Şimdi Ara

AMD, Battlefield 3'e Özel Sürücüler Hazırlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Geçtiğimiz günlerde Nvidia'nın Battlefield 3'e özel sürücüler hazırladığının rapor edilmesinden sonra AMD'nin de karşı atağa geçtiği rapor edildi.

Nvidia, hazırladığı sürücüler sayesinde daha gelişmiş bir performansa sahip, daha dengeli bir Beta deneyimi sağlayacağını söylemişti. Nvidia'nın rakibi AMD ise bugün yaptığı duyuru ile Radeon model ekran kartları için Battlefield 3'e özel sürücüler hazırladığını ve bunları Beta'ya kadar yetiştireceğini söyledi.

Yeni Radeon Catalyst sürücüleri Battlefield 3'e özel olacak, Nvidia'nınkiler de kezâ aynı şekilde. 2 cephenin de sürücüleri haftaya çıkacak.

• Herzaman Amd Derim Nvidia Laptop ta iş görüyo.
  • Nvidea iyidir. ( Tartışma çıkacak )
  • Başlasın -/+ savaşları.
  • Bu NVidia ve AMD kavgası, Galatasaray ve Fenerbahçe yahut herhangi diğer iki takım taraftarlarının arasındaki kavga gibidir.
    Galatasaray ve Fenerbahçe kavgasında da her ikisini desteklerim (Galatasaraylı'yım, fakat Fenerbahçe de ülkemin takımı.Herhangi birinin ülkemde veya yurtdışında başarı yakalamasına sevinirim.) Tabi Galatasaray'ın başarısı diğerlerine nazaran beni daha çok sevindirir.
    Bunun gibi;
    NVidia ve AMD kavgasında (ki ortada kavga edecek bir neden olmamasına rağmen burası savaş alanına dönecek eminim) her iki tarafın da başarısı beni sevindirir ve benim lehime olur.Ancak AMD kullanıcısı olduğumdan; AMD'nin başarısı beni NVidia'ya göre daha çok sevindirir.

Yani şu durumda AMD'nin de böyle bir çalışma içerisinde olması beni sevindiriyor.NVidia kartım olsa NVidia için aynı sevinci yaşardım.AMD tercihimin fanlıkla alakası yok.Bütçem HD6850'ye uygundu onu aldım.

Bu yüzden çocukça kavgaları bırakalım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepunisherWZ -- 25 Eylül 2011; 2:24:56 >

• AMD altta kalırmı bee :D
  • nvidea her zaman yeni teknolojiyi ilk yapar pahalı satar ama AMD daha iyi yapar ucuz satar bu bir gerçektir(Nvidea da kullanmışlığım vardır kavga çıkmasın :D)
  • ati 5750 yeter heralde !!
  • Sürücü konusunda NVIDIA mükemmeldir. Masaüstü sistemlerde 8800 GT , 9600 GT , 9800 GTX , HD4870x2 , HD 5870 , HD 6950 , HD 6970 , GTX 460 , GTX 560 Ti , GTX 580 ve dizüstü sistemlerde 8700M GT , 8800M GTS , GTS 160M , GTS 360M , GTX 260M , GTX 285M ve GTX 570M ve HD Mobil 3650 , HD Mobil 4650 HD Mobil 5650 , HD Mobil 5850 , HD Mobil 5870 HD Mobil 6970 i bu kartların hepsini detaylı inceleyen biri olarak NVIDIA nın hem performans güncellemeleri olsun hemde sorunsuz oyun deneyimi olsun hep birkaç adım önde olduğunu gördüm. Özellikle bazı kısıtlamaların olmadığı beta sürücüleriyle yapılan OC lerin % performans etkisinin neredeyse aynı olduğu konusunda hem ben hemde bu kartları denediğimiz arkadaşlar hem fikiriz. Bazı kartlara verdiği geriye dönük uyumlu güncellemeleri ise takdir edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuç olarak NVIDIA yazılım işinde çok iyi. İki markayıda kullanan birisi olarak fan boyluk değil bilgilendirme yapmak istedim .Saygılar.

• Allah bizi ergenlerin gazabından korusun! Tuşa basmaya gelmiyor hemen -'yi basıyorlar. Helalll.
  • Tek isteğim şu crossfire daki her oyunda olan parlama olayları vs. olmasın
  • CF optimizesi başarılı olsun, tek isteğim bu :)
  • Tek istediğim hd 4650 de 1024 çozunurlukte 30fps yukarısı vermesi :)
  • nvidia daha iyi performans veriyorda bak ben alabilirim sırf BF3 için nede olsa işlemcim berbat ''intel pentium'' marka çok kötü :) alabilirim belki
  • siz tartısa durun adamlar yine parayı götürmenin yolunu bulmuşlar
  • 5750 yetmez heralde:)
  • VTX 5750 17'' monitör yeter herhalde. :) Extra performans da tadından yenmez.
  • Nvdia akar :D
  • bende 3-5 gündür amd nin sürücü sitesine balıyorumda bu ayki güncelleme yazılımı niye çıkmadı diye.. demekki bf3 beta yı bekliyorlarmış.. 27 sinde çıkacak bir betayı hemen nasıl performas iyileştirmesi yapacaklar anlayamıyorum... sanırım şu oyundan aniden masaüstüne atmaları düzeltebilirler, performans güncellemeleri 2-3 aylı işler,nvidea bile kaç aydır bf3 le beraber çalışarak yapabiliyor,amd ise oyunun çıkmasını bekliyor, biz amd liler bekleme modundayız... hd 5850 ne kadar performans verecek bakalım.
  • Hem işlemci hem de ekran kartım amd
    Nvidia yazılım konusunda gerçekten de mükkemmel ancak Amd donanım konusunda en iyi fiyat/performansı veren firmadır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.