Şimdi Ara

Battlefield 3 Betasında Limit Yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Battlefield 3'ün betası tüm platformlarda 29 Eylül tarihinde start verecek. Eğer PC için indirilebilir sürüme ön sipariş verdiyseniz veya Medal of Honor'ın Limited sürümüne sahipseniz 27 Eylül'de betaya erken giriş hakkına sahip olacaksınız.

10 Ekim'e kadar devam edecek açık betada hiç bir sınır bulunmuyor. İstediğiniz kadar oynayın ve istediğiniz silahları açarak test edin. Yani betaya katılan oyuncular çeşitli ekipmanları denemek ve oyuna alışmak için büyük avantaj elde etmiş olacak. Elbette yapılan istatistikler, alınan seviyeler ve açılan ekipmanlar beta sona erdikten sonra silinecek.

Diğer yandan Nvidia, 26 Eylül'de GeForce serisi grafik kartları için yeni güncellemeler yayınlayacağını ve Battlefield 3'ün tüm görselliğini en üst seviyeye çıkartırken en sorunsuz oyun keyfini yaşatmayı hedef aldığını açıkladı. Nvidia sistemlerinizde daha iyi performans almayı planlıyorsanız betadan hemen önce çıkacak bu sürücüleri edinmeyi unutmayın (Zaten çıktığında tekrar hatırlatırız).

Best Buy'ın oyun için düzenlediği etkinliklerde en yüksek co-op skorunu yapan oyuncu yukarıdaki taşınabilir G155 sistemini kazanıyor. Böylece istediği yerde açıp Battlefield 3 oynayabilir.

• Bu Güzel haber. Ben birşey sormak istiyorum... Beta'da co-op olacak mı acaba?
  • Son 8 gün pc alabilsem 8 güne yoksa ps 3 de oynamaya muhtaç kalacam :((
  • inşallah beteda co.op olur. olmazsa çok ayıp olur
  • büyük ihtimallei betada Direcx 11 grafiği göremeyeceğiz.Umarım yanılırım :(
  • Betayı nereden indiricez zamanı gelince haberi olan var mı ?
  • Aynen betayı nerden indireceğiz ? Origindendir büyük ihtimal
  • Battlefield 3 limitsiz eğlence ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kumarbazz!

Battlefield 3 limitsiz eğlence ;)

Kaliteli eğlence :D
  • Tamam aynı FIFA 12'de olduğu gibi demolar daha doğrusu BF3 Betası düştüğü an Live ve PSN krize girer.
  • Şu AMD donanımda olduğu kadar yazılımdada iyi olsa, oyun firmaları ile doğru düzgün anlaşabilse çok iyi olacak. Belki bu şekilde zamanla Nvidia' yı piyasadan söküp atabilir bile. BF3 için beta tarihini bekliyorum. Bakalım AMD ne yapacak ?
  • aynen ps3e net kablosu takılı hazır bekliyor şimdiden psne çökecek sanırsam
  • Bakalım GTX 570 bu oyunda ne yapacak driver'la :D.
  • Ps3 grafiklerini merak ediyorum açıkçası,umarım fazla fark yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tancredi

Ps3 grafiklerini merak ediyorum açıkçası,umarım fazla fark yoktur.

Ps3 ile 2005 yılının grafikleri gibi görüntü veriyormuş ps3 grafik olarak pcden geri kaldı biraz ama o kadar sorun olmaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralexx42 -- 21 Eylül 2011; 20:27:21 >
  • Battlefield böyle giderse CoD u geçer gerçi çoğu kişinin gözünde çoktan geçti...
  • betayı nerden indireceğiz
  • şimdi bu betayı indirince online modunu oynayabilicez dimi bc2 deki online oyun gibi arkadaşlarla oynıyacagız öle değilmi oyunu indirip menüden multiplayer bölümünden server açıcaz öle değilmi arkadaşlar tıpkı FULL oyundaki gibi öle değilmi
  • yılın en iddialı fps'si ayrımcılık yapmayıp tadını çıkarmak lazım yok mw3 oynarım bunu oynamam yok bf3 oynarım mw3 oynamam valla yılda bi oyun görüyoruz yumulun derim ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.