Şimdi Ara

Next Minix HD (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.469
Cevap
31
Favori
358.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar next minix cool 16.01.2014 yazılım ile kanal geçiş sürelerinin çok uzadığı ve UK komutlarının geç algıladığını görüyorum sizde bu tarz hatalar görüyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SoloTurk-

Arkadaşlar acil next minix hd amigo almayi düşünüyorum hd ve sd goruntusu nasildir memnunmusunuz

Edit.: next minix hd amigo ile araniza katildim bende.

Hayırlı olsun memnun musunuz? Bu modelde renk seçimi var mı (bildigim kadarıyla sarı renk geliyor)? Diğer minix modellerinden farkı işlemcisi galiba, çok fark ediyor mu? başka?

Ben de minix HD Black Plus modelini düşünüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blur -- 9 Mart 2014; 14:28:58 >
  • Blur kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler evet suan memnunum. Renk seçeneği yoktu ben görmedim zaten önemli değildi ben uyduyu gizleyecegim için :) evet işlemcisi ali değil sunplus ilk hd uydum ben gayet memnunum 106 ekran plazma ya taktım tertemiz kanal gecisleri sd de iyi hd dede 1 saniye yani rahatsız etmiyor. Görüntü kaliteside gayet iyi çamur filan değil yani en Son yazılımı USB den attım sorunsuz. Ayrıca USB'den attığım filminde gösterdi. şimdilik gözlemlerim bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

quote:

Arkadaşlar acil next minix hd amigo almayi düşünüyorum hd ve sd goruntusu nasildir memnunmusunuz

Hayırlı olsun memnun musunuz? Bu modelde renk seçimi var mı (bildigim kadarıyla sarı renk geliyor)? Diğer minix modellerinden farkı işlemcisi galiba, çok fark ediyor mu? başka?

merhaba amıgo modelı tek sarı renktır ethernet gırısı ıptv hosttan fılm ızleme ozellıgı vardır

black plus modelı tkgs ozellıgı olan duz fta cıhazdır
  • quote:

Teşekkürler evet suan memnunum. Renk seçeneği yoktu ben görmedim zaten önemli değildi ben uyduyu gizleyecegim için :) evet işlemcisi ali değil sunplus ilk hd uydum ben gayet memnunum 106 ekran plazma ya taktım tertemiz kanal gecisleri sd de iyi hd dede 1 saniye yani rahatsız etmiyor. Görüntü kaliteside gayet iyi çamur filan değil yani en Son yazılımı USB den attım sorunsuz. Ayrıca USB'den attığım filminde gösterdi. şimdilik gözlemlerim bunlar.

cihazın hayırlı olsun kardesım
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum cihaz hakkında nette hiç bilgi yok değerli bilgilerini forumda paylaşılan çok iyi olacaktır :) bu arada nakit daha ucuza temin ettiğim için senden alamadım bilgin olsun tekrardan sağolasın hersey için :)

• -SoloTurk- kullanıcısına yanıt
    evet kısmet fıyat konusunda calısma yapacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

quote:

merhaba amıgo modelı tek sarı renktır ethernet gırısı ıptv hosttan fılm ızleme ozellıgı vardır

black plus modelı tkgs ozellıgı olan duz fta cıhazdır

hd kutunun benim için smart ozelliklerinin hiç bir artısı yok. Zaten her cihazım akıllı uydu alıcı da olmayı versin.

sanırım tkgs daha kullanıslı bir ozellik. Amigoyu tercih etmem için bir sebep var mı? Görüntü kalitesi, kanal geçiş hızı, 2. bir kumanda ya da başka?

Bu cihazların fiyatı nedir? Siz hangisini tercih edersiniz? Ayrıca son bir soru olarak belki 10 tane minix cihaz var. Bu cihazların kronolojik sıralaması nedir?

Tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvirtuous

Ben mi bulamadım, yoksa gerçekten bu ürünle ilgili forumumuzda konu başlığı yok mu? :)

Ya da yoksa bu konuyla ilgili bilmediğim bir durum mu var? :)

Ürünü geçen gün aldım.. HD yayinlarla ilgili sorunlarim var da, bir şeyler sormak istiyorum, kullanan var mı beyler?

ürün vıdeosu burada
    eğer özellikle hazırlamamı istediginiz bir video varsa hemen hazırlarım :)
    http://www.youtube.com/watch?v=LP5km-WQQ1M
  • takip!
  • Pazar akşamı maçı verecek yabancı kanal varmı arkadaşlar ekleyelim biss kiralım ne biliyim uyduyu nete baglayalim bişey yapalimda aksam evimizde izleleyelim şu maçı.

• quote:

Pazar akşamı maçı verecek yabancı kanal varmı arkadaşlar ekleyelim biss kiralım ne biliyim uyduyu nete baglayalim bişey yapalimda aksam evimizde izleleyelim şu maçı.

hocam ben ntv yi kırmıstım ama şimdi ona bile şifre istiyor :D sen nelerin peşindesin :))
  • achillus79 A kullanıcısına yanıt
    Zaten aksama evde olamayacağım kaçtı mac

• merhaba arkadaşlar. sorum aslında yanlış yere biliyorum ama minix sd konusu bulamadım kusura bakmayın. bende bu ürünün sd modelinden aldım ama şöyle bir problemim var tuplu tv de renkler siyah beyaz olarak geliyor receiver.dan. normal karasal.da renkli. bi ayarı mı var yoksa yanlış yaptığım bişey mi var. bir de receiverin başlığı dönebilir olduğu için tv girişine tam oturmuyor arada sinyal gidiyor bunun içinde scart scart uzatma almam gerekli sanırım dimi. şimdiden teşekkürler cevap vereceklere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssrorschach -- 9 Nisan 2014; 11:10:26 >
  • Arkadaşlar merhaba mutfak için alacağız bu aleti.Hd kanalların hepsini seyretmek için illaki internet bağlantısı mı lazım bunu soracaktım.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • arkadaşlar 1 aydan fazladırdır son yazılım güncellemesinden beridir kanal geçişlerinde çok kasıyor cihaz... bazen takılıy bile geçiştre çözebilen var mı?

bu ntvspor maç verirken nasıl kıracağız bu arada???
  • Beyler harddiskten izlenen fullhd 1080p filmlerde ses gelmiyor çözümü nedir? Bir de kumanda alıcısı kaybolmuş nereden bulabilirim?

• "NEXT MiniX HD Combo Full HD" ile "Neta 6400HD" arasında görüntü kalitesi olarak bir kıyaslama yapabilir misiniz?
  • Next Minix HD Amigo Full HD Uydu Alıcı veya BAFF HD-6700 Mini FULL HD IPTV Uydu Alıcı bu iki uydu alıcıdan hangisini tercih etmek lazım acaba;?

internette baff hakkında ram işlemci gibi bilgilere ulaşamadım dijital ses çıkışından da bahsedilmiyor ikisi benzer özellikte baff 35 tl daha pahalı.

amigonun 256 ramli olması ilgimi çekti varmı bu konuda bilgisi olan???
  • quote:

Orijinalden alıntı: burzumvarg

Eksilerini birkac sayfa geride yazdim cihazi merak eden okusun...Bence paraniza yazik biraz daha paraya kiyip adam gibi birsey almalisiniz...

Adam gibi bişeyden kastınız nedir ? Bu mini serisinden bi marka ve model yazar mısınız ?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.