Şimdi Ara

Goodyear' dan 4 lastik alana Piranha Navigasyon hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
16.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacı olanlar için sıcak olabilir. Tabi fiyatları şişirip navigasyonun fiyatını peşinen almıyorsa.

"Goodyear, 15 Eylül - 15 Kasım tarihleri arasında, bayilerinden 4 adet yaz veya kış binek ve 4x4 araç lastiği alan müşterilerine navigasyon cihazı hediye ediyor.

Goodyear, müşterilerine yollarına çok daha rahat ve güvenli biçimde devam edebilmeleri için, Türkiye’nin en çok tercih edilen navigasyon markası Piranha armağan ediyor.

15 Eylül -15 Kasım 2011 tarihleri arasında sürdürülecek kampanya ile, Goodyear bayiilerinden 4 adet yaz, kış binek ve 4x4 lastik alan müşteriler, 3.5 inch Piranha Neo veya 5 inch Piranha Infiniti HD navigasyon cihazı almaya hak kazanacak.

Goodyear sizi gözetip korurken, siz de tüm dikkatinizi yola verebilirsiniz...

Tüketicilerine sunduğu ürün ve hizmetlerde her zaman yol güvenliğine odaklanan Goodyear, Türkiye yol şartlarında her zaman ihtiyaç duyulan navigasyon cihazlarını ülke çapında düzenlediği kampanya ile müşterilerine sunuyor.

Yollar karşınıza daima birçok zorluk, birçok bilinmezlik çıkarır. Sevdiklerinizle güven içinde yolculuk edebilmek, aracınızdan beklediğiniz performansı alabilmek için doğru lastik seçiminin önemini vurgulayan Goodyear Türkiye Pazarlama Direktörü Alper Yüksel, “Bu nedenle sınıfının en iyi lastiklerini sunan Goodyear, şimdi de bayilerinden 4 adet yaz veya kış binek ve 4x4 araç lastiği alan müşterilerine navigasyon cihazı hediye ediyor. Böylece sürücüler, tüm dikkatlerine yola vererek daha güvenle seyahat edebilecekler” dedi.

Goodyear; bu kampanya kapsamında, standart (yaz/kış/4 mevsim) ve yüksek performans H (yaz/4 mevsim) dört lastik alan müşterilerine, 3.5” Piranha Neo hediye ediyor. Yüksek performans H (kış), yüksek performans V (yaz/kış/4 mevsim), ultra yüksek performans (yaz/kış/4 mevsim) ve 4X4 (yaz/kış/4 mevsim) lastiklerden dört adet alan tüketiciler ise 5” Pirahna Infiniti HD navigasyon cihazı kazanacak."

• Birkaç örnek fiyat olsa elimizde, işte o zaman anlarız gerçekten sıcak fırsatmı, yoksa pazarlama hilesimi...
  • 1 hafta önce petlas 4 adet lastiği 350 tl ye taktırdım goodyear da 450 felan olur heralde daha fazlaysa alıyodur parasını...
  • Merhabalar,
    Dün 4 adet 185/60/14 T serisi Goodyear duragrip lastik aldım kampanyasız 130 kampanyalı 140 TL bonusa 8 taksit. arkadaşın söylediği fiyatlara bilinen markalardan hiçbirinde o fiyatı görmedim. Pirhana neo en ucuz fiyatı da 145 TL gibiyidi. almak isteyenlere duyrulur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sable98

Merhabalar,
    Dün 4 adet 185/60/14 T serisi Goodyear duragrip lastik aldım kampanyasız 130 kampanyalı 140 TL bonusa 8 taksit. arkadaşın söylediği fiyatlara bilinen markalardan hiçbirinde o fiyatı görmedim. Pirhana neo en ucuz fiyatı da 145 TL gibiyidi. almak isteyenlere duyrulur...

michelin energy saver 125 lira tanesi,
    bridgestone 140 lira civarı,
    goodyear da bu aralıktadır,ama özelliklerine göre değişir,buz lastiği falan...
  • iki hafta once konti aldim almasaydim keske :-)
  • http://www.goodyear.eu/tr_tr/goodies/fiyat_listesi/

Burada Temmuz 2011 fiyat listesi var. Bayilerde çok oynamıyorsa buradan fikir alınabilir.
  • şimbi bulunbuğum ildeki bir bayiyi aradım 175/70/13 için 120 lira fiyat verdi cihaz hediyeli olarak.
    ilgilenenlere duyrulur
  • michelin serisi aldım 4 tane 600 lira bayıldım 185/65/15 energy serisi arabaya can geldi yol tutuşu fren mesafesi cok iyi oldu başka lastik tanımıyorum ha birde gecen gün seyir halindeydim 120 130 hızla gidiyordumki kamyon ansızın sağ şeritten sola geçti aynasını kontrol etmeden bende sola verdim aracı kenarda koca bir taşa vurdum lastiği patlattım çok şükür giden lastik oldu o süratla arabayı devirmediğime şükr ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sable98

