Şimdi Ara

Next Minix HD (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.469
Cevap
31
Favori
359.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlardan görüntü çıkış çözünürlüğü düşmüş olabilir. O ayara bakın çıkış 1080p 60 falan var onlardan birini seçin. Sorun düzelmez ise en kolayı yazılım atın ilk haline döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msendogan33

Arkadaslar boyle bi sorun yasayan oldu mu lutfen bilgilendirirseniz sevinirim,cihazda baska birsey yapmadan hd olay kayboldu ayni kanallar hd ibaresiz sd olarak izliyorum,kafayi siyiracam ?

tum kanallari silin,cihazi formatlayin. tekrar aratin.tkgs ozelligi aktifse kapatin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slartibartfast

Merhaba,

Minix HD Black + Plus modelini kullanmaya başladım. Henüz çözemediğim bir konu var.

TV Kanal Listesi menüsünden kanal taşıma işlemi yapıyorum. 30 numaralı kanalı 2 nci sıraya aldığım zaman kanal ikinci sıraya taşınıyor fakat sıra numarası 30 olarak kalıyor yine.
    Kanal numarasının da 2 olması için yapılması gereken bir şey var mı?

(Belki daha önce buna benzer bir soru sorulmuş olabilir fakat forumun arama sisteminden sürekli hata mesajı aldığım için arama yapamadım.)

Bende aynı sorunu yaşıyorum mesela star 540 daydı 5 e aldım olmadı 4-540 -5 olarak görünüyor kafayı yicem yardım edin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: SK8KEMAL

quote:

Orijinalden alıntı: slartibartfast

Merhaba,

Minix HD Black + Plus modelini kullanmaya başladım. Henüz çözemediğim bir konu var.

TV Kanal Listesi menüsünden kanal taşıma işlemi yapıyorum. 30 numaralı kanalı 2 nci sıraya aldığım zaman kanal ikinci sıraya taşınıyor fakat sıra numarası 30 olarak kalıyor yine.
    Kanal numarasının da 2 olması için yapılması gereken bir şey var mı?

(Belki daha önce buna benzer bir soru sorulmuş olabilir fakat forumun arama sisteminden sürekli hata mesajı aldığım için arama yapamadım.)

Bende aynı sorunu yaşıyorum mesela star 540 daydı 5 e aldım olmadı 4-540 -5 olarak görünüyor kafayı yicem yardım edin lütfen.

Tks ayarlarini esnek veya kapalı yapın düzelmesi gerek

• Yorum silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslanbey_01 -- 16 Aralık 2014; 14:14:12 >
  • Beyler aynisi bende var suan beyaz tv izleyebilen varmi

• Yorum Silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslanbey_01 -- 16 Aralık 2014; 14:15:12 >
  • Aynen söylediğiniz gibi TKS ayarını Kapalı olarak değiştirince düzeliyor. Teşekkürler..
  • Show tvde ve bazı hd kanallarda biraz kasıyor sebebi nedir? Sinyal gücü gayet iyi

Cihaz Next Minix HD cool

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat_, -- 21 Aralık 2014; 16:57:37 >
  • RCA Analog A/V Çıkışından görüntü kalitesi nasıl
  • bu uydu alıcısından internet üzerinden kanal izleme nasıl yapılır? usb wifi mi gerekli yoksa lan girişinden olur mu? Birde modemde herhangi bir özellik olması gerekiyor mu? bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodypecker

bu uydu alıcısından internet üzerinden kanal izleme nasıl yapılır? usb wifi mi gerekli yoksa lan girişinden olur mu? Birde modemde herhangi bir özellik olması gerekiyor mu? bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

modemden kalboyu çek cihazın araksına bagla
    ayarları otomatik sec IP yı alsın
    sonra IP tv menüsünden kanal adreslerini gösterildiği şekilde gir.
    adreslerde bir bozukluk yoksa izlenir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

bu uydu alıcısından internet üzerinden kanal izleme nasıl yapılır? usb wifi mi gerekli yoksa lan girişinden olur mu? Birde modemde herhangi bir özellik olması gerekiyor mu? bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

hocam modem de bunun için bir özellik olması gerekiyor mu yoksa her modem olur mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

hocam modem de bunun için bir özellik olması gerekiyor mu yoksa her modem olur mu?

Modemde herhangi bir özelliğe gerek yok
    her modem olur
    çok çıkışlı (4 port veya daha fazla ) olması yeterli

• Next minix hd punto uydu alici aldim. Altyazilar titreme yapiyor. Cozumu nedir? Uyduda mi sikinti tv de mi yoksa hdmi kablo mu anlayamadim. Yardimlarinizi bekliyorum.

• Next minix hd nin kumandası bir işkence kanal geçişlerini bir işkenceye dönüştürüyor
    bu cihaza uyumlu başka kumanda varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcihan -- 26 Aralık 2014; 22:05:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcihan

Next minix hd nin kumandası bir işkence kanal geçişlerini bir işkenceye dönüştürüyor
    bu cihaza uyumlu başka kumanda varmı acaba

Hd cool kumandası olabilir belki nexti arayıp ya da mail ile sorun söylerler cool kumandası çok kaliteli ve gözü görmese bile çekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciner grubu kanallarda takılıyor hd cool. next kaç tane yazılım sürdü piyasaya hala aynı durum. herhalde düzelmeyecek sorun geçen ben de yazmıştım buralarda çözüm yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

ciner grubu kanallarda takılıyor hd cool. next kaç tane yazılım sürdü piyasaya hala aynı durum. herhalde düzelmeyecek sorun geçen ben de yazmıştım buralarda çözüm yok

Cener grubu derken? Benim Show TV ve cnn de filan hafif kasılmalar var son yazılım yüklü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberturk hd show hd bloomberghd bunlar ciner grubunun sahip olduğu kanallar ve hepsinde donma sorunu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikkkk -- 26 Aralık 2014; 23:30:00 >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.