Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor.
113 Cevap44206 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1221 Mesaj
22 Eylül 2011; 19:59:51 

Dün gazetede okudum bugün gidipte bakiyim dedim.Çok güzel şeyler var.350 liraya iphone 3g vardı.Daha yüzlerce telefon vardı.Ama hepsi kayıtsız..Onlarca foto makinesi vardı.Ben 90 liraya Panasonic DMC-FX10 aldım.Yanlız hiçbirinin şarj aleti yok.Canon 450D vardı bitane.950 lira dedi.Çeşit çeşit kameralar,laptoplar,ufak ekranlı vcd playerlar falan.Ne ararsan var.Yüzlerce bavul,çanta,binlerce giysi..PSP'lere 185 lira dediler.Ama pazarlık yapınca indiriyorlar..Annemle beraber gittim.Annem bagajı doldurdu ağzına kadar.5 liraya ufak taburelerden aldı bir sürü.Pazar arabası aldı 10 liraya.Aklınıza ne gelirse var..Yok yok yani.Gitmenizi tavsiye ederim.

Avcılarda Marmara cad.No:7 Çağatay iş merkezinde.Trafiğe kapalı cadde.Arabanızı yukarıda bırakıp yürümeniz lazım..

EDİT : Şimdi aklıma geldi.Yüzlerce güneş gözlüğü vardı.Çoğu da orjinal..Orjinal Ferrari gözlüğü vardı adamın teki 70 liraya aldı.Raybanlar falan var.Ama sabah erken giderseniz daha iyi.Öğleden sonra çok kalabalık oluyor.Zaten dükkan çok küçük ve dar.Malların çoğu dükkanın dışında ama yinede bakmak incelemek çok zor oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salih -- 22 Eylül 2011; 20:06:58 >

"Doğru kulağa hoş gelmez. Kulağa hoş gelen doğru değildir. İyi insanlar tartışmaz. Tartışan insanlar iyi değildir.Bilen kişi öğrenmemiştir. Öğrenmiş kişi bilmez." Lao Tsu

1392 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:01:28 

allalllaaa

1221 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:04:23 

Foto makinesinin içinden 4 gb'lık kart çıktı..Çoğunun içinde kart var zaten..Ama mutlaka pazarlık yapın.Yanımdaki adam 250 liralık foto makinesini 210 liraya aldı.Markasını hatırlamıyorum ama güzel bişeydi..

"Doğru kulağa hoş gelmez. Kulağa hoş gelen doğru değildir. İyi insanlar tartışmaz. Tartışan insanlar iyi değildir.Bilen kişi öğrenmemiştir. Öğrenmiş kişi bilmez." Lao Tsu

1128 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:12:00 

Metrobüsten inince nasıl gideriz,buluruz burayı?Biraz tarif eder misiniz?

adam gibi adam fabio bilica

1392 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:13:34 

Bu bir paylaşım sitesi. Ve sizin gibi burayı takip eden yani forum donanım haberi takip eden ve reytingini arttıran bütün kullanıcılar sebeplenecektir tabiki. Bunun aksi bir davranışa yöneltmek site gelirlerini de direkt etkileyecektir. Yazılım uzmanı olduğunuz ve siteyle ilginiz olabileceğini düşünerek yazdım.

4989 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:25:52 

iphone'a 350 demişlerse htc vs trevi telefon varsa 200 250 ye verirler

sabah bi dh buluşması yapsak mı orda

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

115 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:26:58 

valla kardeş ucuz telefonlar fln var arkadaşın dediği gibi ama cihaza bakıyosun ve alıyorsun çok fazla pırkalattırmıyorlar. Aldıktan sonra da iade etme gibi şansın yok işin tamamen şans. Geçen senede ben alacaktım buradan telefon ama güvenip alamamıştım telefon açılmıyordu açılanlara ise hat takıp deneyemiyordunuz. Zaten içeri 3 4 kişi zor sığıyor bakkal dükkanı gibi bi ufacık bir yer. Gidin görün derim genede

Cesur ol. Değilsen bile öyle davran hiç kimse aradaki farkı anlayamaz.

