Şimdi Ara

Trendyol güvenilir bir site mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
52.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar trendyoldan 30 tl ye Dead Rising 2 yi almayı düşünüyorum.Fakat site güvenilir mi ondan emin olamadım size sorayım dedim? Birde 10 tl kazanmak için davet yollayın diyolar ama ben yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.

• Güvenilir sitedir ,alabilirsin.https://www.trendyol.com burdan yani başka adres olmasın
  • güvenilirdir
  • ben aldım 20tl hediye çeki vermişler onu düştükten sonra kargo dahil 14,95e geldi ama ayın 28inde dagıtım başlıcakmış
  • Siparis öncesinde de sonrasında da güvenilir sitedir.
  • Güvenilir ama şu Aral Markafoni'ye gelsin artık.
  • Kampanyadan TONY HAWK SHRED BUNDLE aldım 30 liraya , bunun içinde oyun varmı ?
  • Güvenilirlik konusunda gayet iyidir, sorun olmaz.
  • bugun bana da 20 tl hedıye cekı vermıstı. Gittim James bondu aldım. ne zamandır ıstıyordum oynamayı :)
  • Peki hediye çeki nasıl kazanılıyo??
  • Vakti zamanında Amazon.com un 100 milyon dolara almaya çalıştığı bir sitedir. Konusunda ülkemize yakışmayacak (Bkz. Hepsiburada rezaletleri) derecede kaliteli bir sitedir. Güven konusunda sıkıntı yaşamazsın.
  • Off yaa Gta 4 complete edition varmış ama tükenmiş çok istiyodum o oyunu :( :( Arkadaşlar şu hediye çeki nasıl kazanılıyo??
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Güvenilir ama şu Aral Markafoni'ye gelsin artık.

Panpa daha geçen gün ordaydı bea
  • Pek oyun yok, malüm markofoni kampanyasında millet sömürdü aralı, doğruysa 66,000 oyun satılmış diye yazılmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Güvenilir ama şu Aral Markafoni'ye gelsin artık.

Panpa daha geçen gün ordaydı bea

O zaman kuponlarım aktif değildi, yine gelsin.
  • Arkadaşlar tirendyoldanhttp://www.trendyol.com/Bayan-Saat-3089-01/UrunDetay/13361/2305155 linkteki saati aldım daha elime geçmedi fakat sonradan farkettim resimden gördüğüm kadarıyla üstteki yazı kısmında polonun o klasik logosunda olan atın üstünde adam resmi yok (aynı butik içerisinde çoğu saatte olmasıyla birlikte bazılarında yok) ama %100 orjinallik garantisi yazıyor sizlerde genelde bu siteye güvenebileceğimizi söylemişsiniz fakat aklıma bu durum takıldı saat polo collection 3089-01. Orjinallik konusunda bi sıkıntı yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal115

Arkadaşlar tirendyoldanhttp://www.trendyol.com/Bayan-Saat-3089-01/UrunDetay/13361/2305155 linkteki saati aldım daha elime geçmedi fakat sonradan farkettim resimden gördüğüm kadarıyla üstteki yazı kısmında polonun o klasik logosunda olan atın üstünde adam resmi yok (aynı butik içerisinde çoğu saatte olmasıyla birlikte bazılarında yok) ama %100 orjinallik garantisi yazıyor sizlerde genelde bu siteye güvenebileceğimizi söylemişsiniz fakat aklıma bu durum takıldı saat polo collection 3089-01. Orjinallik konusunda bi sıkıntı yaşar mıyım?

Hocam sen çok yanlış gelmişsin.

• nasıl yani arkadaşım mesajım açık değil mi o konuda mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal115

nasıl yani arkadaşım mesajım açık değil mi o konuda mı ?

Burası playstation ve playstation oyun bölümü. Soruna burada cevap bulman çok zor o yüzden yanlış gelmişsin dedim.
  • anladım dostum evet farkındayım nerede alt başlık olarak açıldığını sonradan farkettim. Ama playstationdan başka site hakkında da yorum yapılmış olduğu için yazdım teşekkür ederim uyarın için ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.