Şimdi Ara

TOSHIBA KLİMA montajı ve kullanıcı deneyimi(RAS-10 ve 18 SKV-E) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
2
Favori
41.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 9köy

sadece bu bölüme takılırsan forumu eğlence aracı olarak kullanırsan ağnayamazsın tabi anca bana yazamaz edemez der deyip durusun

ben demedim mi duramaz diye

el insaf

ya ben hh de dahi kaç defa size rica ettim konu dışında yazmayalım ,birisi klima bölümüne girse feleği şaşar vb. şeyler söylediğimde dahi ne dediniz ?

forumu eğlence aracı yapıyorum öylemi

ya sen klima bölümünde siyaset bile yapıyordun ,yalan mı hadi yalan de :)

sonra burada yazdıklarımın eğlenceyle ne ilgisi var ,bölüm toshiba klima ve bende toshiba dan bahsediyorum

ha arada gülücükler koymam zoruna gidiyorsa o zaman sen niye koyuyorsun demezlermi adama

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

sadece bu bölüme takılırsan forumu eğlence aracı olarak kullanırsan ağnayamazsın tabi anca bana yazamaz edemez der deyip durusun

el insaf

ya ben hh de dahi kaç defa size rica ettim konu dışında yazmayalım ,birisi klima bölümüne girse feleği şaşar vb. şeyler söylediğimde dahi ne dediniz ?

sonra burada yazdıklarımın eğlenceyle ne ilgisi var ,bölüm toshiba klima ve bende toshiba dan bahsediyorum

ha arada gülücükler koymam zoruna gidiyorsa o zaman sen niye koyuyorsun demezlermi adama

hahah siyeset yapmayana bak dayyip amcan diyen kim diğer dopikte

• bye bye ehtiyar herşey sana gelince mübah bize gelince günah

al sana imgur
  • quote:

bye bye ehtiyar herşey sana gelince mübah bize gelince günah

al sana imgur
    />

imgur.u görmediğimi elli defa söyledim :)
  • quote:

quote:

al sana imgur
    />

bende görmemen için atıyorum al bidene daha
    />
    hadi bay yeter ya feyçbuka çevirdin burayı mana ne komik dırr dondum diycen şimdi

• quote:

quote:

quote:

al sana imgur
    />

bende görmemen için atıyorum al bidene daha
    />
    hadi bay yeter ya feyçbuka çevirdin burayı mana ne komik dırr dondum diycen şimdi

vazgeçtim yazmayacağım çünkü ne yazsam mutlaka haklı çıkmak için ilgisiz bir şeyler bulacaksın

ama bence sen tam siyasetçi olacak adamsın gel kendini harcama

• quote:

quote:

quote:

quote:

el insaf

hahah siyeset yapmayana bak dayyip amcan diyen kim diğer dopikte

bir defa dayyib amcan deyince siyaset konuşmak mı oluyor :)

bilsem gürcan ın hh deki yazılanları getirmesine kızmazdım ve elimde delilim olurdu :)

belki hala duruyordur

ama eskaza hh forumu bir açılsa o zaman kim haklı göreceğiz/göstereceğiz

rezaleti

neyse konuyu değiştirmeyelim ,konu toshiba klimalar

hahaha admin desin senin yüznden kapandı ben birdaha bu foruma bile girmem

açılcakmış hayalinde görürsün artıkın

• yazma yazma ben siyasetçiyim ille bişe bulurum ama genede senin eleine siyasetçilikte su dökemem
  • quote:

yazma yazma ben siyasetçiyim ille bişe bulurum ama genede senin eleine siyasetçilikte su dökemem

yine bir sürü yazdım ama sildim ,yok boşuna uğraşma klima dışında yazmayacağım
  • quote:

quote:

yazma yazma ben siyasetçiyim ille bişe bulurum ama genede senin eleine siyasetçilikte su dökemem

yine bir sürü yazdım ama sildim ,yok boşuna uğraşma klima dışında yazmayacağım

nekadarda kIbar ve konu dışına çıkmayan düzenli ehtiyar ama ehtiyar olduğu için konuları unutuyor yada zamanındna hiç okumuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sagital