1221 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:27:19 

metrobüsten inince üst geçitten karşıya geçin.sağ tarafınızı e5'e verecek şekilde yürüyün.300 metre sonra sola dönen bir cadde göreceksiniz.taksiler falan durur.ordan aşağı doğru inin.tam karşınıza trafiğe kapalı bi cadde göreceksiniz.o caddeye girin.7 numarayı bulun.

1392 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:27:31 

sabah ilk uçak istanbula kaçta

1434 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:27:37 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Bu bir paylaşım sitesi. Ve sizin gibi burayı takip eden yani forum donanım haberi takip eden ve reytingini arttıran bütün kullanıcılar sebeplenecektir tabiki. Bunun aksi bir davranışa yöneltmek site gelirlerini de direkt etkileyecektir. Yazılım uzmanı olduğunuz ve siteyle ilginiz olabileceğini düşünerek yazdım.

Mantıklı bir yorum.

4989 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:32:29 

quote:

Orijinalden alıntı: tunayek

valla kardeş ucuz telefonlar fln var arkadaşın dediği gibi ama cihaza bakıyosun ve alıyorsun çok fazla pırkalattırmıyorlar. Aldıktan sonra da iade etme gibi şansın yok işin tamamen şans. Geçen senede ben alacaktım buradan telefon ama güvenip alamamıştım telefon açılmıyordu açılanlara ise hat takıp deneyemiyordunuz. Zaten içeri 3 4 kişi zor sığıyor bakkal dükkanı gibi bi ufacık bir yer. Gidin görün derim genede

bu mesajı okuyunca işkillendim azıcık,

unutulan telefonlar çalışır durumda olmalı bence, hele imei kayıtsızlar da zaten ya sıfır ya da turist telefonudur ki onlar da çalışır durumda olmalı.

bozuk telefonları unutulud ayağına satıyor olmasınlar, özellkle gözlükleri de 5 liraya işportada satmak yerine araya sıkıştırıp nasılsa orjinaldir diye alanlar çıkar elbet diye düşünüp satıyo olmasınlar :)

Alper ŞEN

GALATASA|RA|Y

470 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:34:39 

Ah ah, şimdi mi söylenir bu? Daha 1 hafta önce döndüm İstanbul'dan, bileydim bunu önceden keşke, orayı iyice bi talan ederim yeğenimle.

Bilgi herkesindir. Paylaşımlarımı, öncesinde görüşmek suretiyle istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Aksi durum intihaldir!!!
Ainol Aurora 2 Tablet- DoubleStuff Rom
Samsung Galaxy Ace - Miracle v4 Rom

392 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:41:54 

yarın bi bakiyim eve 10 dk nasılsa

697 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:42:24 

Bileydik bizde giderdk talana gçn hafta,neyse artk başka sefere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ɠƱʋȜɲ

1617 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:42:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Salih

Dün gazetede okudum bugün gidipte bakiyim dedim.Çok güzel şeyler var.350 liraya iphone 3g vardı.Daha yüzlerce telefon vardı.Ama hepsi kayıtsız..Onlarca foto makinesi vardı.Ben 90 liraya Panasonic DMC-FX10 aldım.Yanlız hiçbirinin şarj aleti yok.Canon 450D vardı bitane.950 lira dedi.Çeşit çeşit kameralar,laptoplar,ufak ekranlı vcd playerlar falan.Ne ararsan var.Yüzlerce bavul,çanta,binlerce giysi..PSP'lere 185 lira dediler.Ama pazarlık yapınca indiriyorlar..Annemle beraber gittim.Annem bagajı doldurdu ağzına kadar.5 liraya ufak taburelerden aldı bir sürü.Pazar arabası aldı 10 liraya.Aklınıza ne gelirse var..Yok yok yani.Gitmenizi tavsiye ederim.

Avcılarda Marmara cad.No:7 Çağatay iş merkezinde.Trafiğe kapalı cadde.Arabanızı yukarıda bırakıp yürümeniz lazım..

EDİT : Şimdi aklıma geldi.Yüzlerce güneş gözlüğü vardı.Çoğu da orjinal..Orjinal Ferrari gözlüğü vardı adamın teki 70 liraya aldı.Raybanlar falan var.Ama sabah erken giderseniz daha iyi.Öğleden sonra çok kalabalık oluyor.Zaten dükkan çok küçük ve dar.Malların çoğu dükkanın dışında ama yinede bakmak incelemek çok zor oluyor.

