Şimdi Ara

PMYO-POMEM- PAEM REHBERİ / Polislikle İlgili Her Şey [ ANA KONU ] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.569
Cevap
60
Favori
402.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim.Fotoğrafların arkasına da isim,soy isim , tc yazın vakit kaybetmemiş olursunuz orada.

Birde sorar mısınız acaba başvuru sayısı ne alemde yoğunmuymuş ?

Görevli memurla konuştum ama fazla talep yok dedi.Herkes son güne bırakmış olmalı
  • resim lise resmi olsa sorun olmaz sanırım.şimdi sakal falan kesemem onun için .önceden o resmi kullanmıştım sıkıntı olmadı.bir de üniversitede okuyorum lise diplomasının aslı gibidir yazanı öğrenci işlerinden almam yeterli değil mi
  • Fotoğraf hakkında yorum yapamayacağım.Belirgin farklar var ise yenisini isteyebilirler.Bir de kıl birine rast gelirsen vay haline..Evet aslı gibidir mührü bulunması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rashta

11 Mayıs son.

bulHocam Bankaya paramı yatırdım. İnternetten başvurumuda yaptım şimdi ne yapıcam ? İstanbulda nereden başvuru yapıcam bi zahmet yardım edermiiniz ?
  • ücreti yatırdım herşey hazır , mülakatı geçtik yazılı sınavı nasıl geçicem hiçbir fikrim yok hakkımızda hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenijerry

ücreti yatırdım herşey hazır , mülakatı geçtik yazılı sınavı nasıl geçicem hiçbir fikrim yok hakkımızda hayırlısı

Başvuru yerinde direk mülakata mı alıyorlar ?
  • hayır daha sonra mülakat kardeş pmyo yaz googla oku sıtesınden burdan sorcagına,daha guvenılır orası

• boyum 188-190cm
    kilom 67 sikinti olurmu ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Rica ederim.Fotoğrafların arkasına da isim,soy isim , tc yazın vakit kaybetmemiş olursunuz orada.

Birde sorar mısınız acaba başvuru sayısı ne alemde yoğunmuymuş ?

Görevli memurla konuştum ama fazla talep yok dedi.Herkes son güne bırakmış olmalı

Bugün işlemleri hallettim. Yoğun olup olmama durumunu soramadım ama çok kalabalıktı 1.5 saatte işlemleri anca hallettim. :)
  • Bugün Ankara'da Polis Akademisi'ne evrakları bıraktık. Saat 10 buçuk gibi oradaydık içeride 3 buçuk saate zar zor halledebildim işleri. Tahminimden daha kalabalıktı. Bu arada Ankara Polis Akademisi'nin yeri çok ters gidecekler aklında bulundursunlar

Ayın 29'unda mülakatım var bakalım artık ne olur, kafama takılan tek şey takla Takla hariç gerisini rahatlıkla halledebilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilglr

quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

Bugün Ankara'da Polis Akademisi'ne evrakları bıraktık. Saat 10 buçuk gibi oradaydık içeride 3 buçuk saate zar zor halledebildim işleri. Tahminimden daha kalabalıktı. Bu arada Ankara Polis Akademisi'nin yeri çok ters gidecekler aklında bulundursunlar

Ayın 29'unda mülakatım var bakalım artık ne olur, kafama takılan tek şey takla Takla hariç gerisini rahatlıkla halledebilirim...

Gölbaşına gittin demi? Kızılaydan ne ile gidilioy ve nerde iniliyo ?

Kardeşim evet Gölbaşı'na gittik. Ulaşım zor olacağından otobüsle gitmekten vazgeçtik arabayla gittik. Kızılay'ı bilmiyorum da Opera'dan 104 gidiyor Gölbaşı'na eğer ona binersen son durakta ineceksin. Ordan Akademiye giden başka bir otobüs var yarım saatte bir kalkıyormuş 171 gibi bişeydi sanırım ona binmen lazım.