Sayın 9köy, kemal1414, kocausta* nickli arkadaşlar, ilginiz için cok ama cok tesekkur ederım. Kafama yattı. Alınca haberlesırız. Buradan yazarım ılk elektrık faturamı, klima performansını :) saygılarımla

hayırlı olsun

mutlaka vakum yapmalarını isteyin hatta vakum yapmayacağız derlerse montajını yaptırmayıp alarko yada toshiba merkezini arayıp şikayetçi olun

Vakum nedır? nasıl yapıldıgını anlayabılırım? Ben yokkken eve gelıp kurmuslar, acaba yapılmazsa herhangi bir sorun olur mu?
  • quote:

quote:

quote:

Sayın 9köy, kemal1414, kocausta* nickli arkadaşlar, ilginiz için cok ama cok tesekkur ederım. Kafama yattı. Alınca haberlesırız. Buradan yazarım ılk elektrık faturamı, klima performansını :) saygılarımla

hayırlı olsun

mutlaka vakum yapmalarını isteyin hatta vakum yapmayacağız derlerse montajını yaptırmayıp alarko yada toshiba merkezini arayıp şikayetçi olun

Vakum nedır? nasıl yapıldıgını anlayabılırım? Ben yokkken eve gelıp kurmuslar, acaba yapılmazsa herhangi bir sorun olur mu?

öncelikle hayırlı olsun. vakum yapmayacaklarını sanmam. şu konuya bakınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_61165488/tm.htm

evdekilere sorunuz

vakum motoru budur zırrr diye ses çıkarır çalışırken. mutlaka görmişlerdir bu işlem yapıldıysa sorun yoktur. atlayacakalrını sanmam.

ben sizi korkutmayayım ama yapılmadıysa klimayı değiştirmeleri lazım çünkü borualrın içinde kalan hava toz çapak vs direkt kompresöre gider. tekrar gaz boşaltılıp azot vs ile sistem yıkansada kompresör yağının içinden bunlar ayrıştırlamaz. eski klima olsa neyse dersiniz ama sıfır üründe insanın tabiki morali bozulur. büyük ihtimal yapmışlardır vakum. ben iyi niyetimle söyledim birazdan kötü niyetli kamal14 gelir

bana sataşır şimdi pusudadır gizleniyordur

• quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun

hayırlı olsun

zor bir soru :)

vakum yapıldımı bunu bilebilmemiz mümkün değil

bu aşamadan sonra ne söylesek boş ,ancak takan servisi arayıp vakum yaptınız mı diye sorabilirsiniz ama doğruyu söylerler mi bilemiyorum :)

neyse artık kafanızı takmayın ,zaten taksanızda sacede moral bozukluğu olur ,üstelik yaptılarsa boşuna moralinizi bozmuş olursunuz

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun

öncelikle hayırlı olsun. vakum yapmayacaklarını sanmam. şu konuya bakınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_61165488/tm.htm

evdekilere sorunuz

vakum motoru budur zırrr diye ses çıkarır çalışırken. mutlaka görmişlerdir bu işlem yapıldıysa sorun yoktur. atlayacakalrını sanmam.

ben sizi korkutmayayım ama yapılmadıysa klimayı değiştirmeleri lazım çünkü borualrın içinde kalan hava toz çapak vs direkt kompresöre gider. tekrar gaz boşaltılıp azot vs ile sistem yıkansada kompresör yağının içinden bunlar ayrıştırlamaz. eski klima olsa neyse dersiniz ama sıfır üründe insanın tabiki morali bozulur. büyük ihtimal yapmışlardır vakum. ben iyi niyetimle söyledim birazdan kötü niyetli kamal14 gelir

bana sataşır şimdi pusudadır gizleniyordur

geceden beri hızını alamadın galiba

yok bugün kendimi yorgun hissediyorum,birde o kadar mesajın sonunda somut bir şey olmayınca boşuna kürek çekmiş gibi hissediyorum

yok artık sataşacak mesaj yazmayacağım

gerçi benim sataşacak mesajım yok aksine sen beni alıp bir yerlere götürüyorsun sonra durup bir bakıyorum ki yahu biz buraya ne zaman geldik

• Valla ben hiç uğraşmıycam artık al senin olsun forum
  • Vallahi kompresor aletını hanım gormemıs, anlamıyor zaten :) resme baktı boyle bırsey yoktu dedı ama bilmiyorum tabi. Herneyse artık olan oldu takıldı bakalım yazı beklıyorum nasıl calısacak gorecez. Ama ısıtma ıcın actım cok sessız, hemen ısıttı odayı soguk halını dusunemıyorum bıle...cok sagolun ılgınız ıcın.
  • quote:

