Şimdi Ara

Foursquare (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
20.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xperia z1 kullanıcısıyım tel. yeni rot yukledim yedeğini almamıştım bir haftadır fousguar'a giremiyorum şaşırtıcı bir şekilde hata oluştu diye bir hata alıyorum acaba sorun benim telefonda mı diye baska bir arkadasım logout yapıp denedim şimdi o da giremiyor sorun nedir acaba bilen var mı?Saygılar
  • bir foruma ilk defa yazıyorum yanlısım varsa sımdıden affola..
    ben m.foursquare üzerınden check-in yapamıyorum... "sorry! we're having technical difficulties.
    check status.foursquare.com for the latest." diyor ve status.foursquare.com a gittiğim zaman çok farklı şeyler çıkıyor. yaklaşık 1 haftadır böyle ve ben artık check in yapmak istiyoruummm.... yardım lütfenn..
  • bir foruma ilk defa yazıyorum yanlısım varsa sımdıden affola..
    ben m.foursquare üzerınden check-in yapamıyorum... "sorry! we're having technical difficulties.
    check status.foursquare.com for the latest." diyor ve status.foursquare.com a gittiğim zaman çok farklı şeyler çıkıyor. yaklaşık 1 haftadır böyle ve ben artık check in yapmak istiyoruummm.... yardım lütfenn..
  • merhaba arkadaslar galaxy young kullaniyorum giris yap dedigimde sasirtici bir sekilde sorun olustu diyor nasil halledicem bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksim Meydanı'nda başkan benim ona göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12680

Taksim Meydanı'nda başkan benim ona göre.

Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: ayyan

arkadaşlar checkin yapan arkadaşlarımın checkinlerini beğenmediğim halde beğenmiş gözüküyorum.normalde bir checkini beğenince kalp işareti kırmızı oluyo ama bende beğenmediğim halde kalp işareti gri ancak beğenenler arasında gözüküyorum.iphone 4 kullanıyorum ios6 yüklü.geçen gün arkadaşımda aynı şeyi söyledi.oda blackberry kullanıyor.aynı problemi yaşayan varmı acaba ?

Gecen bende farkettim. Sen yaziyor. Begenenlerin basinda ama begenmedigim halde :))

Ne ilginctir ki ayni sorun bende de var.

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla programı silip tekrar yüklediğinizde sorun ortadan kalkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: jacob.bck7

quote:

quote:

arkadaşlar checkin yapan arkadaşlarımın checkinlerini beğenmediğim halde beğenmiş gözüküyorum.normalde bir checkini beğenince kalp işareti kırmızı oluyo ama bende beğenmediğim halde kalp işareti gri ancak beğenenler arasında gözüküyorum.iphone 4 kullanıyorum ios6 yüklü.geçen gün arkadaşımda aynı şeyi söyledi.oda blackberry kullanıyor.aynı problemi yaşayan varmı acaba ?

Gecen bende farkettim. Sen yaziyor. Begenenlerin basinda ama begenmedigim halde :))

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla programı silip tekrar yüklediğinizde sorun ortadan kalkıyor

ben aynı şeye bilgisayardan girip bakınca rastlıyorum saçma sapan insanları checkinini beğenmiş gibi gözüküyorum sorun şu ki acaba karşı tarafta yani checkinin beğenmiş gözüktüğüm kişide checkinini beğenmiş gibi gözüküyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozge.avci

quote:

Orijinalden alıntı: jacob.bck7

quote:

quote:

ben aynı şeye bilgisayardan girip bakınca rastlıyorum saçma sapan insanları checkinini beğenmiş gibi gözüküyorum sorun şu ki acaba karşı tarafta yani checkinin beğenmiş gözüktüğüm kişide checkinini beğenmiş gibi gözüküyor muyum?

maalesef evet bana gelen bildirimlerden yola çıkarak söylüyorum bunu

• Check in nasıl atılıyor

• Profilime fotoğraf yukleyemiyorum "seçilen fotoğraf yüklenirken hata oluştu" diyor tel lg g2 nasıl yapacağım yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: onurba

bizim ulkemizde cok verimli calismasada, yurtdisinda yaptiginiz checkinlerde bircok indirim kazandiran bir uygulama.
    bizde daha cok mayor savaslarina konu oluyor.

Bağzı mekanlarda check in yapınca bir adet shot kazanıyorsunuz :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.