İs merkezine girince görebiliyor muyuz yoksa üst katlarda mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2013 VW Golf 7 1.4 ACT DSG
U Led BiXenon Farlar ve Led gündüz farları,
Discover Pro Radyo Navigasyon sistemi, Panoramik Açılır Cam Tavan,Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Park Kamerası,Sürüş profili seçme,
Spor süspansiyon

1349 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:49:21 

harbiden.. telefonun sahibi türk ise ve savcılıkta çalıntı olarak tutanak tutturduysa ne ifade vereceğiz polise..?
bir de ne dükkanı arkadaş bu benim bildiğim bu malzemeleri böyle kıytırık bir pasaj kenarında satmazlar devlete ait bir yerde müzayede gibi satılıyordu diye hatırlıyorum. bu şahıs bunları toplayıp geldi kar marjı koyup elden mi satıyor acaba?
3gs dışında fiyatlar da süper cazip gelmedi bana.. Canon 450D 950tl.. ikinci el 5-6 yıllık bir SLR modeli için pahalı bile.. psp ikinciel eski modelleri 180-200 civarı zatenn..

460 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:51:36 

dediginiz yere daha once goz atmistim car cop doluydu yukarida arkadasin dedigi gibi isporta mallari kayniyordu icerisi orjinal ayagina satiyorlar. made in prc

Sırtını güneşe çevirirsen, gölgenden gayrı bir şey göremezsin.

1221 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:55:07 

90 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:58:16 

çok ucuz olsa bir şekilde zaten yok olur böyle bizim gibi yeni haberi olanlar birşey düşüremez yani sanmıyorum.

Intel® Core™2 Quad Q8400(4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)// Gigabyte GA-EP45-UD3LR // TEAM Xtreem Dark 4 GB Dual Kit (2x2GB) DDR2-1066MHz // PALIT 9800GT 512MB/256bit GDDR3 Dual DVI, TV-Out // HD 320 GB SAMSUNG 7200 RPM SATA2 16 MB // HIGH POWER ELEMENT 500W // HD USB 500 GB W. DIGITAL MYBOOK ESSENTIAL

879 Mesaj
22 Eylül 2011; 21:01:00 

Aynı tip mağazadan sirkecide de var arkadaşlar. Uzağa gidemeyenler için söylüyorum. Medikalcilere gelmeden biraz geride sorun gösterirler.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

575 Mesaj
22 Eylül 2011; 21:01:14 

TELEVİZYONDA ÇIKTI BURASI ELEMAN İHALEYE GİRMİŞ TÜM ÜRÜNLERİ TOPLAMIS ALMIS HAVALİMANIN DAN DEDİKLERİ GİBİ BAKKAL DÜKKANI GİBİ BİRYERDE SATIYOR

DÜNYACA ÜNLÜ ORJİNAL GİYİM MARKALARI ÇOK UYGUN FİYATLARA MAĞAZAMIZDA ..

tommy-armani-dolce-gabbana-guess-burberry-polo-lacoste-calvin-iceberg-
LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ İletişim https://www.facebook.com/istinyeoutletpark msn: adnandoganbey@hotmail tel/whatsApp:0555-335-96-43 istinyeoutletpark.sahibinden.com/

401 Mesaj
22 Eylül 2011; 21:12:30 

Bu tarz yerlere pek güvenmiyorum , zamanında icralık malların satıldığı mekana gitmiştim bir kaç kez ve gördüklerim,duyduklarımdan edindiğim tecrübe ; bu tarz yerlerde olan kelepir mallar zaten çoktan bağlı normal vatandaşa kalmıyor ve ucuz görüntüsü altında feci şekilde çakılan pek çok mal var.

Yine de uğrayıp araştırmakta fayda var nadiren de olsa uygun ürünler denk gelebilir.

Şampiyonluk şarkısı
düşmesin dillerden...

4671 Mesaj
22 Eylül 2011; 21:35:27 

evet haberlerde vardı unutulan eşyalar satışa çıkıyo alıcılarda görmeden fiyat verip alıyo.

dükkan eşya doluydu tıkabasa adamda daha bunlar 5/1 dedi açılacak çok valiz var dedi.

