Şimdi Ara

LG Optimus Q2; 1.2 GHz Tegra 2 işlemci, 4.0-inç ekran ve QWERTY klavye bir arada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
10.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG Optimus Q2; 1.2 GHz Tegra 2 işlemci, 4.0-inç ekran ve QWERTY klavye bir arada

Eylül ayının başına doğru internette sürpriz şekilde karşımıza çıkan LG Optimus Note'un, bugün itibarıyla LU2300 Optimus Q2 adı altında resmi olarak tanıtımı gerçekleştirildi. LG Mobile'ın, kısa vadede Samsung ile herhangi bir problem yaşamamak için (bknz: Galaxy Note) akıllı telefonun adında son anda değişiklik yapmış olabileceğini düşünüyoruz.

12.3 mm kalınlığında ve yaklaşık 147 gram ağırlığında tasarıma sahip Optimus Q2'ye yayınlanan basın duyurusuna göre 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Nvidia Tegra 2 platformu güç veriyor ve akıllı telefon 4-satır kızaklı QWERTY klavye donanımıyla geliyor.

Google'ın gün geçtikçe popülerliği artan mobil işletim sistemi Android'in 2.3 ''Gingerbread'' versiyonunu kullanan akıllı telefonda, 4.0-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde, IPS panelli dokunmatik ekrana yer verildiğini görüyoruz. Ekran, sunduğu 700-nit parlaklık seviyesiyle rakipleri arasından sıyrılıyor.

Bu bilgilerin dışında CDMA / EV-DO ağlarıyla uyumlu çalışabilen akıllı telefonun ön yüzünde VGA çözünürlüğünde, arka yüzünde ise 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera konumlandırılmış durumda. Arkadaki kameraya loş mekanlarda çekim için LED flaş eşlik ediyor.

LG LU2300 Optimus Q2'nin, önümüzdeki haftadan itibaren siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle Güney Kore pazarında satışa sunulması beklenirken fiyatla ilgili bilgi verilmemiş. LG Mobile'ın, akıllı telefonun global versiyonunu hazırlayıp hazırlamayacağı ise bilinmemekte.

LG Optimus Q2; 1.2 GHz Tegra 2 işlemci, 4.0-inç ekran ve QWERTY klavye bir arada

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    LG Optimus Q2
    LG Optimus Q2
    LG Optimus Q2
    LG Optimus Q2

• Ben beğenmedim , kalıp gibi duruyor , estetikden uzak . Ayrıca halen 480x800 ekran çıkarmaya utanmaları lazım firmaların .
  • yahu bunun ısmı lg optımus note degılmıydı ?
  • bu makinaya 3 değişiklik daha lazımdı
    1. 5 satır klavye
    2.kızağınıda htc touch pro 2 gibi yapacaklardi
    yani şu kasa yapısı

3. yön tuşlarının olduğu alana küçük bir touch pad (xperia x2 deki gibi hem tuş hem touc pad)

o zaman breh breh breh hiç ekran çözünürlüğü diye atıp tutmata gerek yok 42" te 1920 1080 çözünürlüğü beğeniyorsunuzda 4" 800 x 480 azmı geliyor online seyredilen filmlerin dizilerin çoğu 6xx/2-3xx çözünürlükte bence hala 800x 480 bir telefon için yeterde artar bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 24 Eylül 2011; 10:08:09 >

• samsungla başa çıkılırmı be ekran teknolojisinde sony bile samsung ile başa çıkamıyor :)
  • Global satışı olmalı çünkü hem güçlü hem klavyeli pek cihaz yok piyasada özellikleri güzel tasarım daha iyi olabilirmiş ama kötü değil beyaz renkli olan daha güzel durur klavye kapalı iken optimus black ten ayırt etmek zor ayrıca klavyeli bir telefon için 12 mm kalınlık gayet iyi
  • Böyle klavyeli telefonları seviyorum. ne olursa olsun sanal klavye ile yazı yazmak bazen bir işkence olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

yahu bunun ısmı lg optımus note degılmıydı ?

yazıyı okudunmu acaba
  • Tasarımını beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

yahu bunun ısmı lg optımus note degılmıydı ?

yazıyı okudunmu acaba

dıkkat etmemısım
  • yazıdan önce kız dikkatimi çekti.konsantire oamdım :D
  • klavyeli telefona gerek duymuyorum. dokunmatik yetiyor ztn :)
  • iyiki 2.3 gingerbread versiyonuyla geliyo.malum uzun süre yazılım desteği vermeyen bir firma.sonra kullanıcılar madur olmasın :)
  • Oldum olası hem dokunmatik ekranı olupta qwery klavye olayını sevmiyorum.2 sinden biri yeterli
  • tipi optimus black in aynisi.
    optimus black in de gingerbread i olsa artik cok guzel olacak

uvey kaldi
  • fiziksel klavyeli telefonlara hastayım telefon hoşumada gitti türkiyeye gelemz sanırım :(
  • kızlar iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizler için

kızlar iyimiş

Nesi iyi? Hele turunculu yaratık filminde başrol yaratık olarak oynar. Ne biçim vücut o öyle?????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.