Şimdi Ara

Samsung'un oyun odaklı 7 Serisi dizüstü bilgisayarını inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
42.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung oyuncular için hazırladığı 7 Serisi yüksek performanslı dizüstü bilgisayar modelini IFA 2011 Fuarı'nda tanıttı. Intel Sandy Bridge platformunu kullanan ve AMD'nin Radeon HD 6970M ekran kartı ile gelen sistem aynı zamanda özel kullanım profilleri ve bu profiller arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan fiziksel değiştirme tekerleği ile dikkat çekiyor. Bu videomuzda Samsung 7 Serisi ile ilgili ilk deneyimlerimizi aktarıyoruz.

• Ekranına bayıldım renkler çok canlı ve doğal geldi.

Kasanın sade oluşu bence çok ince bir ayrıntı heryerinde garip simgelerle boğulmamış.

Klavye altı ışıklandırmalar yeterince hoş görünüyor, windows 8 çıktığında acaba nasıl bir arayüzü olur bu bilgisayarın yeni modelinde merak ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 22 Eylül 2011; 15:40:40 >
  • laptop güzel ama sanki ghz biraz düşük geldi bana
  • bende rv520 var bunun %10'u diyebilirim süper bir makine türkiyede 1500-2000 civarı olursa %100 alırım.
  • Videonun başında arkada duran kız sanki erdinçi kesiyo hafiften :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Videonun başında arkada duran kız sanki erdinçi kesiyo hafiften :D

dikkat ettiğin şeye bak
  • Dolch sen o makineyi 2000 liraya bulursan haber bence sony'nin çıkardığı oyuncu laptopları 3500-4000 lira sence bu ne kadar olur :D
  • oyun modu falan olması güzel olmuş gereksiz güçten kaçınmışlar
  • samsung çok pahalı bir marka değil laptoplarında.Belki fazla düşük fiyat söyledim ama max. 2000-2500 civarı olur.Bu arada ne zaman gelecek bu alet ? Ekran kartı falan süper.
  • süperrr...
  • 6000 civarı olmazsa ben bişey bilmiyorum :D
  • 6000 tlye 2 tane alienware getirtirim yurtdışından o kadar pahalı olacağını sanmam sonuçta :D
  • hd 6970m ekran kartı ebayda 420$
    özellik olarakda masaüstündeki hd6790 ve 5770, 550 ti modelleri arasında performans sunuyo. Performansı iyi bence. çok pahalı olmazsa müthiş bir laptop olacağı kesin çıkınca yapmak lazım yorumları özelleştirme seçenekleri nasıl olacak acaba
  • oralarda bıyerlerde Razor un Blade ı varsa asıl onu ınceleın bence ...
  • 2500 dolar ve üstü bir fiyat biçerlerse çok iyi satamaz ama fiyatı 3000-3500tl arası olursa hd 6970+2930+17.3 inç pek çok oyuncuyu çekecektir. bunun yanında 1080p ve 3d olmasıda güzel ısınmazsa ve 3500 altı çıkarsa f/p ürünü denilebilir. mesela 1100 dolar olan 6020et-st forumda f/p ürünü olduğu ortak kanata bunda ise 6770+2630+15.6 inç var bunun yanında 1440*900 var. samsung iyi bir fiyat politikasıyla iyi satışlar yapabilir
  • videonun süresi ne kadar acaba. iPad de 19sn olarak gösteriliyor yarıda kesildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

videonun süresi ne kadar acaba. iPad de 19sn olarak gösteriliyor yarıda kesildi.

4:33
  • videonun süresi ne kadar acaba? ve neden yorumum siliniyor hep :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingandkral

quote:

Orijinalden alıntı: iDenisvideonun süresi ne kadar acaba. iPad de 19sn olarak gösteriliyor yarıda kesildi.
    4:33

Tamam, bendede düzeldi standart yapınca.
  • quote:

bende rv520 var bunun %10'u diyebilirim süper bir makine türkiyede 1500-2000 civarı olursa %100 alırım.0

3500-400 TL olur alamazsın ;)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.