Şimdi Ara

HTC : Beats Audio özellikli Windows Phone cihazlar yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC : Beats Audio özellikli Windows Phone cihazlar yolda

HTC'nin Beats Audio firmasına yaptığı 300 milyon dolarlık yatırımın ardından bu ses teknolojsine sahip olacak modeller de ortaya çıkmaya başladı.

Resmi olarak duyurulan 1.2GHz çift çekirdekli işlemcili, 4.3 inç 540 x 960 çözünürlüklü qHD ekran, 768MB RAM, 4GB dahili bellek sahibi Sensation XE modeli ve henüz resmiyet kazanmayan 1.5GHz hızında çift çekirdekli işlemcili, 4.3 inç 1270 x 720 HD ekran sahibi HTC Vigor/Droid Incredible HD modelleri Beats Audio by Dr.Dre logosuyla piyasada olacak ilk modeller.

Bunun haricinde HTC'nin tamamen Beats Audio odaklı Android işletim sistemli yeni bir telefonu da piyasaya süreceği iddia ediliyor. 

HTC'nin Beats Audio yaklaşımı sadece üst seviye kulaklık hediye etmek ile sınırlı değil. Özel olarak ayarlanmış bir Beats Audio profili ve dijital sinyal işleyici -DSP yongası bu logoyu taşıyan modellere entegre ediliyor. 

Beats Audio teknolojisinin sadece Android telefonlara entegre edilmesi HTC Rhyme modelinin tanıtıldığı etkinlikte de gündeme geldi ve Windows Phone cihazları için de bu entegrasyonun yakında olduğu açıklandı.

Beats Audio teknolojili yeni Windows Phone modellerinin ne olacağı veya ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında kesin bilgi verilmedi. Ancak HTC'nin Windows Phone 7 Mango yüklü ilk telefonları olan Radar ve Titan modellerinin belirli bir süre sonra XE uzantısıyla piyasaya sürülebileceği tahmin ediliyor.

• Tek zayıf yönleri, ROM miktarıydı ve galiba 16 gb'lık bir model piyasa sürecekler..

HTC, gerçekten iyi telefonlar sunuyor piyasaya androidli telefon alacak olursa tek tercihim HTC olacaktır.
  • sensation xe 1.2 ghz değil 1.5 ghz işlemci kullanıyor
  • Sensation XE 1.2 Ghz değil 1.5 Ghz işlemciye sahip.
  • Dört gözle bekliyorum bir taşla 3 kuş beats donanımlı smart, smart ve beats by dre kulaklık.. Fiyat biraz abartı olacak kesin ama buna değer umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Tek zayıf yönleri, ROM miktarıydı ve galiba 16 gblık bir model piyasa sürecekler.. HTC, gerçekten iyi telefonlar sunuyor piyasaya androidli telefon alacak olursa tek tercihim HTC olacaktır.

kardeş ROM yani Read Only Memory(sadece okunabilir bellek) demek. O 16GB hafızaya Rom diyosan fail :D
  • quote:

Tek zayıf yönleri, ROM miktarıydı ve galiba 16 gblık bir model piyasa sürecekler.. HTC, gerçekten iyi telefonlar sunuyor piyasaya androidli telefon alacak olursa tek tercihim HTC olacaktır.

doğru yol olan androide gelecek olmana sevindim şayet samsung daha da iyidir.
  • Bu kadar cok modelden sonra htc alasim gelmiyor .sensatio da bu modellerle eskicek gibi tek telefon cikar guzel cikar..
  • fiyatı çok merak ediyorum gerçekten pahalı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

Samsun galaxy kullaniyorum ses kalitesi berbat , eski 5800 imin bile belirgin bi sekilde daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation
    quote:

Orijinalden alıntı: carnador Tek zayıf yönleri, ROM miktarıydı ve galiba 16 gblık bir model piyasa sürecekler.. HTC, gerçekten iyi telefonlar sunuyor piyasaya androidli telefon alacak olursa tek tercihim HTC olacaktır.
    Samsun galaxy kullaniyorum ses kalitesi berbat , eski 5800 imin bile belirgin bi sekilde daha iyi

kulaklık konusunda iyi S, ama s2 harikulade bir ses kalitesine sahiptir gerek hoparlör gerek kulaklık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.