Şimdi Ara

Albim ile Aztech'in ağ ürünleri ve Kensington'ın Apple çözümlerini konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
20.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Albim ürün müdürü Hande Arpalıgil ile Aztech'in ağ ürünleri ve Home Plug çözümleri ile Kensington'ın iPhone gibi Apple cihazları için çıkardığı aksesuarları ve bilgi güvenliğine önem verenler için dizüstü bilgisayar ekranın "dikizlenmesini" engelleyen özel ekran koruyucusunu konuştuk.

• Apple'a laf atana kadar avatarındaki resme bakmakla başlamalı bazılarınız :)

Tam videoyu izlemedim ama gayet güzel şeylerden bahsedilmiş, bilmediğim şeyleri öğrenme fırsatım oldu bu yüzden mesut abiye teşekkür ederim :)

Herşeye gereksiz eksi veren moronlara da teknoloji sitesinden çıkıp, magazin sitelerinde hayatlarını devam ettirmelerini öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 23 Eylül 2011; 20:07:59 >
  • videoyu izledim ve şöyle bir hisse kapıldım.

Acaba nasıl çok para kazanabiliriz?Bu şekilde düşünmüşler ve yolun sonu nedense applela çıkmış

Birde rekabetsiz alternatifsiz pazarlara yönelmişler birazda... Zaten fiyatlar da buna bağlı yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 23 Eylül 2011; 18:22:31 >
  • yanlış mı görüyorum mesut ağbey gelmiş.Hemen arada çekmişsiniz videoyu :D sesini duyuncu bi tuhaf oldum :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

yanlış mı görüyorum mesut ağbey gelmiş.Hemen arada çekmişsiniz videoyu :D sesini duyuncu bi tuhaf oldum :(

önceden çekilmişdir hemen sevinme :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: ens1252yanlış mı görüyorum mesut ağbey gelmiş.Hemen arada çekmişsiniz videoyu :D sesini duyuncu bi tuhaf oldum :(

bende öyle dedim ztn arada (çarşı izni falan vardır :D) videoyu çekmişler dedim.
  • Askerde öyle bir sakalı yedirirler adama :) Belli ki önce çekilmiş. ;)

Ürünler hoşuma gitti, bu tarz kaliteli ana donanıma yardımcı ürünlere her zaman ihtiyaç var fakat genellikle "iş görsün yeter" mantığıyla yaklaşım ağır basıyor.
  • Kensington'ın ürünleri gerçekten çok başarılı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: ens1252yanlış mı görüyorum mesut ağbey gelmiş.Hemen arada çekmişsiniz videoyu :D sesini duyuncu bi tuhaf oldum :(

bende öyle dedim ztn arada (çarşı izni falan vardır :D) videoyu çekmişler dedim.

Ben ortada asker traşı göremiyorum.Yani bilmiyorum Askerlik şartları değiştimi :D
  • Apple la alakali bi haber cikmasin millet cozutuyor :S
  • Şunu anladım

Para Çok para Daha çok para verirseniz sizin her yerinizi pluglarız yeterki paradan haber verin ^^
  • Aynı fazla aynı sigortadan geçmesinden mi bahsediliyor anlamadım?
  • helal olsun hande hanıma cogu bilgisayardan anlıyorum diyen kişiden daha fazla bilgisi var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.