Şimdi Ara

LG Mobile'ın amiral gemisi LU6200'ün (Optimus LTE) yeni fotoğrafları yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Küresel pazarın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden LG Mobile'ın amiral gemisi olacağı ileri sürülen LU6200'ün (bir diğer adıyla Optimus LTE) yeni fotoğrafları internette paylaşıldı.

Ay sonuna doğru anavatanı Güney Kore'de teknoloji mağazalarının vitrinlerini süslemesi beklenen LG LU6200, söylentilere göre 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm işlemci, 1 GB RAM, Android 2.3.5 işletim sistemi, 4.5-inç boyutunda ve 720 x 1280 piksel (HD) çözünürlüğünde AH-IPS dokunmatik ekran, Wi-Fi 802.11n bağlantısı, Bluetooth 3.0, Wi-Fi Direct, GPS, NFC (Yakın alan iletişim teknolojisi) desteği, görüntülü konuşma için 1.3 megapiksel ön kamera, 8 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera, LED flaş, LTE (Long-Term Evolution) desteği ve 1830 mAh batarya gibi teknik özelliklere ev sahipliği yapacak.

LG Mobile'ın resmi tanıtım gününü merakla bekliyoruz ve gelen bilgilerin tutarlı çıkmasını diliyoruz.

• ekran dışında lgden adam olmaz birde rami tabi
  • samsung galaxy s3 benzerliği?
  • Tasarımlarında 4 lü tuş yapısından vazgeçip Samsung vari 3 lü yapıya geçiş var. Zaten android bağlamında arayüz olarak da baya birbirlerine benziyorlar.
  • Yok ben arka kısmını demek istedim.
  • Ben de genel oalrak konuşmuştum. Direkt size cevap olsun diye yazmadım. Keza arka tasarımı da SII yi andırmıyor değil.
  • LG'nin tasarımlarının bu kadar kaba olmasının sebebi, kullandıkları komponentlerin yeteri kadar küçük boyutlara indirgenememesi mi yoksa tasarımcıların yeterli özeni gösterememesi mi çözmüş değilim.
  • Lg Optimus LTE === Samsung Galaxy S II (serisi) === iPhone 4 ?

Yoğ artık .
  • neden 8mpx standart hale gelıyor oysakı n8 12mpixel lı telefonu varken yanı uretılebılıyorken 8megapıxel standart hale gelmesı garıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih611

neden 8mpx standart hale gelıyor oysakı n8 12mpixel lı telefonu varken yanı uretılebılıyorken 8megapıxel standart hale gelmesı garıp

çöznürlüğü gelıstırceklerıne lens kalıtesını ve sensoru gelısıtırsnler 8mp kalmasında razıyım:)

Bu arada AH-Display certifikalamıs LG

LG Mobile'ın amiral gemisi LU6200'ün (Optimus LTE) yeni fotoğrafları yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 23 Eylül 2011; 19:31:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

ekran dışında lgden adam olmaz birde rami tabi

bilmiyorsun bari kör körüne yorum yapma o 512 ddr2 yi ilk defa kullanan LG'dir ve 1gb tek kanallı ramden 2 kat fazla performans verir.

LG Yapacağını yapmış harikulade hd nova display varken süper amoled plus hd dahi yanından geçemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih611

neden 8mpx standart hale gelıyor oysakı n8 12mpixel lı telefonu varken yanı uretılebılıyorken 8megapıxel standart hale gelmesı garıp

megapiksel bir şey ifade etmiyor sağlam kaliteli lensli 5 megapiksel kamera yeri gelir 12'den daha iyi fotoğraf çekebilir. Bkz : N95-5 Megapiksel,Samsung Pixon 12.
  • iphone 4 e çok benziyor
  • Tasarım berbat
  • Tasarım biraz kaba olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat28

samsung galaxy s3 benzerliği?

s3'ü nerede gördünüz ki?
  • LG sağlam telefon üretiyor ve tasarımlarıda Samsunsung'a göre biraz daha özgün en azından.LG'nin yaptığı şey temiz tasarımlı ve sağlam kasalı telefon.Mesela orta segmentteki Optimus One modeli bile sağlamlık hissi açısından o seviyedeki tüm telefonlardan önde ve bu tür fotağraflar üzerinden genel görünüm hakkında pekte fikir edinmek mümkün olmuyor ne kadar kabada dursa aslında oldukça ergonomik cihazlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

Orijinalden alıntı: semih611neden 8mpx standart hale gelıyor oysakı n8 12mpixel lı telefonu varken yanı uretılebılıyorken 8megapıxel standart hale gelmesı garıp
    megapiksel bir şey ifade etmiyor sağlam kaliteli lensli 5 megapiksel kamera yeri gelir 12den daha iyi fotoğraf çekebilir. Bkz : N95-5 Megapiksel,Samsung Pixon 12.

mega pixelden kastımı anlarsınız dıye umdum ama hata bende oldu kısa oz yazmaya calıstım lenslerden cmos vs sensorlerden iso diyafram vs uzun uzadıya yazmak ıstemedım.. umarım sımdı anlatabılmısımdır
  • Tasarımı beğenmedim.
  • batarya yetersiz olacak bununda 1 gün dayanmıyor bu teller
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.