Şimdi Ara

1.5 GHz çift çekirdekli işlemcili HTC Ruby'nin basın görseli gün yüzüne çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden HTC cephesinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İçinde bulunduğumuz eylül ayının başına doğru fotoğrafları internete sızdırılan Ruby'nin (bir diğer adıyla Amaze 4G) basın görseli Pocket-now tarafından gün yüzüne çıkarıldı.

26 Ekim tarihinde boy göstereceği öne sürülen Ruby'e 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemcinin (büyük ihtimalle Qualcomm) ve 1 GB RAM'in güç vermesi; akıllı telefonun Android ''Gingerbread'' işletim sistemi desteğini arkasına alması beklenmekte.

4.3-inç boyutlu 540 x 960 piksel (qHD) ekrana ve 16 GB dahili flash belleğe yer verilen akıllı telefon, 8 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ile 2 megapiksel ön kamera sunuyor. Ana kameraya loş mekanlarda çekim için çift LED flaş donanımı eşlik ediyor.

Son olarak Wi-Fi, GPS ve Bluetooth üçlüsüyle donatılan akıllı telefonun NFC (Yakın Alan İletişim) teknolojisine destek vereceği de söyleniyor.

• herşeyiyle dört dörtlük
  • 16 gb rom sonunda, özellikler iyi ve tasarımda çok güzel görünüyor '' daha fazlasına gerek yok al 2 sene kullan sonra yine bakarsın'' telefonu olmuş resmen
  • büyük ihtimalle değil kesin qualcomm dur çünkü kardeşler ya hani hep az maliyetle a8 koyuyor.
  • 1.5 ghz işlemci dışında sensation dan farkı nedir bu cihazın?
    Ben birşey göremedim. Kasayı değiştirip işlemciyi overclock etmişler. Temcit pilavı olmuş.
  • bu defa olmuş.
  • süper olmuş
  • fiyatını merak etttim dogrusu, beyaz kasa olması hoşuma gitti
  • Htc nihayet dahili hafiza isine el atti.
  • ön tasarımı güzel acaba arka kasası nasıl
  • sensation da bile eksik kalan bir kaç nokta vardı, maşallah fazlasıyla kapatmışlar eksikleri....
  • Bu htc çok hızlı geliştiriyor cihazlarını ben ilk defa bu kadar kişiden işte tamam süper olmuş yeter bu kadar diye yorumlar okudum.
  • iyigüzel de ya resim telefona ait değil, ya sayılan özellikler yanlış ya da ben hala ayılamadım :) ön kamerayı benden başka göremeyen varsa bi ses etsin de emin olayım :)
  • Ön kamera yoksa direk almam bu arada 1.5 ghzli cift cekirdek artı olarak 1 gb ram ve 16 gb romlu donanıma neden ghd ekran koyuyorlar anlamıyorum. Şayet victor cıkarsa aralarındaki fark sadece tasarım, ekran cözünürlügü büyümüş vede beats ses olacak htc de kafayı yedi dakikaya model cıkarıyor.
  • Telefon güzel, şahsi olarak dahili belleğin arttırılmasının buradaki en büyük artı olduğunu düşünüyorum. Elbette diğer özellikler de çok iyi, Sensation ile karşılaştırmak isteyenler için, Sensation 768 MB Ram'e sahip bu cihazda bu rakam 1 GB'a çıkarılmış. Daha önceden VGA olan ön kamera 2 megapiksele çıkarılmış. 1 GB Olan Rom miktarı yine 16 GB'a yükseltilmiş. Keza işlemcisi de daha hızlı...

Öte yandan pil hakkında bir açıklama getirilmemiş, inşallah HTC pil sorununu da yüksek kapasiteli bir çözümle kapatır ve bu telefon gerçekten alınası bir telefon olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thyke.mc -- 22 Eylül 2011; 10:24:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin83

Htc nihayet dahili hafiza isine el atti.

Ah bi de pile el atsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max payne 35 -- 22 Eylül 2011; 13:59:32 >
  • HTC ne yapıyor yahu ard arda birbirine yakın özellikte cihazlar çıkarmaktaki amacı ne?
  • bu ürün samsung yada Lg de olsaydı tasarım mühendisleri kalıp sabunsa benzemiş derdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

HTC ne yapıyor yahu ard arda birbirine yakın özellikte cihazlar çıkarmaktaki amacı ne?

Nokianın formülünü akıllı telefon pazarında uyguluyo :) Tam net çizgilerini belli etmeden bulanık bi satış felsefesi güdüyo ama adam başarıyo bak nokia kaç yıldır ayakta :D
  • Zannetmeyin ki beni sakın nokiacı :D androidciyiz elhamdülillah :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.