Next Minix HD
1114 Cevap226573 Görüntüleme35 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

7075 Mesaj
31 Ekim 2011; 12:29:46 

resim çekip ekleme imkanınız varmı

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

12 Mesaj
3 Kasım 2011; 11:33:04 

next minix hd ile şifreli kanalları en hızlı yoldan nasıl izlerim ?

65 Mesaj
4 Kasım 2011; 18:41:09 

quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

hitchiker nerelerde kaldın hocam

tv yi bugün anca açabildim yoğunluktan kusura bakma :)
fotoğrafları çektim ama anlaşılırmı bilmem.
bugünkü gözlemime göre minix tv nin orj dvb-s uydu alıcısına netlikte fark atıyor.

fotoları çok büyük çekmişim küçültüp yollucam

1- 2004 Fiat Stilo 1,6 Actual ( 2010 (110k) - 2013 (165k) ) 2- 2013 Toyota Yaris 1,33 Cool MultidriveS ( 2013 (0) - 2013 (8k) ) 3- 2013 Toyota Auris 1,6 Premium MultidriveS ( 2013 (0) - ? )

7075 Mesaj
4 Kasım 2011; 23:37:23 

nasıl yani orjinalmi daha net yoksa next minix mi daha net gösteriyor genelde next minix hd nin sd görüntüleri çok kötü diyorlar

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

592 Mesaj
5 Kasım 2011; 1:51:02 

next ye-19500 superior kullanıyorum...sd yayınları bile hd gibi gösteriyor.

OYUN BİTTİĞİNDE,ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KONUR.

4535 Mesaj
5 Kasım 2011; 2:20:43 

quote:

Orijinalden alıntı: örümcek3511

next ye-19500 superior kullanıyorum...sd yayınları bile hd gibi gösteriyor.

arkadasım next mınıx konusu 19500 degıl

http://www.bestuydu.com/ https://www.facebook.com/bestuydu http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-P26430147
KADIKÖY 0216 418 33 13 ÜMRANİYE 0216 335 99 79 BEYLİK DÜZÜ 0212-5090110 cep : 0534 4067225
http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

12 Mesaj
7 Kasım 2011; 13:35:22 

next minix hd ile şifreli kanalları en hızlı yoldan nasıl izlerim ? izleyebilen arkadaşlardan yardım istiyorum neler yapmalıyım ? birde 2 tb lik harici disk açmıyor bilginize..

214 Mesaj
17 Kasım 2011; 10:54:38 

640GB 2.5" harici diski sorunsuz okuyor. Kayıt konusunda da gayet iyi. Kaydettiğim dizileri ayni kalitede izleyebiliyorum. Şu ana kadar görebildiğim önemli eksiklik mkv filmleri oynatamaması... Standart yayınlarda bence yeterli görüntü veriyor, diğer odada HD D-Smart var, pek fark göremedim aralarında.

C180 1.6 CGİ 7G-Tronik ;Passat 1.6 TDİ Comfort DSG; ipad 3 64gb ; iphone 5 16gb

7075 Mesaj
17 Kasım 2011; 13:19:23 

yani sd kalitesi çok kötü değil rica etsem elinde olan arkadaşlar resim veya video ekleyebilirlermi

33 Mesaj
17 Kasım 2011; 15:38:10 

quote:

Orijinalden alıntı: drhilter
Şu ana kadar görebildiğim önemli eksiklik mkv filmleri oynatamaması...

Nasıl olur yaa benim dün arkadaşım aldı aynı cihazdan next minx hd ve akşam beraberdik 1080p mkv avatar filmini beraber izledik çatır çatır oynatıyo altyazıları da gösteriyo senin cihazda bi sorun var birader...

