Şimdi Ara

NFS: Hot Pursuit'te Gerçekleşen En Çılgın 100 Kaza

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     Geçtiğimiz sene çıkışını yapan ve Need for Speed tarihindeki en iyi oyunlardan biri olarak gösterilen Hot Pursuit'i hatırlamaya var mısınız?

O zaman sizi çok farklı bir hayran videosuyla başbaşa bırakıyorum. Oyunda gerçekleşen en çılgın 100 kaza derlenip bu videoda birleştirilmiş. İçinde gerçekten hayret edeceğiniz kazalar bulunuyor.

Bu farklı videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum:

• 5 metre havaya fırlayan araba bir daha kalkar mı ? :)
  • 3.56 da araba duvarda gidiyo oda güzel :D
  • izlerken hiç keyif alamadım, gerçekçilik dışı...
  • Need for speed serisinde zaten gerçekçilik arıyorsanız yanlış yerdesiniz arkadaşlar. Ben bu seriyi hiç oynamadım, hiç bir zaman da oynamayı düşünmüyorum. Saçma sapan oyuncak arabaların önlerine ne gelirse gelsin çarptıkları ve sonra da hiç bir şey olmamış gibi yola devam ettikleri oyunlar bana göre değil.
  • saçma saçma konuşmayın ya.
  • o kadar hızla arabaya vuruyor vuran arabaya birşey olmuyor digeri uçuyor
  • Bu oyundan çok keyif almıştım. Evet biraz gerçek dışıdır ama çok sevildiği ,çok sattığı ve yüksek puanlar aldığı inkar edilemez.NFS'nin her türden oyuna yer vermesi çok güzel.
  • beyler saçmalamayın burda arabaların tamponu kopsa insanın içi çız eder zaten
  • quote:

izlerken hiç keyif alamadım, gerçekçilik dışı

arkadaşım gerçekçilik istiyorsan gt5 e bak bu oyunlar arcade yani hem burnout revenge oynadınmı hiç asıl o gerçekçilik dışı
  • rusların hertürlü oyunu kendi yazılarını ekleyip kendi seslendirmelerini eklemelerine şaşıyorum :S
  • Bütün kazalar birbirinin kopyası ama olsun oyun eğlenceliydi yine de.
  • Keşke oyunda Ferrari arabaları olsaydı belki daha eğlenceli olurdu...Aynı şekilde Lotus arabalarınıda görmek isterdik doğrusu! Kim ister ki bir Lotus Exige'nin bir Ferrar 430 Spider tarafından haşat edilmesini seyredelim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.