- x
Renekton mu Riven mi?
31 Cevap4429 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
2383 Mesaj
18 Eylül 2011; 12:15:52 

Evet, hero almayı düşünüyorum, Renekton da Riven de çok iyi kombolar sallıyor. Bu iki champın artıları eksileri nelerdir? Hangisini önerirsiniz?

Galaxy Note II w/ MultiROM v29| AOSBam v1.3.7 + Pure CyanogenMod 11 w/ ART Runtime
Logitech G710+ // Razer deathAdder 3500dpi ed.
SATILIK STEAM HESABI

0 LOL Mesajı
925 Mesaj
18 Eylül 2011; 12:21:02 

İyi renekton 2v1 de double kill'ini alır,gayet iyi bir champ.Riven oynamadığım için bilemicem

0 LOL Mesajı
35 Mesaj
18 Eylül 2011; 12:21:03 

Renekton az itemle cok damage vurur Slice and Dice ile hem kacar hem yakalar stunu var ultisi hayat kurtarır fazla oynanmadıgı ıcın neler yapıcagı bılınmıyo bu da bir avantaj

0 LOL Mesajı
1859 Mesaj
18 Eylül 2011; 12:23:44 

Renekton benimde aklımda var free iken oynama şansı bulmuştum süper bir herodur.

0 LOL Mesajı
2383 Mesaj
18 Eylül 2011; 12:27:12 

Riven'i kimse bilmiyor mu yav

Galaxy Note II w/ MultiROM v29| AOSBam v1.3.7 + Pure CyanogenMod 11 w/ ART Runtime
SATILIK STEAM HESABI

0 LOL Mesajı
1434 Mesaj
18 Eylül 2011; 12:45:35 

quote:

Orijinalden alıntı: androidy

Riven'i kimse bilmiyor mu yav

riven vasat

Günün birinde kafesin biri, bir kuş aramaya çıktı...

0 LOL Mesajı
942 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:02:22 

renekton al

0 LOL Mesajı
79 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:02:40 

riven mı siege minion mı?

siege minion,riven oynayanlardan gördüğüm kadarıyla minion ın takıma daha fazla katkısı oluyor

0 LOL Mesajı
2383 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:10:30 

quote:

Orijinalden alıntı: MonoDi

riven mı siege minion mı?

siege minion,riven oynayanlardan gördüğüm kadarıyla minion ın takıma daha fazla katkısı oluyor

Neden ki?

SATILIK STEAM HESABI

0 LOL Mesajı
770 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:13:55 

Bende Riven almayı düşünüyorum ama Riven sadece Çok Zorda ondanmı beğenilmiyo yoksa "useless" , "underpower" da ondan mı beğenilmiyo? Zorsa kesinlikle alırım zor champlar daima güzeldir benim için.

0 LOL Mesajı
4049 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:16:14 

oynayanlar oyunun içinde genelde çöp hero diye bagırıyodu oyun sırasında ama ben begeniyorum ama oynayanlar bufflanmadan riven almayın diyo...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 LOL Mesajı
79 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:18:53 

quote:

Neden ki?

riven almayı düşünüyordum ama çıktığından beri hiç işe yarayan bi riven görmedim,ya oynayabilen çıkmadı karşıma yada şuan up kalmış bufflanana kadar useless

0 LOL Mesajı
7370 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:19:03 

Riven tank kasılmalı bence. Ayrıca o kadar skil spamlayabilen manaless bir champ. Damage vurmasını mı bekliyorsunuz? Hoplatması stunı filan var tank yada offtank kasılırsa iyi sonuçlar alınır. Ayrıca level 1de en güçlü champlerden biri bence q skili 3 kez ard arda vuruyor ve 1 level için gayet iyi.

0 LOL Mesajı
324 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:33:58 

Riven...

Combo ile çok fazla vuruyor. Ultisi zaten...

Burning Legion - Cyniêl

0 LOL Mesajı
35 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:48:30 

0 LOL Mesajı
2243 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Byakuya Kuchiki
18 Eylül 2011; 13:51:13 

Renek ya da irelia al derim riven hoplamalı zıplamalı görsellik harika ama işlev pek yok

The Walking Dead - Fringe - How I Met Your Mother - Prison Break - Heroes - House - Family Guy - Game Of Thrones - Supernatural
League Of Legends TR server ID : Fire B Gravidius / Diamond 5---BattleTag : Gravidius#2168---Steam ID : gravidius21

0 LOL Mesajı
2383 Mesaj
18 Eylül 2011; 14:24:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ObiWanKenoobi

Renek ya da irelia al derim riven hoplamalı zıplamalı görsellik harika ama işlev pek yok

Ama ben de hoplamalı zıplamalı kombocu heroları seviyorum, Renekton'da o kapasite var mı?

SATILIK STEAM HESABI

0 LOL Mesajı
2243 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Byakuya Kuchiki
18 Eylül 2011; 14:28:48 

quote:

Ama ben de hoplamalı zıplamalı kombocu heroları seviyorum, Renekton'da o kapasite var mı?

videolarını izle
http://lmgtfy.com/?q=Renekton

The Walking Dead - Fringe - How I Met Your Mother - Prison Break - Heroes - House - Family Guy - Game Of Thrones - Supernatural
League Of Legends TR server ID : Fire B Gravidius / Diamond 5---BattleTag : Gravidius#2168---Steam ID : gravidius21

0 LOL Mesajı
955 Mesaj
18 Eylül 2011; 14:56:06 

Riven güçlü ama takıma hic bi faydası yok en azından benim gördügüm rivenların yoktu.