• Ben ilk önbaşvuru yaparken 2 Yıllık Yüksek Okul olduğum için Yüksekokul mezunuyumu seçtim. Bana tecil belgesi getirmem gerektiği uyarısını verdi. Şimdi tekrar baktım getirmenize gerek yok yazıyor :) kafa karıştırıyorlar yahu.
  • 29 Mayısta Şükrü Balcıdayım.İnşallah kazanırım.
  • Hacı abiler bu torpil muhabbeti almış gidiyor herkesi... Başvuruda bile herkes kendi arasında yok FEM'de adın var mı ordan mısın burdan mısın diye soruyordu nedir bu işin aslı astarı bilen var mı ? torpil yoksa olamazsın diyor herkes mülakatta elerler falan filan... Bi yardımcı olsanız şu konuyla alakalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacey

Hacı abiler bu torpil muhabbeti almış gidiyor herkesi... Başvuruda bile herkes kendi arasında yok FEM'de adın var mı ordan mısın burdan mısın diye soruyordu nedir bu işin aslı astarı bilen var mı ? torpil yoksa olamazsın diyor herkes mülakatta elerler falan filan... Bi yardımcı olsanız şu konuyla alakalı ?

mülakatın olduğu yerde torpilde vardır.Polis olmak tabiki cemaat işidir fem işidir.bi ara ygsden 350 altında yapanları femden polisliğe başvurdurtuyorlardı.torpili olmayan adamın kazanması imkansız değil ama çok zor.zaten mülakat gunu anlayacaksın bunu.adamın tanıdığı yok sordukları soru:gözlerini kapat ve bizlerin göz rengini söyle.odada kaç pencere vardır gibi saçma sapan sorular.torpili olanlara nasılsın bakalım , hadi bi şarkı söyle gibi.bazısıda üst rütbelilerden torpili vardır adamın dosyası elden ele gezer 30 dakıka içinde tebliğ tebellüğ belgesi verilir evine yollanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dewdragon250

quote:

Orijinalden alıntı: Jacey

Hacı abiler bu torpil muhabbeti almış gidiyor herkesi... Başvuruda bile herkes kendi arasında yok FEM'de adın var mı ordan mısın burdan mısın diye soruyordu nedir bu işin aslı astarı bilen var mı ? torpil yoksa olamazsın diyor herkes mülakatta elerler falan filan... Bi yardımcı olsanız şu konuyla alakalı ?

mülakatın olduğu yerde torpilde vardır.Polis olmak tabiki cemaat işidir fem işidir.bi ara ygsden 350 altında yapanları femden polisliğe başvurdurtuyorlardı.torpili olmayan adamın kazanması imkansız değil ama çok zor.zaten mülakat gunu anlayacaksın bunu.adamın tanıdığı yok sordukları soru:gözlerini kapat ve bizlerin göz rengini söyle.odada kaç pencere vardır gibi saçma sapan sorular.torpili olanlara nasılsın bakalım , hadi bi şarkı söyle gibi.bazısıda üst rütbelilerden torpili vardır adamın dosyası elden ele gezer 30 dakıka içinde tebliğ tebellüğ belgesi verilir evine yollanır.

Kesinlikle katılıyorum. Bende geçen sene mülakatta elendim, yalan sebep belirttiler.1.82 boyunda 82 kilo fitness cıyım, vucudumda ne bi cm cizik ne bi gram bozukluk yok.
    Spor parkurunda bile o kadar kastım rekor kıriyim diye (tabi saniyemi bile öğrenemedim).Yani işin özeti Torpil olmadan girmen icin cok cok düşük bi ihtimal var, oda kritik noktalarda bulunan kişiler seni sevecek sempatik bulucak.... O kritik noktalarda; 4. aşamadaki psikolojik test ve son aşamadaki rütbeliler, herkes burda dökülüyo cünkü...

• Herkesin hakkında hayırlısı olsun arkadaşlar.

İnşallah geçersiniz.
  • okuldan öğrenci belgesi alamadım artık vakit olmadı. noter onaylı diploma fotokopisi ile gideceğim. inşallah sıkıntı çıkmaz.
  • beyler benim sorum yaş ile ilgili. doğum tarihim 28 KASIM 1995 bi arkadaş yaşın tutmuyor demişti gerçekten doğru mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FarFara06

beyler benim sorum yaş ile ilgili. doğum tarihim 28 KASIM 1995 bi arkadaş yaşın tutmuyor demişti gerçekten doğru mu ?

tutmuyor evet.ekim den önce doğman gerek

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.