Şimdi Ara

Dead Island Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
25.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya şarkınn adını bılen varsa lutfen solesın..
  • Bence İnceleme tam kıvamında olmuş.İzlerken 1 saniye bile sıkılmadım.İnceleme için teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

PC versiyonunu incelemişsiniz sanırım o bahsettiğiniz bugların çoğu konsol versiyonun da yok onu da belirteyim. Dead Island'a 8.5 den aşağa puan vermem ben şahsen.

PS3 de oyunu satın alacak yer bulamıyorum ...ps3 de alan ve oynayan arkadaşlar yardım edermisiniz oyunu nerden satın alabilirim orjinal olarak.....
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:39:54 >
  • Sen oyunu İT'in g*tüne Sok Sonra yüksek Puan Ver işmi Bu :D
  • izlerken ve dinlerken o kadar çok eğlendim ki 3 defa baştan seyrettim.espriler çok sağlam ve yaratıcı inceleme de detaylı. elinize sağlık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimson_

quote:

Orijinalden alıntı: crimson_

anlayamadığım ben oyunu %76 sını oynamıs görünüyorum da 27 leveldeyim suan %100 olunca oyun bitiyomu yoksa level kasmaya devammı

bu soruya cevap arıyorum

oyun bitiyor ancak aynı karakterle,elindeki mevcut silah,para ve kaç level'la bitirdiysen hepsi duruyor ve karakterin sıfırlanmıyor fakat oyuna en bastan baslıyorsun, ..Ayrıca Dead Island ana konuya yazarsan sorularını daha cabuk cevap alırsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lizarazu77 -- 21 Eylül 2011; 21:18:28 >
  • İnceleme çok güzel olmuş , kahkaha atarak izledim
  • Piyasaya, suanki teknolojiye ve cıkan oyunlara bakılırsa bunlar cok geride kalmış. ps 1 oyunlarındaydı böyle odun gibi oldugu yerde beklemeler. artık gerçekçilik cok üst düzeyde ve bu oyun o bakımdan cok geride. kapalı ortamlarda cok sıradan. deniz kum ağaçları severm ama olmamış bence
  • Zombi oyunlarını oldum olalı sevmem ve oynamam.ama incelemeye bakacak olursak grafikler gayet guzel hele o kumsal sahnesi mükemmel olmuş.oynanisini bilemiyorum ama bence bu oyun beklentilerin altında ezildi ve beklenen puanları alamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsluck007 -- 22 Eylül 2011; 12:05:41 >
  • aynen ya kim istemezki zombi dolu bi adada zombilerle kapışmak :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

aynen ya kim istemezki zombi dolu bi adada zombilerle kapışmak :D :D

Dimi yaa :))
  • uzunca bir aradan sonra oynadıgım şahane oyunlardan biri oldu gerçekten..yer yer hatalar oyun içi problemler olsa da (ki hangi oyunda yok)sonuc olarak son derece güzel sürükleyici ve en önemlisi uzunca bir oyun..biraz önce lvl 43 olarak 39 saatte bitirmiş bulunuyorum ve yapmadıgım da yan görevler vardı daha..oyuna yeni başlayanlar veya oynamayı düşünenler için önerim yavas yavas sindire sindire yan görevleri yapa yapa ve biraz da zorlayarak kendinizi hard da oynayın..min 50 saattlik oyun süresi garanti..

helal olsun adamlara bu oyunun ikincisini şimdiden beklemeye başladım çıkarsa tabi..
  • Fazla ve gereksiz eleştiriler var bana kalırsa. Yer yer hataları olsa da son zamanların başarılı oyunlarından. Adanın ıssızlığı ve atmosferi korkuyu katlıyor zaman zaman. Gündüz korkusunu çok iyi yaşatıyor. Grafiklere verilen puan hariç gerisi çok düşük olmuş bence.
    Sesler gereğinden fazlasını yapıyor, müzikler yerinde ve etkileyici. Oyanabilirlik konusuna gelirsek.

Birçok şey oyuncunun lehine çevrilmiş. Örneğin suda hızlı koşabiliyorsunuz, yere düştüğünüzde hepsi birden çullanmıyor üstünüze, zayıf zombiler çevik, güçlüleri hantal. Kargaşada yapabileceğiniz çok şey var, intiharcıya kıydırabilirsiniz hepsini. Gaz dolu tüpe bıçak attığınızda patlama ile bıçak uçup gitmiyor, alevler bittiğinde gidip attığınız bıçağı alabiliyorsunuz, zombileri her zaman öldürmek zorunda değilsiniz, stamina sı iyi olan karakteri seçerseniz genellikle koşarak sıyrılabiliyorsunuz, vs.. bunu gibi oyunu zevkli kılan birçok kolaylığı mevcut.

Görevler ise bi süre sonra sıradanlaşıyor fakat, 3-4 ayrı harita ve tasarım mevcut, görev geçişleri ve mekan değiştirme olayı senaryo ile bütünleşik ve iyi olmuş bence. RPG öğeleri de kötünün iyisi. Atmosferi ve özgürlüğü beni mest etti.

• Oyun hala spotçularda yok malesef,dediklerine göre bugün yarın gelmesi gerekiyor.Arkadaşımla co op oynayama can atıyorum.
  • Çoğu dandık oyun bile ön siparişle çıktığı gün ellinde oluyor.Şu hale bak AVRUPADA EN ÇOK SATAN oyun dead ısland .Oyun çıkalalı nerdeyse 2 hafat olacak,bul da al bakalım PS3 e.Sanki burası avrupa deyil tanzanya.Millet pc de bitirdi trophy kasıyor bizim daha elimizde oyun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semuce -- 24 Eylül 2011; 11:26:19 >
  • Yalnız oyun kasıyordu dikkatimi çekmedi değil hani. Bence sizin sistemlere yenilik gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ama=neden

Fazla ve gereksiz eleştiriler var bana kalırsa. Yer yer hataları olsa da son zamanların başarılı oyunlarından. Adanın ıssızlığı ve atmosferi korkuyu katlıyor zaman zaman. Gündüz korkusunu çok iyi yaşatıyor. Grafiklere verilen puan hariç gerisi çok düşük olmuş bence.
    Sesler gereğinden fazlasını yapıyor, müzikler yerinde ve etkileyici. Oyanabilirlik konusuna gelirsek.

Birçok şey oyuncunun lehine çevrilmiş. Örneğin suda hızlı koşabiliyorsunuz, yere düştüğünüzde hepsi birden çullanmıyor üstünüze, zayıf zombiler çevik, güçlüleri hantal. Kargaşada yapabileceğiniz çok şey var, intiharcıya kıydırabilirsiniz hepsini. Gaz dolu tüpe bıçak attığınızda patlama ile bıçak uçup gitmiyor, alevler bittiğinde gidip attığınız bıçağı alabiliyorsunuz, zombileri her zaman öldürmek zorunda değilsiniz, stamina sı iyi olan karakteri seçerseniz genellikle koşarak sıyrılabiliyorsunuz, vs.. bunu gibi oyunu zevkli kılan birçok kolaylığı mevcut.

Görevler ise bi süre sonra sıradanlaşıyor fakat, 3-4 ayrı harita ve tasarım mevcut, görev geçişleri ve mekan değiştirme olayı senaryo ile bütünleşik ve iyi olmuş bence. RPG öğeleri de kötünün iyisi. Atmosferi ve özgürlüğü beni mest etti.

+111

• Videolar Çok Fazla takılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.