------------- NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ------------

370 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:00:26 

izmirde yok mu bunlardan yoksa biz de bilet alalım ilk uçağa

132 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:02:55 

benim bildiğim bu eşyalar toptan olarak ihale ile satılabiliyor.hatta bu satış ihalesini gazetelerde ilan etmişlerdi.
http://forum.donanimhaber.com/m_37239153/tm.htm

ihalede tüm eşyaları satın alan kişi avcılardaki işyerinde bu eşyaları tek tek pazarlıkla satıyor.işe yarar bişeyi çok uygun fiyata almak biraz zor.ama risk almayı sevenler denemeden elektronik eşya satın alınca üstlendikleri risk oranında daha ucuza ürünü alabilirler diye düşünüyorum.

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=982766

152 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:11:42 

nakitmi çalışıyorlar kartla alabılıyormuyuz ?

6227 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:27:54 

İsatanbul'da olsam kaçırmazdım ama iPad'ler felan baya uygundur orada varsa tabi.

3113 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:28:56 

Bildiğim kadarı ile Havaalanı ve gümrükte takılan eşyaları ihale ile satılıyor.
En iyileri ayrılıyor ne oluyorsa artık, sirkeci 2-3 mağazaya geldiğini görmedim.
Sirkeci de HDD fiyatlarına 70-100-150 tl etiketler var hiç de uygun değil bu gibi yerlerden bi cacık olacağını düşünmüyorum.Giyim ürünlerinde mont gibi uygun fiyatlı marka ürünler düşebiliyor.

Belki Avcılardaki farklıdır.Varsa bir galaxy s alalım 300-350tl ye htc de olur yeterki 1ghz lik cpu su olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 22 Eylül 2011; 22:30:38 >

151 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:30:42 

Çalıntı mallara uydurulmuş kılıf.
Adamın biri ihalede bütün bavulları kapalı olarak almış, içinden çıkanlara çalıntı malları karıştırmış satıyor. Dahiyane fikir, alan memnun satan memnun..

4989 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:47:18 

quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

En iyileri ayrılıyor ne oluyorsa artık, sirkeci 2-3 mağazaya geldiğini görmedim.
Sirkeci de HDD fiyatlarına 70-100-150 tl etiketler var hiç de uygun değil bu gibi yerlerden bi cacık olacağını düşünmüyorum.Giyim ürünlerinde mont gibi uygun fiyatlı marka ürünler düşebiliyor.

Belki Avcılardaki farklıdır.Varsa bir galaxy s alalım 300-350tl ye htc de olur yeterki 1ghz lik cpu su olsun

sirkeciye zamanınd açok iyi mallar geliyodu, sonradan piyasa altına veridklerini farkettiler fiyatları değiştirdiler.

son zamanlarda da erenköy açılınca pek bişey gelmez oldu.

Alper ŞEN

GALATASA|RA|Y

538 Mesaj
22 Eylül 2011; 23:05:57 

quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Bende uygun fiyatlı ürünler olduğunu düşünmüyorum.

401 Mesaj
22 Eylül 2011; 23:16:29 

Bu da ihtimal dahilinde.

quote:

Orijinalden alıntı: agamli

Adamın biri ihalede bütün bavulları kapalı olarak almış, içinden çıkanlara çalıntı malları karıştırmış satıyor. Dahiyane fikir, alan memnun satan memnun..

.

Şampiyonluk şarkısı
düşmesin dillerden...

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
27 gün 7 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
22 Eylül 2011; 23:28:22 

19 Eylül 2011:
Atatürk Havalimanı'nda yolcular tarafından unutulan eşyalar, Avcılar'da satışa sunuldu. Unutulan eşyalar arasında yer alan bebek arabaları ve tekerlekli sandalyeler dikkat çekti. Atatürk Havalimanı'nda yolcular tarafından unutulan eşyalar 1 yıl bekletildikten sonra satışa çıkarıldı. Eşyalar Avcılar Marmara Caddesi'nde bulunan Çağatay İş Merkezi'nde satışa sunuldu. Cep telefonları, elektronik eşyalar, giysiler ve daha birçok çeşit ürünün yer aldığı ürünler, piyasa fiyatının yarısına alıcı bekliyor. Unutulan eşyalar arasında yer alan bebek arabaları ve tekerlekli sandalyeler ise dikkat çekti.
http://www.birincikuvve...a-cikarildi/453833.html

