Şimdi Ara

Sony Vaio C Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
21.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renk yayan tasarımıyla beğenileri üzerine toplayan Sony'nin yeni Vaio C dizüstü bilgisayarını inceledik. Tüm detayları bu videomuzda.

• Benim laptopumun aynısı..Ben geçen sene 2.000e indirimli almıştım media martkan..Ama donanımsal oalrak farklıydı ..Çok memnunum ..Sony vaio dedğinde xp kuurulu tüm laptopları sollar arkadaşım !! İos dahil değil
  • Çok güzelde Sonu Vaiodan baska bitenimi üretcek mı merak ediyorum
  • bi de demezlermi sony hp den kaliteli, hp nin malzeme kalitesi çok düşük...
    Benim 6020st nin klavyesi bu kadar esnese ben camdan aşşağıya atarım.
  • Sony bence piyasada fazla olmayan renk seçenekleriyle vaio c serisi ile başarılı olacak..

Özellikle bayan kullanıcıların bir ürün alırken renk seçeneklerinin donanımdan çok daha önemli olduğunu sony çözmüş... Fiyatlandırması nasıl olursa olsun yeni bir notebook almak isteyen bir bayan kullanıcı bu ürünleri gördüğü zaman piano black, grey veya beyaz renklerde binlerce notebook seçeneği arasında vaio c nin renk seçeneklerini görünce .... sanırım anlatmak istediğim anlaşılmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: osooso148

Sony bence piyasada fazla olmayan renk seçenekleriyle vaio c serisi ile başarılı olacak..Özellikle bayan kullanıcıların bir ürün alırken renk seçeneklerinin donanımdan çok daha önemli olduğunu sony çözmüş... Fiyatlandırması nasıl olursa olsun yeni bir notebook almak isteyen bir bayan kullanıcı bu ürünleri gördüğü zaman piano black, grey veya beyaz renklerde binlerce notebook seçeneği arasında vaio c nin renk seçeneklerini görünce .... sanırım anlatmak istediğim anlaşılmıştır

beyaz ne white olcak :D
  • Her şeyden öte Renk seçeneğinin olması çok büyük bir artı bugün piyasadaki taşınabilir bilgisayarların hepsi siyah tonlarında apple larda beyaz yani bu tip alternatif renkler tüketicilere belirli kalıplardan sıyrılıp kurtulma fırsatı sunuyor
  • Bende sony vaio kullanıyorum yaklaşık 1 aydır. En sevdiğim özelliği hızlı web özelliği yaklaşık 10 saniyede windowsu açmadan hızlıca internete erişebilmek güzel ve faydalı bir özellik. Ancak genel olarak performansı beni tatmin etmedi sony. Bilgisayar çok fazla gereksiz programla beraber geliyor. Sony kendi ürettiği programları doldurmuş sizin önünüze sunmuş. Son derece hantal çalışan bu programlar bilgisayarıda hantallaştırmış ve çoğu işe yaramaz. Bir daha da vaio kullanmam arkadaş. Dışardan klas duran bir marka ancak kullanınca fıs olduğunu anlıyorsunuz.
  • bu nasıl saçma bir dizüstü anlamadım?

çıkma amacı nedir? birde dünyanın parasına çıkacağına eminim
  • Sony iyi güzelde pahalı. Sony c serisi, gazatelerin veridi oyuncak laptoları andırıyor bu nedenle tasarım vasat(özellikle pembe model igrenç) bedeva verseler almam o derece
  • şuan mesut çeviğin ne kadar büyük olduğunu bi daha anlamış olduk. mümkünse o askerden gelene kadar inceleme yapmasınlar 2. dakikasında sıkılıp kapatıyorum...
  • Sony çok şık bir dizüstü bilgisayar yapmış. Fiyatı biraz daha uygun olsa imiş sevgililer gününde felan hediyelik olabilirmiş. :)
  • Bu ne ya yenilikçi tasarıma tamam ama tasarım 0 ön tarafta bulunan botonlar kart yuvası vs. bunlar hiç olmamış en azından bence olmamıs. fan ısı tahliyesinin kısmı ortada buda olmamış arkada pilden çıkıntı kalıyo.Z serisi çok daha iddialıydı bence.Renk seçeneklerine birşey diyemem orada haklısınız ancak diğer bir çok şeyde kullanım açısından 0 kalır hele performans beklememek gerek. (yinede iyi sayılır ama ben pek beğenmedim.) Mönitörünü beğendim açıkçası hoş olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

şuan mesut çeviğin ne kadar büyük olduğunu bi daha anlamış olduk. mümkünse o askerden gelene kadar inceleme yapmasınlar 2. dakikasında sıkılıp kapatıyorum...

Nesi var ya mis gibi inceleme olmuş işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

şuan mesut çeviğin ne kadar büyük olduğunu bi daha anlamış olduk. mümkünse o askerden gelene kadar inceleme yapmasınlar 2. dakikasında sıkılıp kapatıyorum...

Senin incelemeni alalım arkadaşım ?

İnceleyen arkadaş çok iyi bir iş becermiş, konuşması gayet net ve anlaşılır.

Soruyorum sana Mesut'un ne özelliği vardı da ''büyük bir nimet'' olduğunu düşünüyorsun ? İnceleme yaparken amuda mı kalkıyordu ? Ya da incelediği üründe olmayan bir özelliği mi ortaya çıkarıyordu ? Ya da Uçan Sabri gibi havada mı duruyordu ?

Mesut'un ilk incelemelerini de izlemeni tavsiye ederim, bunlar zamanla tecrübe edindikçe gelişen şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 19 Eylül 2011; 20:25:12 >
  • eger bütceniz ve ürün sistem özellikleriniz uyuyorsa iyi bir secim olabilir gercekten cok güzel renkleri var
  • Mesut Çevik çıtayı yükselttiği için başta biraz yavan gelebilir. Zamanla iyi olacaktır arkadaş. Video inceleme yine amacına ulaşmış, şahsen her şeyi rahat anladım. Başarılı bir inceleme ;)
  • Bir yeri bozulsa kırılsa direk kafadan Bin TL gidecek bir ürüne pek sıcak bakmıyorum açıkçası.
  • Vayy klavyenin aydınlatması güzelmiş
  • Bravo... !
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.