Şimdi Ara

Crysis'in Xbox 360 Sürümünden Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Crysis'in CryEngine 3 kullanılarak konsollar için piyasaya sürüleceğinin açıklanması bu platformların sahipleri için gerçekten sevindirici bir haberdi. Böylece Playstation 3 ve Xbox 360 oyuncuları da oyunun hikayesini daha iyi anlayabilecek.

Şu ana kadar bir trailer'ı ve ekran görüntüleri ile karşılaştığımız oyunun konsol sürümüne ait ilk oynanış videosu da yayınlandı. Crysis'in Xbox 360 sürümüne ait olan bu videoda oyunun başarılı bir şekilde konsollara uyarlandığını görüyoruz.

Crysis 2'deki Nanosuit'in özellikleri, yeni efektler ve 3D desteği ile konsollar için yeniden tasarlanan oyun 4 Ekim'de Xbox Live'da 1600 puana, Playstation Network'te 20 dolara satılacak.

• Harika olmuş ama çatışmalı anlardayken sniper dürbününde frame sorunu var gibi ?
  • /watch?v=aXvRJ_rFP_s&feature=player_embedded

720p
  • Korsan sadece pc için değildir onu söyliyim bide emületörle oynar ama crytekin oyunlarını orjinal almamak tükçe dil desteği için oldukça üzücü
  • Çok güzel oluyor, Crytek UK den Bu oyundan Sonra Yeni Time Splitters Bekliyorum umarım yaparlar.
  • Neyse, gereksiz yorumlar silinmiş. Teşekkür ederiz :)
  • benim yorumum niye silindi acaba?mümkünse öğrenebilir miyim?scorpion1234 nickli kişinin yaptığı yoruma karşı,haklı tepkimi ortaya koymuştum.Karşılığı buysa,Teşekkür ederim.
  • Konsola göre güzel duruyor silah sesleri farklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Neyse, gereksiz yorumlar silinmiş. Teşekkür ederiz :)

Aynen. Neler yazılmıştı neler :O
  • dean.1995
    Sizin yorumunuz Scorpion1234'ün yorumuna yanıt olarak yazılmıştı farkındayım, ama onun yanıt verirken onun yorumu alıntı olarak görülüyordu. Bu nedenle Scorpion1234'ün yorumu tamamen görünmesin diye sizinkini de sildim. Hem ona yanıt yazdıysanız ve onun yorumu artık yoksa, sizin yorumunuzun da görünmesinin bir anlamı yok.
    Alkan Adakaner
  • crytek keşke crysis 2 den önce yapsaydı bunu seriye aşina olmayan konsol kullanıcıları crysis 2 den bişey anlamamıştır...yanlış zamanda yaptılar..yorum silme olayındada modların gözlerinden öperim...geç oldu ama güzel oldu elinize sağlık konu dışı gereksiz yazılar görmek istemiyoruz laf sokma yarışına girilmişti
  • admin crysıs consol vs pc maxed settings:www.youtube.com/watch?v=YnTSj4f20Js
  • Xbox Live'den yanlışlıkla banlananlara bedava :) Keşke banlansaydım :'(
  • umarım pcdeki gibi konsolda da türkce dil desteği olur
  • Bu sahne pc de gündüz değilmiydi yoksa benmi yanlış hatırlıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu sahne pc de gündüz değilmiydi yoksa benmi yanlış hatırlıyorum ?

Geceydi hatta oyunlarda görebileceğin en güzel gece.MOD yaptıgında ise filmden ayırt etmek imkansız oluyodu.Vitol'den inip grupça çatışmaya gireceğin böiüm.Konsolda oyunun rengi bile değişmiş ama hak yememek lazım exclerle çok rahat yarışır.Crytek alıştın konsollara hadi bakalım :D.
  • güzel
  • 6 senelik konsol pc kalitesine gelmiş her sene ekran kartı alan pc boylar susup kumda oynasın artık.
  • hehe (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.