Şimdi Ara

Foursquare (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
20.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

ahmeti eklemeyin bildirim gelmekten telefon bozulcak

bildirimler birbirinize yakın olunca geliyor hocam normalde ara sıra geliyor bana da, istanbula geldim dün bir sürü geldi

birde ayarlardan kapatabiliyorsunuz bildirimleri
  • quote:

aaaa gonul koyarim hakan abi,kullanmiyorum birdaha 4sq falan
  • onu biliyorum yav,takıldım öylesine
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

bildirimler birbirinize yakın olunca geliyor hocam normalde ara sıra geliyor bana da, istanbula geldim dün bir sürü geldi

birde ayarlardan kapatabiliyorsunuz bildirimleri

biz hakan abi ile yakiniz yaa paso cikiyordur hakan abinin ekranda
  • Beyler, yeni yer ekleme butonu yok artık, nasıl add new place yapacağız artık, bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahtemas

Beyler, yeni yer ekleme butonu yok artık, nasıl add new place yapacağız artık, bilen var mı?

hocam herhangi biryeri arat, en asagida add a new place secenegi cikiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: siyahtemas

Beyler, yeni yer ekleme butonu yok artık, nasıl add new place yapacağız artık, bilen var mı?

hocam herhangi biryeri arat, en asagida add a new place secenegi cikiyor

iPhone'da değil ama Android'de böyle bir sorun var diye duydum.

Edit: Denedim Android bir telefonda adresi her şeyi giriyorsun ama ne yazık ki Android'de ekleyemiyorsun adres kısmını sadece I'm @ Donanım Haber şeklinde bildirim yapabiliyorsun. Bence Android'de bir eksiklik hemde büyük bir eksiklik.
  • Benim kadar çok mekan yorumu yapan biri daha varmi metal ediyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Benim kadar çok mekan yorumu yapan biri daha varmi metal ediyorum :)

ben olabilirim ama yinede hala yorum yapmadigim cok mekan var
  • Yav bu 4sq surekli acik olunca mi checkin yapiyo ben bugun surekli gezdim hic checkin yapmadi kendim yaptim bir kere veya yapiyods ben mi gormuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

Yav bu 4sq surekli acik olunca mi checkin yapiyo ben bugun surekli gezdim hic checkin yapmadi kendim yaptim bir kere veya yapiyods ben mi gormuyorum

Otomatik olmuyo zaten, kendiniz elle yapacaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Yav bu 4sq surekli acik olunca mi checkin yapiyo ben bugun surekli gezdim hic checkin yapmadi kendim yaptim bir kere veya yapiyods ben mi gormuyorum

Tmm hocameyvallah ozaman yukaridaki konusmalardan otomatik gibi bi anlam cikarmistim yokmus demek

• quote:

quote:

quote:

Tmm hocameyvallah ozaman yukaridaki konusmalardan otomatik gibi bi anlam cikarmistim yokmus demek

4sq a girince solda bir radar işareti var Foursquare yazısının yanında o radarı açınca otomatik check-in yapıyor olabilir belki. Öyle birşeyler okumuştum sanki bir deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brscnzr

quote:

quote:

quote:

4sq a girince solda bir radar işareti var Foursquare yazısının yanında o radarı açınca otomatik check-in yapıyor olabilir belki. Öyle birşeyler okumuştum sanki bir deneyin isterseniz.

Hayir o ozellik yakininizda bir arkadasiniz oldugunda haber veriyor.
  • otomatik check-in diye bi şey olamaz zaten.. bi mekana gittiğinde nerden anlayacak alet senin o mekandamı yoksa oranın çevresindeki mekanlarda mı olduğunu
  • foursquare de check in yaptıgımız zaman face ve twitter a baglı hesabımdaki arkadaşları göremiyorum bunun bi yolu var mıdır ? (özellikle face dekileri nasıl görebilirim...?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

foursquare de check in yaptıgımız zaman face ve twitter a baglı hesabımdaki arkadaşları göremiyorum bunun bi yolu var mıdır ? (özellikle face dekileri nasıl görebilirim...?)

göremezsin zaten.. sadece foursquare deki arkadaşların gözükür
  • wawe 2 kullanıyorum. Bada 2.0 yükledim. apss tan telefona kurdum sorunsuz bir şekilde ama uygulamayı kullanamıyorum şöyle hata veriyor. hattım vodafone

your locition service is off. please turn on your gps serice in phone settings

neden oluyor bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netizen84

wawe 2 kullanıyorum. Bada 2.0 yükledim. apss tan telefona kurdum sorunsuz bir şekilde ama uygulamayı kullanamıyorum şöyle hata veriyor. hattım vodafone

your locition service is off. please turn on your gps serice in phone settings

neden oluyor bilen var mı acaba?

Telefonun ayarlarindan konum servisini açın diyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.