Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 Sistem Gereksinimleri AÇIKLANDI! (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
979
Cevap
11
Favori
374.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: volcanic78

hocam bende

AMD ATHLON X2 7550 DUAL CORE 2.5GHZ İŞLEMCİ
    hd 4850 512 mb 256 bit
    3gb ddr2 800mhz

sistem var sizinkiyle ekran kartı ram yakın işlemcim de öyle mi acaba bende sizin gibi high oynayabilir miyim bugun sipariş vercem de aklımda soru işareti kalmasın istiyorum

cozunurluk nedir? 1280 1024 de aa kapali mediumda oynarsiniz kanimca. cozunurluk onemli yalniz

1360x768 de oynıycam kısmetse illegal indiriyorum deniyimde öyle alıyım madem boşa para vermekten iyidir :)

• o cozunurlukde koptur koptur oynaman gerek. malum indir bi dene bakalimsonucunu da yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

HD4770 ekran kart' ı ve 1440x900 çözünürlüğe sahip monitörü olanlar boşuna zorlamasınlar.

1280 1024 de deneyin. o cozunurluk icin minimum 48xx lazim. oda anca iste
  • arkadaşlar phenom 2 965 amd 6850 ile 1920*1080 de hangi ayarlar akıcı oynatır? (medium yada high)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar

arkadaşlar phenom 2 965 amd 6850 ile 1920*1080 de hangi ayarlar akıcı oynatır? (medium yada high)

hihg da oynarsin hocam. Burda AA nin ne kadar acik oldugu onemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: sezar

arkadaşlar phenom 2 965 amd 6850 ile 1920*1080 de hangi ayarlar akıcı oynatır? (medium yada high)

hihg da oynarsin hocam. Burda AA nin ne kadar acik oldugu onemli.

ewy
  • quote:

HD4770 ekran kart' ı ve 1440x900 çözünürlüğe sahip monitörü olanlar boşuna zorlamasınlar.

aynı ekran kartı var bende de ,simdi deniyecem bakalım kasma filan varmı
  • Hızlı cözüm bulmak istediğimden buraya yazıyorum.sabırsızlanıyorum oynamak icin

crackden sonra bu hatayı alıyorum. oyunu zamunda dan indirdm. bi türlü cözemedim

BATTLEFIELD 3 Sistem Gereksinimleri AÇIKLANDI!
  • Paneldeki sistem ultra ve 4x AA'da, 1440*900 çözünürlükte kastırmıyor. Gördüğüm en düşük FPS 40, genelde 50-55. 60 yer yer. Bazı açık alanlarda ve çatışmalarda 45 falan oluyor. Gayet iyi bence.
  • Bu sistemle (Q8400 3.2ghz,hd4890 vapor-x,4gb ram) 1680x1050 olmasada high ayarda 1440x900 çöz. nasıl ve kaç fps de oynarım oyunu ona göre ps3 veya pc ye aacağım.
  • Kurduk kurmasına da tıklayınca hiç tepki yok öylece beklyor hiç birşey olmamış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Kurduk kurmasına da tıklayınca hiç tepki yok öylece beklyor hiç birşey olmamış gibi.

Oyunu kurarken klasörün sonuna TM diye bir harfi ekliyor, ama Türkçe kodlamada bu sorun oluşturuyor. Battlefield 3 TM yazan yerdeki TM i kaldırın. Sonra exe sine tıklayın çalışacaktır.

Dün yazmıştım. Ne yapacağımızı bilen var mı?
    'Operation Swordbreaker' diye bir bölümde
    İnsanların olduğu alana çıkıp tek başımıza ilerlemeye başlıyoruz. Oda gibi bir yere girip, merdivenlerle aşağıya indiğimiz yerde
    takıldım. Geçiş yapacak hiçbir şey çıkmıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 25 Ekim 2011; 13:31:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: exerion

quote:

aynı ekran kartı var bende de ,simdi deniyecem bakalım kasma filan varmı

evet denedim,medium seviyede kasma yok gayet akıcı,high da kasmalar baslıyor 1440*900
  • Tavsiye edilen PC sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7 - 64 Bit
    İşlemci: Quad-Core Cpu
    RAM: 4 GB
    Boş disk alanı: 20 GB
    Ekran kartı: DirectX 11 destekli 1024 MB hafızaya sahip Nvidia GTX 560 ya da Ati Radeon 6950

yuh be bune be bir oyun için değer mi bu kadar masrafa
  • i7 işlemci 8gb ram gt555m ekran kartlı lenovo y570 imde en düşük ayarlarda bile çalışmıyor. bu nasıl iş anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk5361

i7 işlemci 8gb ram gt555m ekran kartlı lenovo y570 imde en düşük ayarlarda bile çalışmıyor. bu nasıl iş anlamadım.

tamamen saçmalık bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk5361

i7 işlemci 8gb ram gt555m ekran kartlı lenovo y570 imde en düşük ayarlarda bile çalışmıyor. bu nasıl iş anlamadım.

540m le kopturuyorlar. isletim sisteminizde sikinti olmasin? bitinde caliaip birinde calismamasi sacma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael scofield77

Tavsiye edilen PC sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7 - 64 Bit
    İşlemci: Quad-Core Cpu
    RAM: 4 GB
    Boş disk alanı: 20 GB
    Ekran kartı: DirectX 11 destekli 1024 MB hafızaya sahip Nvidia GTX 560 ya da Ati Radeon 6950

yuh be bune be bir oyun için değer mi bu kadar masrafa

masraf dedigin bir ekran karti. 5850 ile AA kapali high da oynayabilirsiniz. bence iyi bir sistemde gorup oyunun hak edip etmedigine siz karar verin.
  • Şimdi single oynamaya başladım. x4 955@4ghz ve HD5870 ile NoAA+Ultra olarak 60fps civarında oynuyorum ilk otoparktaki yoğun çatışmada 45fpslere düşüyor nadirende olsa. 2xAA+ultra yaptığım zaman ortalama 45-50 çatışmalarda 35fps civarı oynatıyor. İlk izlenimim bunlar oynadıkça daha net fps sonuçları verebilirim.
  • Bu nasıl iş anlamıyorum arkadaşlar. Hem diyorlar pc şu an en iyi platform ama şu üstteki kasa en az 2 milyarlık kasa ama herşey full de aa bile yarısı açıkken. adam 60 fps bile alamıyor 30 fps anca alıyor. Bakın kesinlikle ve kesinlikle xboxçı falan degilim. Evimde xbox bile yok ama 2 milyar para ver kasaya 30 fpsde oyna. git 300 milyona xbox al yine 30 fpsde oyna. Ha belki görüntü pc kadar iyi olmaz ama yinede 2 milyara değermi sizce arkadaşlar. Gerçektne kim suçlu bu konuda anlamıyorum. Donanım üreticilermi yoksa oyun firmaları mı ? Biri şunu açıklasın allah aşkına. 2 milyarlık sistemle bile 30 fps alamıyorsan hiç oyun oynamayalım o zmn pc de bu nası iştir arkadaş.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.