Şimdi Ara

[portable] WordPress (ve Forum Sitesi kurma eklentisi :) { çok yakında }

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [portable] WordPress (ve Forum Sitesi kurma eklentisi :) { çok yakında }

döküman yazma çalışması devam etmektedir.

( %100 sağlıklı çalıştığından emin olmadan insanlara öneremem )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 2 Ekim 2011; 20:21:09 >

• Beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

[portable] WordPress (ve Forum Sitesi kurma eklentisi :) { çok yakında }

döküman yazma çalışması devam etmektedir.

( %100 sağlıklı çalıştığından emin olmadan insanlara öneremem )

Hocam noldu yazı? Hadi bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 24 Nisan 2013; 1:11:06 >
  • walla WordPress saçma sapan eski kavramları yeni kavram diye öğrenmek gereksiz yere zaman kaybı
    bunun yerine ham html doku öğrenin basit bir internet sayfası kurun
    zaten ticari amaçlı tanıtım sayfası dediğin, en basit bilgisayar kullanma yetisi olan müşteri bile ekranın kaydırmayı biliyor bu açıdan oraya basıcan yeni sayfa buraya basacan yeni sayfa ileri geri git seçeneklerini bile kullanamayan dahası artık herkes tablele giriyor internete ve en basit şey sürüklemek ve google SEO aramalarında en az sayfa hangi sitede ise o site kelime üretme tarlası olmadığı anlamına olduğunu tastikliyor uzun lafın kısası bir büroşur ne ise bir internet siteside o kadar basit olmalı çünkü müşterinin kullanıcı alışkanlıklarını hiç bir zaman bilemezsiniz
    ne kadar basit o kadar iyi çalışır ! gidin şunun şurasında öğreneceğiniz 10 tane html kod var onuda not pad e ekler ekler kullanırsınız

bunu inanın 10 saniyede aklıma geldiği için 10 dk yazmıyorum, 10 yıllık deneyim ve tecrübenin sonucu olarak buraya yazıyorum
    ya bu gün bunu anlarsınız yada bir kaç yıl dolaşır a bak bu abi doğru söylüyormuş diye anlarsınız ! :)

hadi herkese kolay gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 15 Ekim 2014; 5:52:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.