- x
Windows 7 ultimate 64 bit nerden indirebilirim ?
3 Cevap1708 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1831 Mesaj
21 Eylül 2011; 22:00:54 

Evet arkadaşlar ürün anahtarım varda setup yok nerden indirebilirim teklink çalışan adam gibi bir link verirseniz çok sevinirim torrent'te olabilir Windows 7 Ultimate 64 Bit arıyorum

Kenevir Beraat Etmeli mi? -Haberi görüntülemek için tıklayın.
Apple iPhone; Yazılımsal hata çözüm merkezi. -Yardım almak için tıklayın.
DİKKAT: Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi: Mesajımda ve profilimde yer alan bu içerikteki bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle hiçbir tavsiye içermez. Bilgilerin her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar, yalnızca bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır.

5554 Mesaj
21 Eylül 2011; 22:05:50 

FT. MAKİNASI : Nikon Coolpix L25 - 10Mp, 5x Optik, 4x Digital Zoom - 720p/30Fps - 3" LCD
TELEFON : Asus ZENFONE 5 Kırmızı - CGGlass 3 - 1.6GHZ 2x(2) İntel Atom - PWR SGX 544MP2 GPU - 2G Ram - 16+16G(c10) Depolama - 2mp/8Mp/Flash - 1080P/30Fps
TABLET : Casper Via Tablet - 7" TFT - 1.5GHZ DC - M400Mp GPU - 1G Ram - 8G Depolama 0.3/2Mp Kamera
MASAÜSTÜ PC : Msi P43Neo - Q9550 @3.4GHZ - 16G Ram - PC 2GB HD7870 GHZ E. OC. - 2x SG. S III-500GB HDD - Phlips 27" AH-IPS Monitör (274E5)

1831 Mesaj
21 Eylül 2011; 22:08:02 

Teşekkürler dostum

DİKKAT: Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi: Mesajımda ve profilimde yer alan bu içerikteki bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle hiçbir tavsiye içermez. Bilgilerin her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar, yalnızca bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır.

1831 Mesaj
21 Eylül 2011; 22:10:30 

quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

http://windows.microsof...shop/download-windows-7

Edit : Buldum teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasn0w -- 21 Eylül 2011; 22:15:15 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Windows İşletim Sistemleri » Windows 7 » Windows 7 ultimate 64 bit nerden indirebilirim ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.578