Ayrıca ben bişeyi merak ediyorum teledünya hd'yi seyrettiriyor mu bu cihaz acaba mesela teledünya'nın kartını alıp taksak seyredilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykan -- 17 Kasım 2011; 15:41:16 >

7075 Mesaj
18 Kasım 2011; 13:03:16 

sd görüntü resimlerini gördüm resmen benim çatı antenide aynı kalitede hatta bazı kanallarda daha iyi görüntü veriyor üzüldüm vallaha baya düşünüyordum bu cihazı

1128 Mesaj
18 Kasım 2011; 13:09:51 

hocam bide sunny14100 hd mini uydu alıcısını dene veya uyducularda gör. ben 1 aydır kullanıyorum, sd görüntü açısından gayet memnunum. tv günde 10-15 saat açık, aşırı bi ısınma falan yok. lcd nin arkasında duruyor.

7075 Mesaj
18 Kasım 2011; 15:24:34 

hocam siz sd ve hd görüntülerden örnek ekleyebilirmisiniz lütfen

1128 Mesaj
18 Kasım 2011; 15:39:43 

hocam eklesemde yanıltıcı olur. foruma resim eklerken çözünürlük 200kb den az olması gerekiyor, oda resmin orjinalliğini bozuyor. gözünüzle canlı olarak bizzat lcd tv üzerinde görmeniz mantıklı olur. gidin bi uyducuya bizzat deneyin, gözünüzle görün. am yinede ilk fırsatta resim yükleme sitelerinden birine ekler, link veririm. veya mail adresini özelden bildir, maille göndereyim. bu arada yanlış anlaşılmasın, ben ticaretini falan yapmıyorum, sadece kullanıcıyım. yardımcı olmak amacıyla yazdım. isterseniz sunny14100 le ilgili konuyuda bi okuyun.

7075 Mesaj
18 Kasım 2011; 15:46:44 

siz dosya indirebileceğim bir yere ekleyin ben indireyim başka bir forumda next minix hd görünüt örnekleri şunlar misal

http://www.fileserve.com/file/R9xYkmS/DSCF3370.JPG
http://www.fileserve.com/file/8RuuEAh/DSCF3372.JPG
http://www.fileserve.com/file/Hp8TRaa/DSCF3373.JPG

1128 Mesaj
18 Kasım 2011; 16:27:06 

hocam mail adresine gönderdim, umarım faydalı olur. kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft19 -- 18 Kasım 2011; 16:38:57 >

7075 Mesaj
18 Kasım 2011; 18:00:47 

çok teşekkür ederim emeğiniz için next minix hd den daha başarılı görünüyor ,aslında senelerdir tüplü tv kullanıyorduk evi tadilat ettim güzel oldu abimde anneme led tv hediye aldı saolsun normal anten ile görüntü alamazsın dediler ama aşağı yukarı next minix hd deki görüntüler kadar kaliteli görüntüyü normal çatı anteni ile aldım dediğim gibi tv yi yaşlı annem izliyor onada şimdilik yeter o zaman biraz daha beklemeli sanırım bu hd konusunda ,yine çok teşekkür ederim size örnekler için

1927 Mesaj
18 Kasım 2011; 19:48:20 

quote:

çok teşekkür ederim emeğiniz için next minix hd den daha başarılı görünüyor ,aslında senelerdir tüplü tv kullanıyorduk evi tadilat ettim güzel oldu abimde anneme led tv hediye aldı saolsun normal anten ile görüntü alamazsın dediler ama aşağı yukarı next minix hd deki görüntüler kadar kaliteli görüntüyü normal çatı anteni ile aldım dediğim gibi tv yi yaşlı annem izliyor onada şimdilik yeter o zaman biraz daha beklemeli sanırım bu hd konusunda ,yine çok teşekkür ederim size örnekler için

Hocam ben de senin gibi bekleemdeyim... kendi çatımdaki uydu antenimin ve alıcımın kalitesini geçebilecek hd uydu alıcı istiyorum.. Gelişme olursa beni haberdar et

http://sicak-firsatlar.blogspot.com

1128 Mesaj
18 Kasım 2011; 21:01:09 

quote:

rica ederim. şu anda şifresiz hd yayın türksat uydusunda trt hd, atv hd, a haber hd var. bide teledünya hd tanıtım kanalı var. ileride diğer yerli kanallarda geçince hd receiver alırsın. hem hd receiver teknolojisi daha da gelişmiş olur. hd receiverlerden çok kaliteli sd görüntü beklemek hayalciliktir. maksat içlerinden en iyi sd görüntü veren ve sorunsuz olanını bulmaktır. hd receiverlerin asıl görevi hd yayındır. neticede sd576i görüntüyü, hd1080i olarak izlemek şuan için imkansızdır.

