Şimdi Ara

Dünyanın en ince tablet bilgisayarı Toshiba AT200'ü inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
30.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toshiba tarafından dünyanın en ince tablet bilgisayarı olarak lanse edilen AT200'ü IFA 2011 Fuarı'nda kullandık. 7.7mm kalınlığında ve 558 gram ağırlığındaki kasa yapısı ile dikkat çeken Android 3.2 işletim sistemiyle gelen tablet, Nvidia'nın Tegra 2 ve Qualcomm'un Snapdragon işlemcisini kullanan pek çok modelden farklı olarak çift kanal bellek kontrolcüsüne sahip 1.2GHz hızındaki Texas Instruments OMAP 4430 işlemcisiyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

• Umarım bir gün dh videolarini mobil platformdan da izleriz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Umarım bir gün dh videolarini mobil platformdan da izleriz!

İyide ben iphone uzerinden izleyebiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoda ses yok sanırım yoksa bende mi sorun var arkadaşlar...
  • ses yok
  • En ince en hafif diye çıkan şeylere hiç ilgi göstermiyorum benim için sistemi,gücü önemli istiyorsa takoz gibi olsun.
  • bende sorun yok.
  • Ta ne zaman çekilen video, yeni yayınlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Umarım bir gün dh videolarini mobil platformdan da izleriz!

Ben izleyebiliyorum ;)
  • @2K, Texas Instruments OMAP 4430 diyor yani şu an çift çekirdekli tabletlerin en güçlüsü diyebiliriz :)
  • E bende froyo'dan izleyebiliyorum yahu.Mobil artık lüx değil ki ?
  • her yönüyle mükemmel bir alet(işlemci canavar) tek eksiği yazılımsal güncellemeyi geç alabilir toshiba yeni girdi bu işe çünkü.
  • Harika bir tablet olmuş, Toshiba nihayet kendisinden bekleneni ortaya koymuş.
  • Tabletleri birbirinden ayırt edemiyorum artık
  • gelişimi merakla takip ediyoruz tabletlerdeki.
    işlemcisi başta olmak üzere incelik ve ekran teknolojileri müthiş.
  • tasarım faciyası olmuş ama özellikle çok iyi
  • zaman gösterecek ama vitrinlerde o bize biz ona bakarız gibi geliyor toshiba artık bu piyasada yok bence
  • Video test edilmeden atıldı ses yok ve kimsenin baktığıda yok videoda kim ne konuşuyor belli değil hışırtı var sadece
  • 8 saat maximum pil omru varmis ama normal kullanimda 6 saat gider bence.... Toshiba iyidir ama ilk cikardigi tablet tam bir fiyaskoydu. Bu ikinciyide gormek lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

@2K, Texas Instruments OMAP 4430 diyor yani şu an çift çekirdekli tabletlerin en güçlüsü diyebiliriz :)

öyle de denilebilir ancak yanıltıcı olan nokta çift kanal kontrollü -yani bilinen ismiyle DDR- bellekler zaten tegra platformunda da kullanıyordu... hatta sgs 2 de de mevcut.. hatta ve hatta dünyanın en hızlı belleğine sahip tableti acer iconia A500, ddr3 bellek kullanıyor.. OMAP 4430 platformunun ağırlık yarattığı nokta ekran kartı..

dünyanın lider 3d ekran kartı üreticisinin çıkardığı oyun ve 3d ağırlıklı güce önem veren tegra 2 platformunun saf güç konusunda neredeyse bütün rakiplerine ezilmesi de ayrı bir ironi.. şu ice cream sandwich i ve nvidia sürücülerini çıkarsalar da biz de aldatıldık mı yoksa beklediğimize değdi mi karar versek artık..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.