33 Mesaj
22 Eylül 2011; 23:38:47 

ben gittim oraya temmuz ayında hep çer çöp giden pişman olur benden söylemesi

hy

19 Mesaj
22 Eylül 2011; 23:40:51 

hangi kanaldı hatırlamıyorum ama bi kanaldaki haberde adamın 227 bin liraya aldığını söylemişlerdi tüm malları.araya çalıntı çakma doldurunca kar eder artık çakallar....

------------ALIŞVERİŞLERİM-------------
cengiz_vga......krycek....Seefoo

1221 Mesaj
22 Eylül 2011; 23:56:43 

valla onu bunu bilmem.ben aldığım makineden memnununm.90 liraya dmc-fx10 aldım.tertemiz cihaz..

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
3 gün 16 sa. 56 dk. kadarı kaldı.
23 Eylül 2011; 0:03:17 

havaalanında unutulanları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarına ihaleyle satıyorlar ha..

sevinip ucuza aldıklarınızdan pek hayır beklemeyin

1150 Mesaj
23 Eylül 2011; 0:50:36 

Unutanların ahı tutmasın sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.E.C -- 23 Eylül 2011; 0:50:50 >

Mechanical Engineering
"Biz, Fatih Sultan Mehmed Hân Kadar Türk, Said Nursî Hz. Kadar da Kürdüz !! Ve Hepimiz Aynı Kilimin Desenleriyiz ."
Muhsin Yazıcıoğlu

323 Mesaj
23 Eylül 2011; 3:53:25 

quote:

Kuvvetle muhtemel.

38 Mesaj
23 Eylül 2011; 5:08:43 

quote:

çalıntı malı satmak suçtur, somut bir bilginiz varsa polise ihbar edin. ama somut bir bilgi olmadan zanna dayanarak söylüyorsanız yanlış yapıyorsunuz.

229 Mesaj
23 Eylül 2011; 8:52:33 

aynen öyle. milleti hırsızlık malı satmakla suçlamak ayıptır.

bence bu adamlar ihale ile kayıp eşyaları satın almışlar bu bahsedilen yerde de satıyorlar. daha resmi bir satış olsa bir pasajın içinde küçük bir dükkanda olmazdı.

4903 Mesaj
23 Eylül 2011; 8:52:51 

Avcılarda oturan bir tanıdık dün gitmiş. İçerisi tıklım tıklımmış,girmeden geri dönmüş.
Haftasonu felan zaten niyetlenmeyin bile bence .

2013 Chevrolet Cruze Sedan 1.4 LTZ Siyah.

387 Mesaj
23 Eylül 2011; 9:11:57 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

havaalanında unutulanları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarına ihaleyle satıyorlar ha..

katılıyorum..

1

448 Mesaj
23 Eylül 2011; 9:56:37 

mesajım bulunsun

FITI FITI FITI FITI FITI

314 Mesaj
23 Eylül 2011; 10:25:25 

boşuna gelmeyn. Herseye kafadan fiyat biciyolar. Birinin 50 dedgne oburu 150 diyor :) kisacasi bos bi iş. Hiç ugrasmayn. Zaten urun fln yok. Kirli kiyafetler disnda.

1018 Mesaj
23 Eylül 2011; 10:59:22 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

haklısın memleketimde 3gs e ve D20 ye ihtiyacı olan binlerce insan var

kıyafet konusunda belki bağış yapılabilir ama verimli olacağını düşünmüyorum

434 Mesaj
23 Eylül 2011; 11:29:05 

iyi de kayıtsız telefonlar falan beyazıtta doğubankta yine bu fiyatlar zaten

İhtiyacınız olduğunda satın alamayacağınız tek şey Sigorta'dır

189 Mesaj
23 Eylül 2011; 11:57:10 

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

sirkeciye zamanınd açok iyi mallar geliyodu, sonradan piyasa altına veridklerini farkettiler fiyatları değiştirdiler.

son zamanlarda da erenköy açılınca pek bişey gelmez oldu.

erenköy derken, anadolu yakası erenköy den mi bahsediyorsunuz?
erenköy de tam olarak nerede?