0 LOL Mesajı
677 Mesaj
18 Eylül 2011; 15:01:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Riven tank kasılmalı bence. Ayrıca o kadar skil spamlayabilen manaless bir champ. Damage vurmasını mı bekliyorsunuz? Hoplatması stunı filan var tank yada offtank kasılırsa iyi sonuçlar alınır. Ayrıca level 1de en güçlü champlerden biri bence q skili 3 kez ard arda vuruyor ve 1 level için gayet iyi.

Riven'ın skilleri oyundaki en iyi AD oranlarına sahip. Hepside bonus attack damage dan damage alıyor, ultiside AD ni %20 arttırıyor. Stunu yok denecek kadar az, shieldi da ad yoksa yok denecek kadar az.

Riven assassin değil çünkü iyi bir gap closerı yok, CC si yok burst damage ı yok lane de pek bir işe de yaramıyor düzgün insanlara karşı.

Rivenı tank olarak kasarsan zaten işe yaramayan bir champı daha da mahvedecen.

Riven sadece noobstomp oyunlarında oynanacak bir şampiyon ya da zevkli bir şampiyon oynamayı seviyorsanız seçiceğiniz bir şampiyon.

Ranked de oynanabilirliği 0. Niye? Yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı.

0 LOL Mesajı
830 Mesaj
18 Eylül 2011; 15:48:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Tank hiç bir işe yaramıyor ama ben her oyunda Frozen Mallet + Atma çıkıyorum oldukça güzel oluyor. Yalnız 1Lv da iyi olduğuna katılmıyorum çünkü damage vuramıyor cidden 1Lvda. 3 kere vursa da onun yerine normal hit yapan biriyle aynı vuruyor.

Ama bu hero useless kesinlikle değildir solo top Irelia bile devirebilir ki konu ile alakalı konuşursak Solo top'da Renekton'u şahsen kendim yendim. Stun'ı yarım saniye olsa bile bazen inanılmaz işe yarayabiliyor. Çok az healtiniz olsa bile kule altı dalan birine Stun ve Exchaust atıp kule etrafinda E ve Q spamlayarak adamı kesebiliyorsunuz daha önce çok yaşadım. Ultisi %20 Damage artırıyor , skillerine range ekliyor tekrar ulti bastığınızda o fırlatılan kılıçlar rakibin kaybolan healtine göre damage kazanıyor. E skilli ile rakip skillshotlardan çok kolay kaçılabiliyor , Harass rahat yapabiliyor.
Useless kavramını yakıştıracağınız o kadar champ varken Riven'a söylemek gerçekten hakaret.

65 LOL Mesajı
13048 Mesaj
20 Eylül 2011; 12:38:03 

Renekton artik bilinioyr. Dogru ellerde cok olumcul ama Riven henuz taze. Birkac oyunda gordum. Fena sayilmaz. Combolar idare eder. Teamfight baslatip bitirebiliyor ama henuz tam anlamiyla oynayabilen gormedim. Bunun yerine Talon tercih edilebilir cunku silence slow ve stealth gibi bir AD heroda olmasi gerekenden fazla ozelligi var.

0 LOL Mesajı
3624 Mesaj
20 Eylül 2011; 13:22:04 

REnekton su anda daha iyi durumda riven e gore.

Sırtlan eti kemirdi Halk onu fare sandi.

0 LOL Mesajı
216 Mesaj
20 Eylül 2011; 13:50:14 

Riven gerçekten cok iyi eger oyun başında 2 3 kill alırsan tamamdır cok saglam 2 v 1 girebilen bi hero şahsen oynadım.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Eylül 2011; 13:54:39 

renrktonda ne var anlamıyorum herkes öve öve bitiremiyo su adamı

0 LOL Mesajı
420 Mesaj
20 Eylül 2011; 17:24:52 

Renekton solo top gidince laneyi rahat domine edebiliyor.
Bence İrelia veya morde gibi solo top karekterlerine karşı gayet etkili.
ilk 3-4 lvl biraz zorlanabilirsin skillerini açınca çok rahat farm yaparsin

0 LOL Mesajı
2243 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Byakuya Kuchiki
20 Eylül 2011; 17:41:19 

quote:

Orijinalden alıntı: vival

oynayınca öğrenirsin

0 LOL Mesajı
3624 Mesaj
20 Eylül 2011; 17:50:53 

quote:

Orijinalden alıntı: vival

Timsah diye çoğu kişi alıyor dışlı oyunda adamları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sırtlan eti kemirdi Halk onu fare sandi.

0 LOL Mesajı
942 Mesaj
20 Eylül 2011; 19:42:18 

quote:

oynayınca öğrenirsin

aynen

0 LOL Mesajı
5808 Mesaj
21 Eylül 2011; 11:02:08 

Renekton neden sürekli up muamelesi görüyor o zaman?

Kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser.
Tek rakibim kangal.

0 LOL Mesajı
2243 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Byakuya Kuchiki
21 Eylül 2011; 12:48:58 

quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Renekton neden sürekli up muamelesi görüyor o zaman?

insanlar oynamayı bilmiyo. kaçarken ulti açan renektonlar fury biriktirmenin ne demek olduğunu bilmeden oynayanlar. IQ'su düşük insanların yakıştırmaları. okuma yetisinden yoksun olmayagörsün bi insan...

0 LOL Mesajı
5808 Mesaj
21 Eylül 2011; 13:18:01 

quote:

insanlar oynamayı bilmiyo. kaçarken ulti açan renektonlar fury biriktirmenin ne demek olduğunu bilmeden oynayanlar. IQ'su düşük insanların yakıştırmaları. okuma yetisinden yoksun olmayagörsün bi insan...

almaya karar vermiştim yorumlardan sonra vazgeçtim. Yeniden düşünmeye başlayabilriim.

Kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser.
Tek rakibim kangal.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391