7075 Mesaj
18 Kasım 2011; 22:54:27 

eğer bu ara alma durumu olsa sunny 14100 daha öne çıktı next minix hd nin sd görüntüler iyice kötü benim normal anten daha başarılı ,diğer kanallar paralıdan ücretsize geçermiki acaba ,adamlar paraya alıştı kesip ücretsiz hd verirlermi

77 Mesaj
18 Kasım 2011; 22:55:09 

ben dün aldım arkadaşlar tabi benim biraz alma isteğim farkı gerçi hem hd receiver almak hemde usb hdd film izlemek cihaz biraz fazla ısınıyor ama şimdilik bir durum olmadı yalnız benim bir sorunum var film izler ken çoğu formatı destekliyor ama alt yazı problemim var türçe karakterleri göstermiyor. Ne yapmalıyım.

acer one 725 amd c-70 kral makine

1895 Mesaj
19 Kasım 2011; 16:37:39 

Daha önce next minix ve sunny 14100 arası teredütte kalmıştım ve incelemeler sonunda ,sunny 14100 ile aynı olan 14200 uydu alıcısını daha önce alıp cihazla ilgili konuda yorumumu yapmıştım.

Bu günde next minix aldım, ikisi arasında kıyaslama yapacak olursam;
yazılım ve malzeme kalitesi olarak next önde ama, sunnyi tercih etmemin nedeni daha iyi işlemciyle görüntü farkıydı ve daha önce sunny almakla hata etmediğimi anladım. İki uydu alıcısını aynı anda kullanmıyorum ama ikisini aynı kaynak ve 42" tv.de ayarladım sunny'nin görüntüsü bana daha iyi geldi. Fakat dikkatımı çeken bir ayrıntı next'in tuneri daha iyi heralde çünkü sunny de sinyal kalitesi ve seviyesi 90 larda olan kanalda pixellenme yaparken, aynı kanalda next sinyal kalitesi ve seviyesini 60-70 gibi gösteriyor ama piksellenme olmuyor.

Kullanıcağım Tv. 22" olacağı için pek göze batmaz diye düşünüyorum, aleminyum kasa olmasından dolayı isınma sorununun sunnyden daha az olacağını düşünüyorum, eğer mini cihaz alacaksanız ve fazla kullanılmayacaksa ( ısınma sorunu olmaması için ) fiyat performans olarak sunny ama yoğun seyrederim, ekran ufak görüntü kalitesi fazla bozulmaz sunny'e göre yaklaşık 50 TL fazla öderim diyorsanız next minix

7075 Mesaj
19 Kasım 2011; 17:54:21 

gelen resimlerde sunny 14100 daha net gösteriyor ,next minix özellikle sd görüntülerde çok kötü

3 Mesaj
25 Kasım 2011; 9:11:22 

arkadaşlar tv ayar menüsünde emu yu aktif ettikten sonra şifreli kanalları nasıl açacağız. bir yerde şifreli kanalları emu aktif olunca elle girip açıyorsunuz yazıyordu. elle girmek nasıl oluyor.

92 Mesaj
27 Kasım 2011; 16:41:41 

bazı mkv leri oynatırken görüntü var ama ses yok, nedendir? codec den diyeceğim ama enteresandır denediğim dizi mkv lerinde hep ses vardı ama filmlerde yok, sanki belli bir boyut üst ünde çalışmıyor sesler. kumandadan mavi audio tuşuna başıyorum tek audio track görülüyor ve seçili? anlamadım gitti. Avi lerde ise sorunsuz.

92 Mesaj
1 Aralık 2011; 14:58:59 

quote:

Orijinalden alıntı: safak999

bazı mkv leri oynatırken görüntü var ama ses yok, nedendir? codec den diyeceğim ama enteresandır denediğim dizi mkv lerinde hep ses vardı ama filmlerde yok, sanki belli bir boyut üst ünde çalışmıyor sesler. kumandadan mavi audio tuşuna başıyorum tek audio track görülüyor ve seçili? anlamadım gitti. Avi lerde ise sorunsuz.

