Şimdi Ara

HTC Runnymede'ye ait olduğu iddia edilen bir video internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC Runnymede'ye ait olduğu iddia edilen bir video internete sızdı

HTC'nin Beats Audio firmasına yaptığı 300 milyon dolarlık yatırım sonrasında bu ses teknolojisine sahip modeller de yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. HTC Sensation XE'den sonra gelmesi muhtemel modellerden birisi HTC Runnymede. 

HTC Bass olarak da adlandırılan telefon ile ilgili detaylar daha önce internette paylaşılmıştı. Şimdi ise ona ait olduğu düşünülen bir video internette yayınlandı.

HTC Runnymede modeli 1.5GHz hızında çalışan Qualcomm MSM8255 işlemci, Adreno 205 grafik birimi, 768 MB DDR2 RAM, 4.7-inç 480 x 800 piksel dokunmatik kapasitif Super LCD ekran ve Android Gingerbread işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Diğer özellikleri ise Wi-Fi, GPS, aGPS, Bluetooth 3.0, dijital pusula, jiroskop, mesafe sensörü, g-sensörü, ışık sensörü, FM radyo, 8 MP CMOS sensörlü kamera, çift LED flaş, 1.3 MP ön kamera, stereo sesle 720p video kaydı, Beats Audio by Dr.Dre, çift mikrofon, micro-USB portu, 3.5 mm kulaklık girişi ve 1600 mAh lityum iyon batarya şeklinde.

Beats Audio özelliğine sahip akıllı telefonlar uzaktan kumandalı Beats Audio kulaklığı, özel dijital sinyal işleyici DSP yongası ve Beats Audio ses profili ile birlikte geliyor. Kulaklık takıldığı anda cihaz otomatik olarak bu profile geçiyor.

Videoda cihaz ile ilgili kısa bir tanıtım yapılıyor. Onun haricinde fazla bir ayrıntı gösterilmemiş. Tahminler Beats Audio özellikle diğer bir model olan HTC Vigor'un LTE uyumlu olarak ABD'de, Runnymede/Bass modelinin ise Avrupa'da piyasaya çıkacağı yönünde. Çünkü videoda dikkatli izleyiciler Vodafone UK logosunu farketti.

• ekran 4 inç olsa iyiymiş
  • HTC coştu hergün yeni bir model görüyorum
  • Gercekten öle çoştu gidiyor ama hakınıda veriyo.
  • kamera lensinin kapağı desire hd'deki gibi yüzeyden yüksekte konumlandırılmış.böyle yapmasalarmış keşke,telefonumu her masaya koyuşumda tırsıyorum kırılcakmı diye,yüksek bir yerden topuklarınızın üzerine düşmek gibi :)
  • telefon bana 4.7 inç gbi gelmedi videoda sanki 4.3 in gbi
  • feyk bu video
  • Video has been removed..
  • Helal sana Admin video'yu yedeklemeden Direk DH üzerinden izletmeden youtube' dan koymuşsunuz...

önüne gelen admin olursa yaşanır böyle şeyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.