Vallahi kompresor aletını hanım gormemıs, anlamıyor zaten :) resme baktı boyle bırsey yoktu dedı ama bilmiyorum tabi. Herneyse artık olan oldu takıldı bakalım yazı beklıyorum nasıl calısacak gorecez. Ama ısıtma ıcın actım cok sessız, hemen ısıttı odayı soguk halını dusunemıyorum bıle...cok sagolun ılgınız ıcın.

hayırlı olsun tekrar. artık takacak birşey yok diyorsunuz aynende öyle aslında. ama kimse sanmasınki beni bakın alarkoyu destekliyor.

ssen canını sıkma hiç sadece birkez ara servisi deki vakum yapmamışsın sök geri al bu klimayı seni şikayet edeceğim de bakalım nasıl tepki verecek:)) dersiniz hanıma ben tembih ettim vakum motorunu tarif ettim ama hiç görmemiş deyin. hatta şöyle söyleyin deyinki yemin et desem edersiniz ama ana baba çoluk üzerine yemin edin desem edemezsiniz deyin:)) insanoğlu öyledir. Allah afeftsin karıştırmamak lazım ama sevilen kişilere gelince Allahtan üstün tutarlar çoğu insan böyledir. aslında yüz yüze görüşüp rengini görmeniz lazım:))

hayırlısı olsun artık nedeyelim güzel ısıtıyorsa problem yok demektir.

• quote:

quote:

Vallahi kompresor aletını hanım gormemıs, anlamıyor zaten :) resme baktı boyle bırsey yoktu dedı ama bilmiyorum tabi. Herneyse artık olan oldu takıldı bakalım yazı beklıyorum nasıl calısacak gorecez. Ama ısıtma ıcın actım cok sessız, hemen ısıttı odayı soguk halını dusunemıyorum bıle...cok sagolun ılgınız ıcın.

hayırlı olsun tekrar. artık takacak birşey yok diyorsunuz aynende öyle aslında. ama kimse sanmasınki beni bakın alarkoyu destekliyor.

ssen canını sıkma hiç sadece birkez ara servisi deki vakum yapmamışsın sök geri al bu klimayı seni şikayet edeceğim de bakalım nasıl tepki verecek:)) dersiniz hanıma ben tembih ettim vakum motorunu tarif ettim ama hiç görmemiş deyin. hatta şöyle söyleyin deyinki yemin et desem edersiniz ama ana baba çoluk üzerine yemin edin desem edemezsiniz deyin:)) insanoğlu öyledir. Allah afeftsin karıştırmamak lazım ama sevilen kişilere gelince Allahtan üstün tutarlar çoğu insan böyledir. aslında yüz yüze görüşüp rengini görmeniz lazım:))

Ulen hem takma diyorsun ,hemde altan altan gaz veriyorsun.Sen varya sen....!!!

takılma sen arkadaşım,olacaksa olmuş zaten.Ne sen ne onlar kanıtlayabilir aksini.Takılmayın gerçekten de daha çok başınız ağrır.Sen bu takavite çıkmışlara bakma kendilerine iş arıyorlar.Ha şunuda söyleyeyim bu terziler kendi söküğünü dikmekten acizlerdir...<Hele köylü...

• 9köy bey ozel mesajla bılgılendırdı benı sagolsunsaka dondugunun farkındayım :)
    çok sagolun gercekten yardımınız cok oldu sız olmazsanız harbı soguyacaktım bu klıma ısınden ama ogrendıkce anladım klımayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbirol

quote:

quote:

Ulen hem takma diyorsun ,hemde altan altan gaz veriyorsun.Sen varya sen....!!!

takılma sen arkadaşım,olacaksa olmuş zaten.Ne sen ne onlar kanıtlayabilir aksini.Takılmayın gerçekten de daha çok başınız ağrır.Sen bu takavite çıkmışlara bakma kendilerine iş arıyorlar.Ha şunuda söyleyeyim bu terziler kendi söküğünü dikmekten acizlerdir...<Hele köylü...

işine bak len adam cevabını vermiş zaten.

ne olacak senin gibi işin inekliğini bilen yamyam bir takım klimacılar oldukça tabi dikemem söküğümü

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.