Merhabalar,

o lastik o parayı kesinlikle haketmiyor

eski getzime almıştım 175/65/14 80 liradan

çok kalitesiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

michelin serisi aldım 4 tane 600 lira bayıldım 185/65/15 energy serisi arabaya can geldi yol tutuşu fren mesafesi cok iyi oldu başka lastik tanımıyorum ha birde gecen gün seyir halindeydim 120 130 hızla gidiyordumki kamyon ansızın sağ şeritten sola geçti aynasını kontrol etmeden bende sola verdim aracı kenarda koca bir taşa vurdum lastiği patlattım çok şükür giden lastik oldu o süratla arabayı devirmediğime şükr ediyorum

miclehindede bu var işte

en ufak darbede paramparça

çok nazik lastik

kaymak gibi f1 yarışlarına bile dayanmadı

adamlar daha fazla rezil olmamak için çekildiler

benim favori markam nokian
  • Bende bundan 6 ay kadar önce almıştım 4 adet good year lastik. Tam olarak markasını bilmiyorum. Hala geçerlimi bilmiyorum ama bana 1 sene boyunca 4 değişim garantisi verdiler. Geçen kaldırımın sivri yerine geldi patladı lastik gittim 5 dk. içinde ücretsiz olarak değiştirdiler. 3 değişim hakkım var daha. Diğer markalara o kadar para vermektense, garanti+navigasyon. Bence kaçırılmamalı..

Bu arada bende tanesini 140'a almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelaynak33 -- 22 Eylül 2011; 19:13:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Bende bundan 6 ay kadar önce almıştım 4 adet good year lastik. Tam olarak markasını bilmiyorum. Hala geçerlimi bilmiyorum ama bana 1 sene boyunca 4 değişim garantisi verdiler. Geçen kaldırımın sivri yerine geldi patladı lastik gittim 5 dk. içinde ücretsiz olarak değiştirdiler. 3 değişim hakkım var daha. Diğer markalara o kadar para vermektense, garanti+navigasyon. Bence kaçırılmamalı..

Bu arada bende tanesini 140'a almıştım.

Konuyu tam olarak okumamıştım, ilgili navigasyon Piranha Infiniti HD imiş. Aynısı var bendede, kampanyadan yararlananlar bu cihazın şarj girişine çok dikkat etsinler. Çok kısa bir süre içinde şarj giriş yeri içine kaçabiliyor, buda size 50 TL'ye maloluyor. Hatta arabaya takınca bir daha çıkarmasınlar, şarj girişi gerçekten çok kalitesiz. Uyarmak istedim.

• arkadaşlar ben anlamıyorum bu işten pek de;
    kış lastiği önerisi var mı astra h için? bu marka da olur, ya da şu daha iyi ve hesaplı derseniz o da olur

eğer yeri değilse bu yazdığımı da isterseniz silerim
    saygılar
  • güzel kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: rozek

arkadaşlar ben anlamıyorum bu işten pek de;
    kış lastiği önerisi var mı astra h için? bu marka da olur, ya da şu daha iyi ve hesaplı derseniz o da olur

eğer yeri değilse bu yazdığımı da isterseniz silerim
    saygılar

ben kış lastiğinde nokian öneririm. bir inceleyin isterseniz
  • yeni aldığım arabaya uymayınca sadece 1,5 KIŞ kullandığım michelin lastiklerini satmak gibi bir düşüncem var.

(lastikler 14" .tipo'da kullandım.) faturası duruyor.

geçen sene yaşanan tarihi kar yağışında beni aşağı eğlenceden Esertepeye (Ankara) kadar sorunsuz çıkarmıştı.

bu yüzden michelin her zaman bir adım öndedir. (Marka düşünenlere tavsiyem)
  • 4 mevsim lastikde ne önerirsiniz..195/65 r15 91h
  • Az önce aradım. 1956015 ultragrip 7 kış lastiği için navigasyonsuz 160 TL navigasyonlu 190 TL fiyat verildi. Helal olsun iyi kampanya..
  • Good year 205 55 r16 NCT 5
    4 tane aldım 800 tl / 6 taksit
    izmir başaran goodyear bayi
    internetten girişi de yaptım bakalım piranha neo gelecekmiş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.