Şimdi Ara

PMYO-POMEM- PAEM REHBERİ / Polislikle İlgili Her Şey [ ANA KONU ] (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.570
Cevap
60
Favori
402.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kubilay61

quote:

Orijinalden alıntı: freddie34

Arkadaslar hepinize iyi geceler oncelikle benim diplomam okulda aslı gibidir damgalı fotokopisini aldım da fotokopinin ön yüzünde diploma varda arkada da bazen mühür oluyor sadece ön tarafın fotokopisini çekmiş okuldaki personel sorun olur mu sizce?
    Birde biyometrik fotoğraf nasıl oluyor zorunlu mu? bende vesikalık var olur mu?

Bende onaylı fotokopisini götürdüm ama onay arkada diye kabul etmedi.3-4 gün içinde getir dedi.

peki kardeş bende aslı gibidir damgası ön yüzündede arkası bomboş, arka tarafın fotokopisini çekmemiş personel sorun olmaz değil mi?

• quote:

quote:

quote:

Arkadaslar hepinize iyi geceler oncelikle benim diplomam okulda aslı gibidir damgalı fotokopisini aldım da fotokopinin ön yüzünde diploma varda arkada da bazen mühür oluyor sadece ön tarafın fotokopisini çekmiş okuldaki personel sorun olur mu sizce?

Bende onaylı fotokopisini götürdüm ama onay arkada diye kabul etmedi.3-4 gün içinde getir dedi.

peki kardeş bende aslı gibidir damgası ön yüzündede arkası bomboş, arka tarafın fotokopisini çekmemiş personel sorun olmaz değil mi?

Sıkıntı olabilir çünkü arka tarafta müdürün falan damgası oluyo.Tekrar alma şansın varsa al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sıkıntı olabilir çünkü arka tarafta müdürün falan damgası oluyo.Tekrar alma şansın varsa al.

içime kurt saaldın kardeş ya aynen müdürün mührü yok ben gidiyorum o zaman sağolasın haberleşiriz

• anlayamadım liseden sonra polis akademisine giremiyormuyuz
  • LoLoynayankedi kullanıcısına yanıt
    Sen lole devam et kanka sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veys2000 V kullanıcısına yanıt
    sen adam olana kadar devam ediyorum kanka eyw .
  • Bu sene bence herşey sözlü mülakatlarda belli olacak, komisyona bağlı herşey. Ygs ve spor puanının neredeyse hiç etkisi yok gibi.
  • Beyler salı günü mülakatım var benimde hemşirelik polislik arasındayım pmyo kazandım diyelim sizce hangisini seçeyim eksi artı yönler bakımından

• beyaz1616 kullanıcısına yanıt
    polislikte kim vurduya gitme ihtimali ve ömrünün bir kısmını doğuda geçirme ihtimali vardır, diğerinde yok.
  • beyler size bir sorum var benim gözler aşağıdaki gibi ameliyat olmam gerekiyor mu? bu birinci soru ikinci sorum gerekiyorsa hemen acil mi olmalıyım benim duyduğuma göre kazanıp okula intibak eğitimine gittikten sonra kayıt falan işlemlerinden sonra 4-5 ay mühlet verdikleri doğru mudur yalan mıdır okulda okuyan varsa bilir ameliyat olmaya olurum fakat bu kadar küçük dereceye bıçak altına yatmaya sıcak bakmıyorum ciddi yardımlarınıza ihtiyacım var

• Doğu görevi en fazla 5-6 yıl oluyo 2 yıldan başlıyo. Allah korusun da yürürken de ölme riskin var şimdi :D

• Adamlar direk cemaatçimisin diye sordular var mı böyle bir şey ya 5 sene önce gidip memnun kalmadığım değiştirdiğim dershanenin üzerinden yüklendiler

• Benin ön 2 diş ayrık biraz aralarında aciklık var pmyo için problem olurmu acaba

• Beyler sonuçlar açıklanmış geçememmişim :'(

• Kastamonu

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Kastamonu

Naptın hocam geçtin mi?

• quote:

Kastamonu

Hayırlı Olsun ben geçtim ama sıralamaya giremedim.ygs kaç senin?

• quote:

Kastamonu

Adam kazandı forumu bıraktı

• Beyler gitmedim bir yere burdayim memleketteyim internet telefon falan cekmiyor benim gozler sıkıtili yukarida attim resmini milletten yardim goruste alamadim asil 1500.ama gidip elenip donecegim bu gidisle

• haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    En iyisi bi akademiyi arayıp sor hocam en iyi cevabı onlar verir.Benim bildiğim 0.75e kadar izin vardı.

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.