Şimdi Ara

Steam'den SEGA Oyunlarına Muhteşem İndirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sağladığı büyük imkanlarla PC kullanıcıların beğenisini kazanan Valve, Steam'de yeni yeni indirim kampanyaları uygulamaya devam ediyor. Steam'de bu haftasonu bazı SEGA oyunları, %50 ile %90 arası indirimde!

27 Eylül'e kadar sürecek olan kampanyada, eski SEGA klasiklerini, Total War serisini ve diğer SEGA oyunlarını çok uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Örneğin geçtiğimiz sene Mayıs ayında çıkan Alpha Protocol'u bu indirimler dahilinde sadece $2.00'dan satın alabilirsiniz.

Alpha Protocol dışında Total War serisinde de şaşırtıcı indirimler bulunuyor. İndirimdeki oyunların bazılarının listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Tamamı için ise http://buraya tıklayabilirsiniz.

» Alpha Protocol - $2.00
    » Aliens vs. Predator - $4.99
    » Total War: Mega Pack - $17.00
    » Empire & Napoleon Total War: Complete Edition - $14.99
    » Total War: Shogun 2 - $24.99
    » Football Manager 2011 - $9.99

• ne güzelmiiş bu ya sağol steam sende olmasan halimiz yaman :D hemen alayım 1 oyun :D
  • Total War: Mega Pack - $17.00 az önce hemen kaptım
  • Liste eksik.

Dolar - 1.85 TL
  • Hasikomen hakkaten hak veriyorum sana. Hani indirime giren oyunlar yine de çok avantajlı ama, yeni çıkanlar daha pahalıya geliyor artık :(
  • Alpha Protocol ve Aliens vs. Predator'ı satın aldım. :) Teşekkürler BSC.
  • 40 dolar girdi baana
    virtua tenni,s serisi de indirimde
    ayrıca türkiyeye kapalı olan virtua tennis 4 ve alpha protocol de bu indirimle açılmış oldu h.o
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.