Mustafa Ceceli'den İllüminati Söylentisine Cevap
46 Cevap33116 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: degufsase
1 kayıtlı üye, 0 misafir
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

215 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:32:30 

Twitter'da takılırken denk geldim, forumda da baya tartışılan bir konu olduğu için ekleyim dedim :))

Konuyla ilgili Ceceli Twitterda şöyle bir açıklama yaptı :

Youtube'da bir beyinsizin hazirldigi videoyla ilgili artik soru sormayin lutfen. Abajurdaki göz, aynaya bakinca sende de olandan. :)

Düşünün, Yaşayın, Korkmayın!

2321 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:34:28 

İllumunatiyle ilgilenenlerin beyinlerinden şüphe etmeye başlamıştım artık anladım ki hakkaten yokmuş.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

416 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:37:12 

Bence oraya istenerek konmuş onu vurgulamaya çalışmış açıklaması samimi gelmedi.

II. Abdülhamid
Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Eylül 2011; 18:37:17 

RA'nın gözü değil mi o? Nereye aynaya baktığımızda bizde olan göz.

868 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:39:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

İllumunatiyle ilgilenenlerin beyinlerinden şüphe etmeye başlamıştım artık anladım ki hakkaten yokmuş.

Ulan herşey bariz ortada cool olduğunu falan mı sanıyorsun ? üslubum sert geldiyse kusura bakma ama bukadar kanıttan sonra hala daha yok böyle bişey olamaz imkansız böyle bi topluluk diyen adamdan kusura bakma ama bende şüphe ederim.

PSN:zolin122

416 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:42:28 

quote:

Orijinalden alıntı: İconic

Ulan herşey bariz ortada cool olduğunu falan mı sanıyorsun ? üslubum sert geldiyse kusura bakma ama bukadar kanıttan sonra hala daha yok böyle bişey olamaz imkansız böyle bi topluluk diyen adamdan kusura bakma ama bende şüphe ederim.

+1903

II. Abdülhamid
Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

149 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:43:55 

quote:

Orijinalden alıntı: crazyceyo34

Twitter'da takılırken denk geldim, forumda da baya tartışılan bir konu olduğu için ekleyim dedim :))

Konuyla ilgili Ceceli Twitterda şöyle bir açıklama yaptı :

Youtube'da bir beyinsizin hazirldigi videoyla ilgili artik soru sormayin lutfen. Abajurdaki göz, aynaya bakinca sende de olandan. :)

neden RA nın gözü? neden tek ? Neden Her seferinde kameraya dondurulmuş.

Mustafa ceceli illuminatici HAİnin teki işte anlayın artık bunlar kimseye acımazlar Allah belalırını versin

2889 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:44:01 

Abajurdaki göz, aynaya bakinca sende de olandan

Burda bir şifre saklı.

* Dexter * Lost * Arrow * House M.D * Friends * How I Met Your Mother * Prison Break * Spartacus * Game of Thrones * Da Vinci's Demons * The Mentalist * The Walking Dead * Revolution * Shameless * Sherlock * Breaking bad * Suits * The Big Bang Theory * Chuck * Person Of Interest * Southpark * Kyle XY * Two and Half Man * Blue Mountain State * Community * Supernatural * Fringe * The Blacklist * Hannibal

868 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:45:31 

quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

Abajurdaki göz, aynaya bakinca sende de olandan

Burda bir şifre saklı.

Aynen aynen bende bi sinsilik sezdim

PSN:zolin122

215 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:47:58 

Aşağıda fotoğrafta attığı tweet ilk mesaja ekleyecektim zamanım yoktu o sırada..

0

Ekteki dosya (1)

135 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:49:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

+1903

+1907

mustafa ceceliyide kaybetmişiz meğer.

illuminati savaşları başlıyor

Punta Makinası ve Punta Kaynak Makinaları hakkında destek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

827 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:50:43 

illuminati üyeliği açılmış beyler koşun

şu saçmalığa artık biri dur desin

2093 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:55:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Commander41©

şu saçmalığa artık biri dur

5
Lumia920
After all this time ? - Always !
Moira Queen ♥

812 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:56:19 

Arkadaslar Sanatcıya Degıl Klıbın Yonetmenıne Bakın Adamın Gunahını Almayın.

Ore no AnimeList

Shinigami ~ Hollow ~ Quincy ~ Full Bringer

Yüzünü ileri çevir!Korkudan kurtul!İleri bak ve ilerle!Asla oldugun yerde durma.Geri adim atarsan,yaslanacaksin;tereddüt edersen, öleceksin.
Bleach[Black&White]

149 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:56:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Commander41©

dur.

dedim , herkesin düşüncesi kendine. ancak bu bir saçmalık degil kendinizi bişey mi sanıyosunuz bize sacmalık diyince? Aklı yerinde birisi o abjür deki Tek gözün kameraya bilerek donduruldugunu anlayabilir ancak aklından şuphe ettiklerim buna bir saçmalık diyebilir. ve kendini cool sanabilir.