Kimseden cevap gelmediğine göre herkeste çalışıyor.

Acaba TV ile ilgili olabilir mi? tv sony 46W5500?

27 Mesaj
8 Aralık 2011; 14:25:17 

Almayı düşünüyorum, ancak aşırı ısınma konu olunca vaz geçer gibi oldum. Arkadaşın biri de " ya kardeşim cihazdan büyük adaptör var" diyor. Valla doğru söylüyor. Acaba bu tür mini bir cihaz takıldığı aygıttan USB YOLUYLA ENERJİ ALAMAZ MI? Nasıl fikir ama::)

241 Mesaj
8 Aralık 2011; 16:00:11 

Fikir iyi ama önemli olan bunu bizim değil yapan adamların düşünmesi lazım değil mi?

Bende çok kararsızım aslında...bunumu alsam dreamboxmı alsam...Bunda da paylaşımdan kanallar izlenebiliyormu acaba?

370 Mesaj
17 Aralık 2011; 16:12:30 

geçen hafta bende aldım minix hd yi.bence

1-evet fazla ısınıyor ama ısınma performansa etki etmiyor, bir arkadaşta günde 10-12 saat açık tutuyorum ısınıyor ama hiçbirşeyi yok dedi
2-sd görüntü kalitesi kanaldan kanala değişiyor sanırım kanalların yayınlarını 4:3 yapmasından,mesela cnbc-e ve e2 16:9 yayın yapıyor onlarda görüntü daha iyi birde sd görüntü kötü diyorlar ama o kadar da, değil bana göre tabi
3-pvr(kayıt) özelliği için almayı düşünen arkadaşların haberi olsun sadece aynı tp deki leri izleyebilirsiniz kayıt yaparken daha doğrusu pek bişey izleyemezsinizin dolaylı yolu oluyor.mesala show u kaydederken sadece alem fm yayını olan yer izlenebiliyor bunun gibi...
4-bence en güzel özelliklerinden biri timer yani ayarlayıp saatini daha sonra kayıt yapması(cnbc-e dizileri için:) ayarlayıp kapatıyorsunuz makinayı saati gelince açılıyor sizin istediğiniz süre kadar kaydı yapıp kapanıyor.
5-nerdeyse denediğim her formatta videoyu çok güzel açtı sorunsuz
6-usb den 250gb lık hdd bağladım gayet iyi çalışıyor kayıt yada yayını durdurma özelliği
7-bir de kaydı ister sadece minixte çalışacak formatta kaydediyorsunuz istersenizde bilgisayarda çalışacak formatta ekstradan converter bir programa ihtiyaç olmuyor

benim gibi orta seviye kullanıcılar için çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum hele bir da evde benimki gibi bir bebeğiniz varsa kesinlikle tavsiye ediyorum ortada ne uydu alıcı var ne kablo ikinci kumandada çok güzel oyuncak oluyor bebeğin eline:)

PSN: xXmetin134Xx | XBL Gamertag: metin134

156 Mesaj
18 Aralık 2011; 13:17:15 

Ya abiler en kralını alsanız 6 ay sonra teknolojiye yenik düşüyor.En iyisi günün teknolojisini alıp mutlu olmak.Bu gihaz günümüze göre en iyisi diyebiliriz.

SAMSUNG S4 MİNİ

7075 Mesaj
18 Aralık 2011; 15:21:45 

sunny 14100 ün daha başarılı olduğunu düşünüyorum

156 Mesaj
19 Aralık 2011; 11:59:08 

quote:

sunny 14100 ün daha başarılı olduğunu düşünüyorum

+ veya - lerini belirtirseniz bizim gibi almayı düşünüp duranlara yol göstermiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YERYAVUZ -- 19 Aralık 2011; 12:00:16 >

