Şimdi Ara

Sparkle Calibre X520 King video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
25.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek performanslı ekran kartlarını Calibre serisi altında sunan Sparkle, X520 King modeli ile seriye giriş segmentinde yer alan bir model de ekledi. Hem tasarımı hem de şık kutusu ile dikkat çeken fabrika çıkışı hız aşırtmalı Calibre X520 King'i, gelecekte giriş seviyesi ekran kartlarının yerini alacağı düşünülen işlemciye entegre grafik birimi (AMD Fusion) ile karşılaştırdık.

• hiç gerek yok. bu arada "medium detay" nedir? Melez bir dil mi türettiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 23 Eylül 2011; 22:08:58 >
  • Nedense aklıma casper geldi birden :)
  • neden hep 965 işlemcisini kullanıyosunuz da 2600k kullanmıyosunuz ?
  • mesut abinin taht sallanıyor gibi
  • Güzel inceleme olmuş Erdi abi, teşekkürler. Kartın tasarımı gerçekten cezbedici ancak giriş seviyesi kartlar sistem üreticileri dışında ilgi görmez gibi.
  • Bu adamın başlarda sektörden konuşmasını seviyorum
  • tasarım güzel.bunu alan kişi oyun için almaz ama Tr deki hazır pc satıcıları bunu calibre ile oyunda devrim niyetine satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

hiç gerek yok. bu arada "medium detay" nedir? Melez bir dil mi türettiniz?

Merhaba,

Belirttiğiniz "medium detay" kısmıyla ilgili güncelleme yapıldı.

İyi forumlar dilerim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

hiç gerek yok. bu arada "medium detay" nedir? Melez bir dil mi türettiniz?

Merhaba,

Belirttiğiniz "medium detay" kısımla ilgili gerekli güncelleme yapıldı.

İyi forumlar dilerim.

Teşekkürler
  • Çok Kral kartmış yaa. King !

Sparrle Calibre X520 Misery...

Ulan AMD ye helal olsun. Adamlar onboard ekran kartında çok iyi iş çıkartmışlar. Fusion kötü diyen bence yanılıyor.

Fusion işlemcisi bence medya bilgisayarlar için çok çok iyi bir tercih AMD'nin...
  • Test sistemi nasıl oluyorda intel işlemcili iken amd'ye ait entegre grafik çözümünün testi yapılıyor ???
  • çok gereksiz bir kart olmuş 1080p vidyo oynatır mı ? muamma
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Çok Kral kartmış yaa. King !Sparrle Calibre X520 Misery...Ulan AMD ye helal olsun. Adamlar onboard ekran kartında çok iyi iş çıkartmışlar. Fusion kötü diyen bence yanılıyor.Fusion işlemcisi bence medya bilgisayarlar için çok çok iyi bir tercih AMDnin...

Şahsen bu kartı medya bilgisayarı kuracaksam HTPC için almam fusion tabanlı işlemciye entegre grafik biriminden faydalanırım gereksiz yere fan sesi çekilmez +daha ufak bir kasayada toplayabilirim, ki eminim benim gibi düşünenlerde vardır ben açıkçası kartı gereksiz buldum illaki düşük seviye harici kart alacaksam amd ekran kartı çözümleri daha iyi oluyor nvidia'ya göre
  • Erdi Hocam, çok güzel inceleme olmuş, elinize, dilinize sağlık. Eski incelemelerdeki o aceleci tavırdan eser yok. Cümleler olması gerektiği gibi açık ve net. Konuya gelecek olursak AMD yi bu alanda kutlamak gerek entegre grafik biriminde, ilk nesilde bu fark hiç de az değil. nVidia' nın çoook çalışması gerekecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

çok gereksiz bir kart olmuş 1080p vidyo oynatır mı ? muamma

on board 64 mb ekran kartıyla bile ben takılmadan izleyebiliyordum hayli hayli oynatır giriş seviyesi diye çöp değil herhalde ihtiyaca yönelik bi kart
  • bu kart tam bir giriş seviyesi olmuş ancak böyle bir kart alacaksam fansız modelleri tercih ederim
  • Bu kartı almak yerine hd5550 alınır daha iyi olur
  • 3D Mark 2011 P 540 nedir, şu kartın kutusu, kutu içeriği ve üzerinde ki backplate'e yazık. Sadece göz boyamak için hazırlanmış bir kart, onboard kartlardan daha düşük performans verirken buna verilen parayı sokağa atmaktır.
  • Keşke Intelin Sandy Bridge entegre kartlarınıda listede görseymişiz. Yada güncel laptoplarda bulunan hd 6770m gt540m gt550m gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.