Şimdi Ara

Güney Kore'ye Özel Power Rangers MMO'su

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      MMO'ların ana vatanı diyebileceğimiz Güney Kore'den yeni MMO projeleri gelmeye devam ediyor. Artık ünlü yayıncılar bile MMO'ları için Asyalı yapımcıları tercih ederken, gündeme gelmeye çalışan yapımcılar da ünlü serileri kullanarak bir şeyler oluşturmaya çalışıyor.

PSP'ye çıkardığı JRPG oyunuyla tanınan Asyalı yapımcı IronNos, ülkemizde de meşhur olmuş eski Japon TV şov serilerinden Power Rangers MMO'su için kolları sıvadı. Şuanlık sadece tanıtım sitesi bulunan Power Rangers MMO'su için herhangi bir video yok.

Side-scrolling yani yandan bakış açısıyla oynanacak olan oyun, "Action MMO" olarak tanımlanmış. Yapılan açıklamaya göre oyunun kapalı betası bu yılın sonlarına doğru Güney Kore'de çıkacak. Ayrıca oyun, ücretsiz olarak sunulup bazı oyun içi öğeler için ekstra ücret istenecek. Power Rangers MMO'sunun Batı ülkelere gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.

Oyunun tanıtım sitesine http://buradan ulaşabilirsiniz. Elimizde her ne kadar görsel bir öğe olmasa da, birden heyecanlandık.

• Hiç etmişler Power Rangers karakterlini :D
  • Japon değil PR,Amerikan yapımı, Japon versiyonu Sentai'dir..Bu arada PR'nin ünlülüğü mü kaldı ki kullanacaklar..
  • Yıl olmuş 2011 ne Power Rangers'ı ya??
  • küçükken en çok sevdiğim karakter batman di.... adam gibi oyununuda gördum... masa örtusunu alıp boynuma bağlardım... masa ortusunun sonunuda kesmiştim.. batmanın kı gıbı olsun diye.. koltuklarda zıplardım.. koltuklar U şeklıdeydı hepsı.... evde genişti.. ah çocuklugum :D
  • Siyah bi karakter daha yok muydu ?
  • PowerRangersi Gördümde 98-99 (Dahada uzun Olabilir) Yılları arasında show tv de yayınlanırdı Power Rangers, Birde arkasından Korku dizisi vardı o geldi aklıma.

Konu açılmışken O Dizinin adını hatırlayan varmı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.