2321 Mesaj
19 Eylül 2011; 20:14:03 

quote:

Ben yok diye bir şey demedim ki ilgilenenlerden(daha doğrusu kastettiğim kafayı illumunatiyle bozup sürekli illumunati falan diye ortada gezinip, her gün araştırma yapan tipler) bahsettim.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

2417 Mesaj
19 Eylül 2011; 20:16:16 

klibin yönetmenini bulmak lazım. mustafa ceceli tanıdığım en temiz sanatçıdır.

Galaxy Note 3 Kullanıcılar Kulübü
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
• Endüstri Mühendisliği • FENERBAHÇE • Polonya - Erasmus •
• Şimdi Çatı Katında İnziva Vakt • Her aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site •
• En son izlediğiniz film • BOŞ REKLAM ALANI • Asus N55S Serisi Kullanıcısı • Klanlar Oyuncusu •

Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...

407 Mesaj
19 Eylül 2011; 20:26:40 

paranoyak değiliz şükür ama heraçıdan göz görünüyor

149 Mesaj
19 Eylül 2011; 20:29:07 

quote:

Ben yok diye bir şey demedim ki ilgilenenlerden(daha doğrusu kastettiğim kafayı illumunatiyle bozup sürekli illumunati falan diye ortada gezinip, her gün araştırma yapan tipler) bahsettim.

tamam o zaman ben birden patladım. her mesajda boyle yazıyolar artık dayamamıştım

215 Mesaj
23 Eylül 2011; 23:59:32 

Konuyu ateşleyim biraz :P

124 Mesaj
24 Eylül 2011; 0:07:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

Arkadaslar Sanatcıya Degıl Klıbın Yonetmenıne Bakın Adamın Gunahını Almayın.

Anlayana.

572 Mesaj
24 Eylül 2011; 0:09:02 

YÖNETMEN REYTİNG AMAÇLI KOYMUŞTUR.

YABANCI MI ACABA YÖNETMEN ?

93 Mesaj
24 Eylül 2011; 0:38:55 

quote:

asıl sen boyle yaparak adama dediklerini yapmiş olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

..........|..........

812 Mesaj
24 Eylül 2011; 9:36:21 

Ore no AnimeList

Shinigami ~ Hollow ~ Quincy ~ Full Bringer

Yüzünü ileri çevir!Korkudan kurtul!İleri bak ve ilerle!Asla oldugun yerde durma.Geri adim atarsan,yaslanacaksin;tereddüt edersen, öleceksin.
Bleach[Black&White]

321 Mesaj
24 Eylül 2011; 10:15:55 

Ulan videoyu yapan adam tam bir cahil. Masonları ateist, şeytana tapan olarak göstermiş ama Masonluğa girmenin birinci şartı 3 büyük dinden birine inanmaktır. Müslümansın Kur-an'a el basarsın. Mason olmanın bir diğer şartı, yaratıcıya inanmaktır. Ateistleri kötü göstermeye çalıştığınız zamanları, bazı Müslümanları iyi olmaya çalışsanız, Dünya daha güzel bir yer haline gelir.

Fikirler Ölmez....

2487 Mesaj
24 Eylül 2011; 10:20:57 

beyler musfata ceceli körmüş.

Haftaya Netleşir... Yersen.

Facebook Hesabım

3825 Mesaj
24 Eylül 2011; 11:13:42 

Gayet ciddi olarak ele alınması gereken bir konuydu zamanında "Illuminati meselesi". Ama artık toplum olarak o kadar dejenere edip sulandırdık ki bu meseleninde hiçbir ciddiyeti kalmadı nerdeyse. İyice paranoyaya bağladık. Videoyu hazırlayan kişinin cahilliği ortada, her gördüğü "tek göz"e,"kesin Illuminati bu .q" yaftasını yapacak biri işte bu. Ayrıca Mustafa Ceceli, dini bütün bir Sanatçıdır. Geçiniz diyorum...

212 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
master of orion
24 Eylül 2011; 11:36:13 

vidoda abajur hep kamera ya bakıyor çünkü verilmek istenen mesaj şu gözümüz her daim üstünüzde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he-manin abisi çetin -- 24 Eylül 2011; 11:36:40 >

HRRRRRRRR

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Eylül 2011; 11:43:24 

quote:

Orijinalden alıntı: he-manin abisi çetin

vidoda abajur hep kamera ya bakıyor çünkü verilmek istenen mesaj şu gözümüz her daim üstünüzde

0

662 Mesaj
24 Eylül 2011; 12:07:47 

geçekten çok şaşırdım inşaallah ceceli bu işin içinde değildir.

