Şimdi Ara

Mordekaiser'in öldüğü falan yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu mordeye nerf geldiğinden beri çok aşağılanan bir champ oldu ve ''Oynayan fazla yokdu şimdi hiç olmaz'' , ''Morde öldü'' gibi yorumlar okudum.Fakat ben buna katılmıyorum.Morde hala iyi oynandığında çok sağlam bir champion.Geçen bir tanıdık abim penta kill yaptı.Bugünde ben mordeyle girdiğim bi oyunda 4 kişi olmamıza ve 1/20 oynayan bir talonumuz (Ne bu talonlardan çektiğimiz) olmasına rağmen oyunu kazandırttım.Ben olmasam oyun 20 de surrender olurdu gene surrender denediler ama belki çeviririz pes etmeyelim gibi şeyler söyledim ve leave çekmedik.Çok iyi tank yaptım mordeyi , canı az olan twitche dalıp ulti atıp karşı takımın ebesini belliyorduk.3 vs 1 korkmadan giriyordum 1 ini alıp çıkıyordum.Zaten 3 kişi dalıyordu herangi bi turretin yanına gidene kadar canımın %25 i anca gidiyordu.Oyun 60. dakikaya kadar uzadı ve en sonunda surrender çektiler.
    Mordenin öldüğü falan yok oynayana hala çok harika bir champ.
    Buyrun resim:

Mordekaiser'in öldüğü falan yok

• Tamam ölmedi de bu atar ne,sakin.Tek düşen özelliği lane'deki büyük üstünlüğü o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lux

Tamam ölmedi de bu atar ne,sakin.Tek düşen özelliği lane'deki büyük üstünlüğü o kadar.

Pardon , ''atar'' ? Ben gayet sakin bi şekilde mordenin hala gayet iyi bir champion olduğunu anlattım.Hayır yazı okuyarak sakin olmadğımı nasıl idda ediyorsun onu anlamadım.
  • emphaty ye katılıyorum. Morde hala büyük champ. Geçen gün karşı takımdaki morde rankedda penta yapmıstı. Diğer konulardan birinde de yazmısştım zaten.
  • Low eloda iyi fakat high eloda oynayan görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drake_

Low eloda iyi fakat high eloda oynayan görmedim.

Forumda çok fazla takılmadığım için öyle terimlerden pek anlamıyorum
  • Forumla takılmayla alakası yok turnuvaları izleseydin ya da top elodaki oyuncuların streamlarını izleseydin Mordekaiser'in hiç seçilmediğini görürdün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi League0fLegends -- 18 Eylül 2011; 20:21:23 >
  • quote:

Forumla takılmayla alakası yok turnuvaları izleseydin ya da top elodaki oyuncuların streamlarını izleseydin Mordekaiser'in hiç seçilmediğini görürdün.

öyle deme cruelprojector'un maini morde
  • quote:

Forumla takılmayla alakası yok turnuvaları izleseydin ya da top elodaki oyuncuların streamlarını izleseydin Mordekaiser'in hiç seçilmediğini görürdün.

Onu demedim , ''elo'' ne demek onu bilmiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphaty

quote:

Tamam ölmedi de bu atar ne,sakin.Tek düşen özelliği lane'deki büyük üstünlüğü o kadar.

Pardon , ''atar'' ? Ben gayet sakin bi şekilde mordenin hala gayet iyi bir champion olduğunu anlattım.Hayır yazı okuyarak sakin olmadğımı nasıl idda ediyorsun onu anlamadım.

Okurken atarlı yazıyormuşsun gibi bir his oldu o yüzden.Atarlı değilsen sorun yok.Elo'yu da açıklayayım.Bir nevi düzey olarak düşün.Yüksek Elo yüksek düzey oyun gibi.Hea asıl anlamı da ranked oyunlardaki düzeyini gösteren puan diyebiliriz.ÖRN:Benim elom 1271.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahri -- 18 Eylül 2011; 20:28:14 >

• Morde öldüğü falan yok ama nooblara öldüğü falan yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emphaty

quote:

Okurken atarlı yazıyormuşsun gibi bir his oldu o yüzden.Atarlı değilsen sorun yok.Elo'yu da açıklayayım.Bir nevi düzey olarak düşün.Yüksek Elo yüksek düzey oyun gibi.Hea asıl anlamı da ranked oyunlardaki düzeyini gösteren puan diyebiliriz.ÖRN:Benim elom 1271.

