Şimdi Ara

Amerikadan telefon almak mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
9.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerikadan telefon almak istiyorum yakınımın aracılığıyla bestbuyda fiyatları gayet uygun mantıklı mı sizce?Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan18

Hayır arkadaşım şöyle birşey araştırdığım kadarıyla anlatığım:
    pasaport kaydı şart yani imeini kaydettireceksin
    ama bazı şebeke sahipleri(verizon ve at&t gibi) telefonu sadece kendi simleriyle çalışacak şekilde üretiyorlar bu locked oluyor sadece o ülkede çalışacak şekilde.
    veya bazı firmalar daha Türkiye'de kullanılmayan sim kartsız yapıyla çalışıyor.
    diğerleri de unlocked oluyor her sime açık yani.
    o yüzden alırken unlocked olmasına ve sim kart yuvası olmasına bakarsan çalışma ihtimali yüksek olacaktır, ekstra birşey olacağını zannetmiyorum.
    tabi dediğim gibi iphone4 değil çoğu telefonun kiltlerini kırmayı başardılar ya da firmalar bir süre sonra sim kilitsiz versiyonu çıkarmaya başlar genelde böyle olur.

anladım teşekkürler bu sitede see financing offers yazıyor telefonların yanında acaba nedir bilginiz var mı?

http://www.bestbuy.com/site/Mobile-Phones/Unlocked-Mobile-Phones/pcmcat156400050037.c?id=pcmcat156400050037

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XQS -- 19 Eylül 2011; 23:01:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lıghta

quote:

Orijinalden alıntı: adnan18

Hayır arkadaşım şöyle birşey araştırdığım kadarıyla anlatığım:
    pasaport kaydı şart yani imeini kaydettireceksin
    ama bazı şebeke sahipleri(verizon ve at&t gibi) telefonu sadece kendi simleriyle çalışacak şekilde üretiyorlar bu locked oluyor sadece o ülkede çalışacak şekilde.
    veya bazı firmalar daha Türkiye'de kullanılmayan sim kartsız yapıyla çalışıyor.
    diğerleri de unlocked oluyor her sime açık yani.
    o yüzden alırken unlocked olmasına ve sim kart yuvası olmasına bakarsan çalışma ihtimali yüksek olacaktır, ekstra birşey olacağını zannetmiyorum.
    tabi dediğim gibi iphone4 değil çoğu telefonun kiltlerini kırmayı başardılar ya da firmalar bir süre sonra sim kilitsiz versiyonu çıkarmaya başlar genelde böyle olur.

anladım teşekkürler bu sitede see financing offers yazıyor telefonların yanında acaba nedir bilginiz var mı?

http://www.bestbuy.com/site/Mobile-Phones/Unlocked-Mobile-Phones/pcmcat156400050037.c?id=pcmcat156400050037

Rica ederim ne demek ama maalesef yok arkadaşım ben de kendim almadım bir arkadaşım aracılığıyla getirttim.
    Yanlış bilgi verip seni de zor duruma sokmak istemem ama güvenilir olması açısından ben amazonu falan öneririm sana.
    Seçim yine de senin.
    Kolay gelsin
  • hortlatacam biraz ama anlayan bir arkadaş yardımcı olabilir mi? bu linkteki telefonun uluslararası garantisi var mıdır ? yakınım aracılığı ile getirecem. Birde biyatı $460 yaklaşık 850 tl bunun üstüne ek birşey ödeyecek miyim ? yardımcı olana şimdideden çok teşekkürler acilyeti var

http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-GT-I9100-Unlocked-Touchscreen/dp/B0053HSZQG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1338146723&sr=8-2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.