SAMSUNG S4 MİNİ

7075 Mesaj
19 Aralık 2011; 12:20:43 

bende kısa süre önce göz attım almak için mini cihazlara yöneldim ama özellikle sd görüntülerde istediğimi bulamadım ,kullanan arkadaşlardan fotolar istedim orda ve internetten edindiğim görüntülerde sunny 14100 daha kaliteli gibi geldi görüntüleri burda paylaşsam acaba yollayan arkadaş kızarmı bilmem

631 Mesaj
19 Aralık 2011; 13:09:04 

quote:

bende kısa süre önce göz attım almak için mini cihazlara yöneldim ama özellikle sd görüntülerde istediğimi bulamadım ,kullanan arkadaşlardan fotolar istedim orda ve internetten edindiğim görüntülerde sunny 14100 daha kaliteli gibi geldi görüntüleri burda paylaşsam acaba yollayan arkadaş kızarmı bilmem

sunny 14100 ün görüntülerini paylaşırsanız çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1128 Mesaj
19 Aralık 2011; 18:09:25 

14100 ün görüntü resimleri ben gönderdim ama resimler size bir fikir verebilir ama yanıltıcı olabilir. bizzat tv üzerinde gözlerinizle görmeniz daha gerçekci olur.

7075 Mesaj
19 Aralık 2011; 18:41:22 

evet resimleri arkadaşımız göndermişti o eklerse daha iyi olur

1098 Mesaj
19 Aralık 2011; 21:15:19 

Cumartesi Cevizlibağ metrobüs durağının ordaki bayiden Minx HD yi 210 TL ye nakit aldım. Aslında niyetim yoktu bi sorup çıkayım diye girdim. İnternetteki fiyattan uygun bulunca aldım. İyi ki almışım. Hiremco F1 alıcı kullanıyordum plazmada. Scart girişinden kullanıyordum. Hdmi bağlantısı olunca görüntü baya farketti. Daha önce Forumlarda sd görüntünün kötü olduğunu duymuştum. Bayide görüntü bana da kötü geldi. Ama bayi başka bir reciver takınca onda da görüntü kötüydü. LCD deki görüntü kötüydü ama eve gelince Panasonic Plazmaya hdmi dan bağlayınca eskiden ne kadar kötü görüntü varmış scart bağlantısında gördüm.

Videolarda altyazı problemi var türkçe karakterler yerine - çıkıyor.

707 Mesaj
25 Aralık 2011; 12:20:05 

bende dün kullanmaya başladım int okumuştum ısındığını gerçektende acayip ısınma oluyor bu arada eternet girişi var int bağladığımızda neler yapabiliyoruz ilk açtığımda trt hd den ses gelmiyordu uydudan yazılım güncelletştirdim sorun kayboldu gayet güzel ve kibar.

20 Mesaj
25 Aralık 2011; 16:02:56 

Harici diske USB'den 1080p kalitede kayıt yapabiliyor mu ve ayrıca kayıt yaptığı formatı kullanan arkadaşlardan rica etsem yazabilirler mi? Teşekkürler

12 Mesaj
26 Aralık 2011; 21:17:20 

Samsung 55' Led 7000 tv yeni aldım. Tabii uydu hd olması gerekir böyle tvye sıradan uydu gitmez. Ve komşumuz uyducu olduğu için aldım. Tvnin arkasında görünmüyor. Sadece bir uzatma kablolu gözü var onu da istediğim bir yere koydum. Sanki uydu yok gibi duruyor. 2 tane kumandası var. Biri sade diğeri ise fonksiyonlu kumanda. İkisi de aynı diğerini kaldırıdım. Hd kanallar az turksatta. Umarım ileride çoğalır. Hd de tv izleyince normal kanala bakınca hiç bakmak istemiyorsunuz. Aynı dvd ve vcd gibi.

Hata yaptığında şu üş şeyi uygula: Kabul et, ders al, tekrarlama...

7075 Mesaj
27 Aralık 2011; 0:55:03 

hocam 7000 serisinde next minixden daha kaliteli hd uydu alıcı zaten var neden tekrar uydu alıcı alma gereği duydunuzki

801 Mesaj
30 Aralık 2011; 2:44:29 

sd yayinlarda görüntü kötü diyen arkada$lar,kontrast ayarini 45 yapin,renk doygunlugunu 60,parlakligi 55 keskinliği 10 yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mest47 -- 31 Aralık 2011; 16:42:58 >

2 Mesaj
11 Ocak 2012; 17:49:00 

Slm.ben bu cihazın digitürk dahil tüm şifreli kanalları açtığını duydum.bi bilgisi olan varmıdır???

