Şimdi Ara

Üyeliğiniz Bu Kanalın Bulunduğu Paketi Kapsamamaktadır Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Digiturk beni iyice çileden çıkaracak. Daha önce durup dururken yayın kopuyordu, ekran renkten renge giriyordu aradık receiver bozuk dediler. Şimdi de televizyonu açıyorum Trt harici tüm kanallarda bu yazı çıkıyor. Daha önce bu sorunla karşılaşan var mı acaba ?

• Kutu değişimi yapılması gerekiyor hocam, bende de aynı problem var ama kartı başka receiverda kullanamayacağım için hala değiştirmedim. Yayın kapandıkça arayıp açtırıyorum
  • Kutu değişimi konu başlığındaki sorun için de mi geçerli hocam ? Yoksa evet diğeri için kutu değişimi gerekiyor. Randevu talep ettiler önümüzdeki günlerde değişim olacak.
  • Tamam sorun bizden kaynaklı ama tam olarak bizden de kaynaklı değil. Digiturk ödemesini banka otomatik olarak yapıyordu ama nasıl olduysa fatura ödenmemiş ve üyeliği askıya almışlar.

Ben böyle işe... Hayret vallahi.
  • Evet hocam sadece trt açıksa kutu değişimi yüzündendir. Şifreleme sistemi nedeniyle diğer kanallar kapanıyormuş, faturayla bir alakası yok yani. Fatura 1 ay geç bile yatsa kesmiyorlar hemen...

Müş. Hiz arayınca otomatik mesaj fatura diyor ama onu dikkate alma, son 1 haftada 3 kez müş hiz görüştüm arayınca kanalları açıyorlar. Eğer bizim kanal açma yetkimiz yok kutunuzu değiştirin derse twitter.com/DigiturkDestek adresine mesaj at yardımcı oluyorlar..
  • Valla iyi oldu şu konu hakkında bilgi verdiğin. Teşekkür ederim.
  • Ah bir de müşteri hizmetlerinden biri bağlansa... Bir de twitterdan bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

Ah bir de müşteri hizmetlerinden biri bağlansa... Bir de twitterdan bakalım.

Twitter'dan cevap veriyorlar hiç aramakla uğraşma bence. En temizi kutuyu değiştirmek sanırım, eskiden kartı başka digi receiverına da taksak izleyebiliyorduk şimdi yeni sistemle kartla receiver eşleşeceği için onun önüne geçmişler, milletin keyfini kaçırmak için ne gerekiyorsa yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joedumars

quote:

Twitter'dan cevap veriyorlar hiç aramakla uğraşma bence. En temizi kutuyu değiştirmek sanırım, eskiden kartı başka digi receiverına da taksak izleyebiliyorduk şimdi yeni sistemle kartla receiver eşleşeceği için onun önüne geçmişler, milletin keyfini kaçırmak için ne gerekiyorsa yapıyorlar.

Twit attım abi ama bir 20dk oldu cevap yok hala. Yarınki Karabük maçına kadar hallolsa bari. Bu akşam Saracoğlu'ndaki eğlenceyi kaçıracağız gibi.

• quote:

quote:

quote:

Twit attım abi ama bir 20dk oldu cevap yok hala. Yarınki Karabük maçına kadar hallolsa bari. Bu akşam Saracoğlu'ndaki eğlenceyi kaçıracağız gibi.

Bir kaç tane twit yolla gerekirse üyeliğimi iptal ettiriyorum falan de hemen arıyorlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir kaç tane twit yolla gerekirse üyeliğimi iptal ettiriyorum falan de hemen arıyorlar

Atar yaptım bakalım biraz.

Peki twitter üzerinden nasıl yardım ediyorlar ?

• Twitter'dan cevap gelince özel mesajla gsm no yolluyorsun oradan iletişime geçiyorlar.
  • Evet numaramı verdim bakalım, aramalarını bekliyorum.
  • Az önce aradılar, dediğin gibi kutu değişimi gerekiyormuş. Şimdilik yayını açıyoruz en kısa zamanda değişimi yapalım dediler. İyi oldu hallolduğu.
  • Hayırlı olsun.. Bu arada eğer kutu değişimi olmazsa en geç 2 gün sonra yeniden gidecek yayınlar, bilgin olsun da sen de benim gibi atarlanma
  • Atarımı da yaparım twitimi de atarım valla.

Güya yarın değişecekmiş bakalım.
  • Yarın değiştirmeye gelecekler dendi ama ne gelen oldu ne giden. Bugün arıyorum Eskişehir'deki yetkili servisi adamalr önümüzdeki hafta pazar günü gelebiliriz efendim diyorlar. Var mı bunun izahı ya ? Az önce yine aynı yazı çıktı maçı izleyemiyorum.
  • Az önce kutu değişimi oldu. Yalnız sağ alt köşede kırmızı bir digiturk yazısı var. Bu sürekli orada mı kalacak yahu?
  • quote:

Az önce kutu değişimi oldu. Yalnız sağ alt köşede kırmızı bir digiturk yazısı var. Bu sürekli orada mı kalacak yahu?

o ayarlar kısmından kapatılabiliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

quote:

Az önce kutu değişimi oldu. Yalnız sağ alt köşede kırmızı bir digiturk yazısı var. Bu sürekli orada mı kalacak yahu?

o ayarlar kısmından kapatılabiliyor..

Teşekkür ederim söylediğiniz iyi oldu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.