I5 2500K-MSI P67A GD65-GSKILLS 2X4 RIPJAWS DDR3-CM 690 COOLERMASTER-HİGHPOWER 650W-LG DVD 52X-WD 500 CB 32NCQ-MSI GTX770 ULTRA LIGHTNING -BENQ 2420T

Battlefield nick:Haci1983

172 Mesaj
24 Eylül 2011; 12:48:20 

o göz hiç benzemiyor

Size En Yakın Program Arşiviniz

1402 Mesaj
24 Eylül 2011; 12:52:27 

arkadaşlar ceceli diğer ünlüler gibi bile değil birde böyle şeyler olsun. ortamda kendisi için "hoca" deniyor. inancı biraz kuvvetli.

662 Mesaj
24 Eylül 2011; 20:04:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Jeune Ottoman

arkadaşlar ceceli diğer ünlüler gibi bile değil birde böyle şeyler olsun. ortamda kendisi için "hoca" deniyor. inancı biraz kuvvetli.

kendisi annesi ile hacca gitmiş diye biliyorum yani hacı

I5 2500K-MSI P67A GD65-GSKILLS 2X4 RIPJAWS DDR3-CM 690 COOLERMASTER-HİGHPOWER 650W-LG DVD 52X-WD 500 CB 32NCQ-MSI GTX770 ULTRA LIGHTNING -BENQ 2420T

Battlefield nick:Haci1983

1441 Mesaj
24 Eylül 2011; 20:10:54 

o değil de ben ciddi ciddi tırsıyorum illuminatiden. yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum illuminatiyi ben ama son bikaç aydır internette yaygınlaştı forumlarda sözlüklerde tartışılmaya başladı. vidyoda dediği gibi amaçlarına ulaşıyolar. ve cidden tırsıttılar beni epey

Other Bands Play,Manowar Kill !

149 Mesaj
25 Eylül 2011; 11:16:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of War

o değil de ben ciddi ciddi tırsıyorum illuminatiden. yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum illuminatiyi ben ama son bikaç aydır internette yaygınlaştı forumlarda sözlüklerde tartışılmaya başladı. vidyoda dediği gibi amaçlarına ulaşıyolar. ve cidden tırsıttılar beni epey

niye tırsıyoruz ki? onlar ne olursa olsun amaçlarına ulaşamayacak. ölmekten mi korkuyorsun? Zaten herkes ölecek. Belki birazdaan belki 50 yıl sonra... O yüzden her zaman ölüme hazırlıklı olmalıyız ve bunlardanda korkmamalıyız

887 Mesaj
25 Eylül 2011; 11:41:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Gayet ciddi olarak ele alınması gereken bir konuydu zamanında "Illuminati meselesi". Ama artık toplum olarak o kadar dejenere edip sulandırdık ki bu meseleninde hiçbir ciddiyeti kalmadı nerdeyse. İyice paranoyaya bağladık. Videoyu hazırlayan kişinin cahilliği ortada, her gördüğü "tek göz"e,"kesin Illuminati bu .q" yaftasını yapacak biri işte bu. Ayrıca Mustafa Ceceli, dini bütün bir Sanatçıdır. Geçiniz diyorum...

+1

Bilmek yetmez, uygulamalıyız
İstemek yetmez, yapmalıyız

1441 Mesaj
25 Eylül 2011; 16:40:32 

quote:

Orijinalden alıntı: enesnok

niye tırsıyoruz ki? onlar ne olursa olsun amaçlarına ulaşamayacak. ölmekten mi korkuyorsun? Zaten herkes ölecek. Belki birazdaan belki 50 yıl sonra... O yüzden her zaman ölüme hazırlıklı olmalıyız ve bunlardanda korkmamalıyız

ölmekten korkmıyorum. köle olmaktan korkuyorum.

Other Bands Play,Manowar Kill !

172 Mesaj
25 Eylül 2011; 16:46:14 

quote:

tamam o zaman ben birden patladım. her mesajda boyle yazıyolar artık dayamamıştım

180 derece dönmüş

149 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:13:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhan Çakmakçı

180 derece dönmüş

tekrar 180 derece donup ters etki yapabilirm sana

140 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:15:42 

quote:

Merak ettim senin ne kadar beynin var?