211 Mesaj
12 Ocak 2012; 19:13:32 

quote:

Orijinalden alıntı: hasan5078

Slm.ben bu cihazın digitürk dahil tüm şifreli kanalları açtığını duydum.bi bilgisi olan varmıdır???

Bu ürüne sahibim ama bahsettiğin olayı hiç duymadım. Umarım vardır böyle bir durum

66 Mesaj
12 Ocak 2012; 19:44:20 

bu ürünü geçen hafta aldım, daha önce minix serisinin mafsatalı scart girişli cx modelini kullanıyordum.. 2 cihazda görüntü olarak şahane, tavsiye ederim..

yalnız bu hd modelin güncellemesini nasıl yapacağım? kendi uydu veya ethernetten yaptığı zaman emu listesini yukleyecek mi?

1982 Mesaj
12 Ocak 2012; 23:40:55 

quote:

Orijinalden alıntı: safak999

sesleri dts formatını açan amfiye bağlarsanız muhtemelen sorunsuz açılır, tabiki optik kabloyla bağlamak gerekiyor. bu mini hd uydu alıcılarda optik çıkış olmadığı için maalesef bazı filmlerin seslerini alamayacağız.

halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,
olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.

2487 Mesaj
15 Ocak 2012; 15:45:43 

dün aldım ve samsung 40d6000 de kullanıyorum.. ısınma durumunu ben de farkettim.. ancak görüntü kalitesi bariz değişti..
ben memnunum.. kumandası şık ve kullanışlı.. tek tuşla usb ye kayıt yapıyor..
sadece PIP bulamadım ve 9PIC de bulamadım yoksa böyle bir özellik yok mu cihazda?

73 Mesaj
15 Ocak 2012; 16:58:52 

Arkadaşlar next minix hd uydu alıcısını kullanabilmek için next markalı çanağa sahip olmak gerekirmi(Vestel çanak var bende onunla olurmu)

330 Mesaj
15 Ocak 2012; 17:01:10 

istediğin çanakla kullanabilirsin.ben merkezi çanak ile kullanıyoum.next olduğunu düşünmüyorum.

73 Mesaj
15 Ocak 2012; 17:09:01 

Farklı marka çanak kullanıpta next minix hd uydu alıcısını alan varmı.

1895 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:06:38 

quote:

Orijinalden alıntı: HSYN34

ben kullanıyorum. Merkezi sistem ve çanağın adı sanı yok.

7075 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:27:38 

kardeş çanakla alakalı bir durum değilkiherçanak aşağı yukarı aynı özelliklerde zati

801 Mesaj
16 Ocak 2012; 2:16:28 

quote:

Orijinalden alıntı: HSYN34

Çanak anten,lnb ve uydu alıcıların aynı marka olmaları diye bir koşul yoktur herbiri farklı markalardanda oluşabilir.

801 Mesaj
16 Ocak 2012; 2:17:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hasan5078

Böyle birşey şuan için mümkün değil.

261 Mesaj
16 Ocak 2012; 21:42:49 

arkadaşlar, USB'den wireless adaptörle bağlanma durumu vardı yazılım güncellemesi ile, son durum nedir bilen var mı?

451 Mesaj
17 Ocak 2012; 9:18:27 

quote:

Orijinalden alıntı: mest47

Böyle birşey şuan için mümkün değil.

Bunu sağlayan cihaz değil,kişinin aldığı serverdır.Şu an Hd ve maç zaten hir birinde açmıyor.

451 Mesaj
17 Ocak 2012; 9:19:46 

quote:

Orijinalden alıntı: yasarda

arkadaşlar, USB'den wireless adaptörle bağlanma durumu vardı yazılım güncellemesi ile, son durum nedir bilen var mı?

http://www.nextdestek.com/Next-Minix-HD.html