Şimdi Ara

Kingston'dan yeni bir USB bellek serisi daha: DataTraveler R400

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    USB bellek, SSD sürücü ve bellek kartı gibi veri depolama çözümleri üreten Kingston firması, DataTraveler R400 serisi USB bellekleriyle ürün gamını genişletiyor.

Tüketici ihtiyaçlarına göre 4 GB, 8 GB, 16 GB ve 32 GB kapasitelerle gelen USB bellekler, 70 x 22.68 x 12.40 mm ebatlarında tasarlanmış. DataTraveler R400 serisinin 4 GB'lık versiyonu 15 MB / sn okuma, 8 MB / sn yazma hızı sunarken, diğer versiyonlarda okuma hızı 25 MB / sn, yazma hızı ise 10 MB / sn.

Kingston tarafından 5 yıllık garanti dahilinde satılan USB belleklerin fiyatları şu şekilde;

4 GB: 11$
    8 GB. 17$
    16 GB: 29$
    32 GB: 64$ 

• Sandisk Cruzer'ımdan vazgeçmem arkadaş ;)
  • Bugünde ne bellek haberleridir gidiyo:)

Flash 11 le ilgili bir haber yayınlayabilir misiniz çok iddalı geliyor. Konsol kalitesinde flash oyun vaadediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismky

Bugünde ne bellek haberleridir gidiyo:)Flash 11 le ilgili bir haber yayınlayabilir misiniz çok iddalı geliyor. Konsol kalitesinde flash oyun vaadediyor.

oha yani konsolmu? adobe photoshopdur o :D
  • 1 ay önce vatandan aldım 16gb 50/mb yazma hızında 75 TL ye aldım iso yaptım içine yükledim 7 dk format atıyor DVD rom revri bitti benim gözümde SÜPER BİŞEY.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.