Intel Core I7 860 4000mhz 1.31v -|- Gigabyte P55-UD6 -|- ATI Radeon 5870 900mhz-1300mhz 1.125v -|- 2 x 2 gb Patriot Sector5 2000mhz CL 8-8-7-21 1T 1.55v -|- Corsair 120 gb F120 -|- 2 x Seagate 500 gb 7200.12 -|- Noctua NH-U12P SE -|- Corsair TX 750w -|- Logitech Illuminated -|- Logitech Z2300 -|- Logitech Rumblepad 2 -|- Razer Imperator -|- OCZ Behemoth -|- Acer H243H -|- Thermaltake Tsunami -|- Windows 7 Ultimate x64
Katılım zamanı: 9 Ağustos 2002

2456 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:27:30 

cidden her seferinde işaret oraya dönük :) şu illumin atı`nı bir bulsam öldürecem her yere yürümek zorunda kalacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Aslında herkes dahidir. Ama siz kalkıp bir balığı, ağaca tırmanma yeteneğine göre yargılarsanız, tüm hayatını aptal olduğuna inanarak geçirecektir."

140 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:30:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Lich King!

Ulan videoyu yapan adam tam bir cahil. Masonları ateist, şeytana tapan olarak göstermiş ama Masonluğa girmenin birinci şartı 3 büyük dinden birine inanmaktır. Müslümansın Kur-an'a el basarsın. Mason olmanın bir diğer şartı, yaratıcıya inanmaktır. Ateistleri kötü göstermeye çalıştığınız zamanları, bazı Müslümanları iyi olmaya çalışsanız, Dünya daha güzel bir yer haline gelir.

Intel Core I7 860 4000mhz 1.31v -|- Gigabyte P55-UD6 -|- ATI Radeon 5870 900mhz-1300mhz 1.125v -|- 2 x 2 gb Patriot Sector5 2000mhz CL 8-8-7-21 1T 1.55v -|- Corsair 120 gb F120 -|- 2 x Seagate 500 gb 7200.12 -|- Noctua NH-U12P SE -|- Corsair TX 750w -|- Logitech Illuminated -|- Logitech Z2300 -|- Logitech Rumblepad 2 -|- Razer Imperator -|- OCZ Behemoth -|- Acer H243H -|- Thermaltake Tsunami -|- Windows 7 Ultimate x64
Katılım zamanı: 9 Ağustos 2002

40 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Spartacus6
25 Eylül 2011; 20:36:03 

149 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:38:54 

BU CECELİ COCUK KANDIRIYO HERALDE : '' O ABJURDEKİ GÖZ AYNAYA BAKTIGINDA SENDE OLANDAN :) ''

Ra nın gözünü koymuşlar kameraya dondurmuslar

172 Mesaj
27 Eylül 2011; 13:59:29 

quote:

tekrar 180 derece donup ters etki yapabilirm sana

sana demedim ki zaten

134 Mesaj
27 Eylül 2011; 14:05:04 

quote:

Adam haklı,ilk çıktığı zamanlarda iyidi pek ilgilenen yoktu şimdi herkes göz peşinde lan işiniz gücünüz mü yok.Her gün aynı şeyleri paylaşmaktanda bıkmıyorlar tamam var böyle bi örgütte siz olayın bokunu çıkardınız.

1582 Mesaj
29 Eylül 2011; 22:41:38 

quote:

Orijinalden alıntı: fatih.akbalik

klibin yönetmenini bulmak lazım. mustafa ceceli tanıdığım en temiz sanatçıdır.

Benimde tanıdığım en bencil sanatçıdır.

Hayat zordur. Gerçekten zordur. İnanılmaz derecede zordur. Eğer kazanmaktansa, daha sık kaybediyorsanız kimse size bir şey vermez. Omuzlarınızı dikleştirip tüm zorlukları yenmek sizin elinizdedir. Tüm o kötülüklerden, ahlaksızlıklardan ve adaletsizliklerden.Şu an sahip olduğunuzdan daha fazlasını mı istiyorsunuz? Bunu kanıtlayın! Yapacağınız işin en iyisi olmak mı istiyorsunuz? Gidin, bunu hak edin ve kazanın. Olmak istediğiniz yerin neresi olduğunu bilin ve oraya ulaşana dek, ilerlemekten asla vazgeçmeyin. Kazananların sırrı budur. Sonuçta hepimiz başarılı olmayı isteriz. Hepimiz kazanmak istiyoruz ve bu yarışın bir kazananı olacak. İşte orası kesin. O zaman haydi! Zirveye çıkın! Daha hızlı koşun! Daha büyük hayaller kurun! Daha önce hiç yaşamadığınız kadar iyi yaşayın. Bunların hepsi sizin içinizde! Bunu başarabilirsiniz! Bunu kendiniz için yapın! Bunu kendinize kanıtlayın!

Burak Yılmaz düşmanlarını öldüreceğiz!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Mustafa Ceceli'den İllüminati Söylentisine Cevap
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.468