4989 Mesaj
23 Eylül 2011; 12:31:08 

quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

erenköy derken, anadolu yakası erenköy den mi bahsediyorsunuz?
erenköy de tam olarak nerede?

1080P'nin bahsettiği sirkecideki mağazaların 1 i devlet satışı diğer 2 si de ihaleyle alıp sonra satanların yerleri. Uyanıklar adıı da gümrük market yapmış

Develete ait olan yer TASİŞ www.tasis.gov.tr kısmındaki perakende satış bölümünden adresi ve sorgulama bölümünden de güncel olmasa da hangi malların oluğunu görebilirsin.

Alper ŞEN

GALATASA|RA|Y

95 Mesaj
23 Eylül 2011; 21:44:21 

Yarın sabah erkenden gitmeyi düşünüyodum, az önce haberlerde gördüm bi de netten bakayım dedim yorumları görünce vazgeçtim :D Ya aslında ben cep telefonu almayı falan düşünmüyorum, bu yurtdışına açtırma olayı falan uyuz bi iş. Laptop lara da güvenemiyorum, sonuçta 300-500 TL ye de satsalar yüksek bi miktar bi öğrenci için. Sonra bi sorun çıkarır falan, üzülürüm yani (:

Ben mp3/mp4 oynatıcı iPod, Sony Walkman tarzı bişi almak istiyorum aslında, gitsem mi sizce? Öyle bi cihazda fazla problem çıkmaz diye düşünüyorum, ayrıca çakmasını da kakalayamazlar, çalıntı olma ihtimali de daha düşük olur (:

5726 Mesaj
23 Eylül 2011; 22:07:43 

Haftasonu istanbuldayım bir bakayım :)

493 Mesaj
23 Eylül 2011; 23:08:40 

beyler bir bok yok afedersiniz boş tere gitmeyin. telefonların hepsi kayıtsız vede ellettirmiyorlar pilleri vs yok. denemeden alacaksın yani fiyatlarda uygun değil. sirocco vardı 300 tl dedi ve kayıtsız. telefoncularda 200 250 arasına bulursunuz mesela.

dandik ekranlı dvd playerlar çin malı tablet pc ler eski püskü giyimler var.

boş yere gitmeyin milletin çöpünü satıyorlar işte

9159 Mesaj
23 Eylül 2011; 23:54:11 

ya zaten iyi bişey olsa bu tür yerleri takıp eden çakallar hemen alirlar. veya eşe dosta akrabaya hatta kim satiyorsa bu adamın başka dükkanı vardir orada satiyordur.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

4794 Mesaj
24 Eylül 2011; 1:12:28 

Haberlerde izledim, ihaleyi 227 bin TL'ye kapatmışlar ve tam 220 adet bavul varmış, şimdi bavul başına 1000 TL'den fazla gelir elde etmeli ki parayı çıkarıp ara geçsin, hiç mantıklı görünmüyor.

Pioneer VSX-921 / Polk Audio TSI 400 / Polk Audio TL 150 Blackstone / Polk Audio PSW110 sub / Pioneer BDP-140 / Himedia Q12-II

Benq W1070 / Specta 120" Gri Kontrast Perde / TTAF 15 Metre 1.4v (26 AWG) HDMI Kablo

Sistemin ev hali

4989 Mesaj
24 Eylül 2011; 1:33:32 

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Haberlerde izledim, ihaleyi 227 bin TL'ye kapatmışlar ve tam 220 adet bavul varmış, şimdi bavul başına 1000 TL'den fazla gelir elde etmeli ki parayı çıkarıp ara geçsin, hiç mantıklı görünmüyor.

işporta mallarıın ekleyerek 220 bavulu 440 bavul yaparlar

Alper ŞEN

GALATASA|RA|Y

1075 Mesaj
24 Eylül 2011; 1:44:10 

Ankarada yok mu boyle bir yer ?

4989 Mesaj
24 Eylül 2011; 1:52:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde