Şimdi Ara

Galiba FIFA 12, En Komik Bug'lara Sahip!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
11.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       EA Sports, FIFA 12 ile Impact Engine motorunu bu sene devreye sokuyor. Şimdiye dek bu motor ile ilgili gördüklerimiz inanılmaz. Ancak demosu geçtiğimiz günlerde çıkan oyun için oyunseverler Youtube'da öyle 'bug'lar paylaşmışlar ki EA Sports'un bunlara bir göz atıp final sürümüne kadar iyileştirme yapmasının şart olduğunu düşündüm.

Bu buglardan bazıları gerçekten ister istemez kahkahalar atmanıza yol açabilir. Aşağıdan birkaçını görebilirsiniz. Sizler demoda buna benzer sorunlarla karşılaştınız mı?

• Evdekileri uyandırdım valla güle güle :D :D :D
  • ii de bug olsun diye bu kadar da uğraşılmaz ki :)
  • bazıları direk gameplaye etki eden buglar,
    Oyunun kendisin de de bu buglar devam ederse fifa baya bi alay konusu olur.
  • HAHAHA messi süper
  • 3 video ne abi öyle adamın içine bir şey girmiş sanki :D
  • bu tarz bir fizik etkileşimli motorda hataların olması tamamen normal o yüzden bunu yaparken en baştan dikkat etmeleri lazımdı, açıkcası tam sürümdede bu tarz hataların pek azalacağını sanmıyorum. yıllardır oyunlarda bir yere sıkıştığında titreyip duran, fırlayan ve yok olan(aslında çok hızlı fırladıkları için kayboluyorlar) kutuları görüyoruz, fizik olarak en basitinden onu düzeltemediler bunumu düzeltecekler. bende oynarken bu kadar fena buglar görmedemse sürekli titreyen eller kollar görüyorum onun dışında yere düşen adam 10 cm yükseklikteki kafasını yere vurmayacağı halde aniden yere vuruyor gibi hatalar var tam sürümde bunlar olmaz, gördüğüm kadarıyla takla atıp düşme ve havada kalma olayıda çok var onlarda azalır ama genede hatalar olur mecburen.
  • messiye koltuk deyneği lazım :D:d
  • 3cü video için EA heralde Dead Space'in kaynak kodlarını karıştırdı araya :)
  • 3.video en iyi korku filmine aday 1.video ne öyle ya gülme krizlerine sokuyor o santra yapnalar ne yapmaya çalışıyor analmadım:)))
  • ipek-engin
  • anaaam harbiden bunu Dead Space de yeni bi model olarak kullanmalılar!
  • amerikan güreşine dönmüş :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=vOgpt6J47Nc&feature=player_embedded

neyse ki böyle saçmalıklar yok en azından bug elbet olucak :D
  • YA pes 12 nin bug i ne oyle karnim agirdi gulerken :D :D :D
  • arkadaşlar hani mantıklı düşünürsek bu şu anda herkesin izlediği video lar demo değilmi ? yani akıl kârımı 29 eylülde çıkacak olan oyunda bunların olması ? hadi diyelim demolar bukadar cok hatalı 29 unda deil daha sonraya erteletirler ama ea ne yapıp edip bunu perfect bir hale getirir
  • hahahaha çok komik ya.
  • Ben buglar dan şikayet etmem hepsi süper.
  • hahaha bune ya çok komıik harbiden..
  • ImpactEngine'in zararları..Bende çokca gördüm..Abidal'ın yere kafa atma videosu gibi olaylar yaşanmadı değil :)) Olur öyle düzeltirler umarım :))
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.