Şimdi Ara

Android 2.3 işletim sistemli ve LTE destekli LG Esteem gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Güney Kore merkezli cep telefonu üreticisi LG Mobile'ın, bir süredir üzerinde konuşulan Esteem modeli en sonunda gün ışığına çıktı.

Metro PCS aracılığıyla, sözleşme karşılığında, 349$'a satılacağı (100$ mail-in-rebate indirimi var) öne sürülen akıllı telefon, 1 GHz saat hızında çalışan Qualcomm Snapdragon işlemciden ve 512 MB RAM'den güç alıyor; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 ''Gingerbread'' sürümünü kullanıyor.

Kullanıcılara hızlı internet bağlantısı olanağı tanıyan LTE (Long-Term Evolution) ağıyla uyumlu çalışabilen akıllı telefonda, 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ve 4.3-inç boyutunda dokunmatik ekrana, 8 GB dahili eMMC belleğe yer verilmiş. Kapasite microSD kartlar aracılığıyla toplamda 40 GB'a kadar yükseltilebiliyor.

Wi-Fi, GPS ve Bluetooth ile donatılan akıllı telefonun ön yüzünde 1.3 megapiksel, arka yüzünde ise 5 megapiksel kamera konumlandırılmış durumda. Otomatik odaklama ve LED flaş özelliklerinin eşlik ettiği ana kamera aynı zamanda 720p video kaydedebiliyor.

Son olarak 1500 mAh bataryayla gelen LG Esteem 200 saate kadar bekleme, 3.5 saate kadar konuşma süresine sahip.

• Çok kaliteli görünüyor.
  • Fiyatlara bakıyorum da yazık yahu. Bizlere çok yazık. Ortalama bir kişinin 1000 dolar aldığını düşünürseniz -ki daha fazla- bu cihazı hiç bir zorluktan geçmeden rahat alabilir.
  • LG den beklenmeyecek kadar iyi bir tasarım.
  • harika bence
  • Fiyatı Türkiye'de 650-750Tl arasında olur diye tahmin ediyorum eğer öyle olursa büyük ekran isteyenler için ideal olabilir.Yalnız 4.3" ekrana 480x800 çözünürlük iyi olmamış bence..
  • LG eski günlerine dönmeye başlıyor anlaşılan : tasarım harika ama cihazı amiral gemisi olarak tasarlamamış black gibi orta seviye bir cihaz
  • Konuşma süresi az kalmış sadece onun dışında çok güzel
  • Tasarım çok güzel. Cihaz üst seviye değil ama can alıcı özelliği LTE desteklemesi. Tabi bizim için değil, Amerikalılar için can alıcı özellik bu. Diğer can alıcı özelliği de fiyatı. Tabi bu da bizim için değil, Amerikalılar için can alıcı özellik...
  • benim kanatim 4 inç maksimumdur telefon için adı üzerinde telefon haricini isteyen tablet alsın yeter artık bence ekran büyütme olayı son bulsun
  • bu telefon tahminen ne zaman turkiye ye gelir ki??
  • Telefona bak lan oha

KİM NE DERSE DESİN LG MOBİLE!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.