Ha anladım.Atarlı falanda değilim merak etme Sağol anlatım için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sweet Mother of Mercy

quote:

öyle deme cruelprojector'un maini morde

O bir istisna. Kimsenin yapamadığını yapıyor adam. Morde ile 1900 eloya çıkan birinden bahsediyoruz burada.

• morde bence tank yapılıcak bi hero değil.takımını tanklıycak bi stunu bişeyi yok.mordeden iyi offtank olur.morde de dmg olmazsa olmaz bişey bence.hp veren ap itemlerinden almak daha iyi olur gibi.ap ratiolarını bilmiyorum ama ratio düşükse m.penetre iyi gider.benim maçlarımda morde full tank gidiyorsa ben onu ellemiyorum o da bana zarar veremıyor zaten kesiyorum karşı takımı.tank dediğin alistar amumu falan olur yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostidude

Morde öldüğü falan yok ama nooblara öldüğü falan yok.

Proysan prolarada kolay kolay ölmessin.
  • Neden yeni konu actın bu yazcaklarını morde öldü konusunada yazabilirdin...
    Bende yeni konu accayım o zaman morde ne zaman öldü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abstractih

morde bence tank yapılıcak bi hero değil.takımını tanklıycak bi stunu bişeyi yok.mordeden iyi offtank olur.morde de dmg olmazsa olmaz bişey bence.hp veren ap itemlerinden almak daha iyi olur gibi.ap ratiolarını bilmiyorum ama ratio düşükse m.penetre iyi gider.benim maçlarımda morde full tank gidiyorsa ben onu ellemiyorum o da bana zarar veremıyor zaten kesiyorum karşı takımı.tank dediğin alistar amumu falan olur yani

Yaptığım iteme ve öldürdüğüm adama baktın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EndOfTheRoad

Neden yeni konu actın bu yazcaklarını morde öldü konusunada yazabilirdin...
    Bende yeni konu accayım o zaman morde ne zaman öldü?

Yeni konu açarken sanamı sormak gerekiyor.Canım konu açmak istedi açtım bi sorun mu var ? Varsa git şikayet et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wix-n -- 18 Eylül 2011; 20:39:41 >
  • o tarz bir tank bir build ile başarılı olabilmen,yani.o buildi başarıyla yapabilmen.tamamen karşı takımın suçudur.mordeyi ya da kendini üstün görme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Oldfield

o tarz bir tank bir build ile başarılı olabilmen,yani.o buildi başarıyla yapabilmen.tamamen karşı takımın suçudur.mordeyi ya da kendini üstün görme.

1/20 Oynayan bir talon ve 4 vs 5 , karşı takımın suçu ? Sadece talonun öldüğüyle bile onların bizi pert etmeleri lazımdı.Takımımdaki diğer oyuncularında skorları benimki gibi değildi , 10/11 , 12/9 gibi skorlardı.Kendimi yada Mordeyide üstün görmüyorum.Gayet iyi oynadığım bir oyunu benim sayemde aldık.Mordekaiserin öldüğü falan yok , hala oynanması gerekn bir champion olarak görüyorum.Ha aynı itemleri Garen'e dizseydim aynı işi yapmazdı.Çünkü mordekaiser skill kullanınca armor dolduruyor , ultisi adamın ruhunu alıyor.Karşı tarafta canı az olan pis atak yapan bir adam varsa (benim oynadığım oyundaki twitch gibi) , al onu , zaten tanksın kolay kolay ölmüyorsun yanında eşşek gibi atack damage yapan ruhun var , sana dalana dal , arkadan takımda dalsın...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.