Şimdi Ara

Renekton mu Riven mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, hero almayı düşünüyorum, Renekton da Riven de çok iyi kombolar sallıyor. Bu iki champın artıları eksileri nelerdir? Hangisini önerirsiniz?

• İyi renekton 2v1 de double kill'ini alır,gayet iyi bir champ.Riven oynamadığım için bilemicem
  • Renekton az itemle cok damage vurur Slice and Dice ile hem kacar hem yakalar stunu var ultisi hayat kurtarır fazla oynanmadıgı ıcın neler yapıcagı bılınmıyo bu da bir avantaj
  • Renekton benimde aklımda var free iken oynama şansı bulmuştum süper bir herodur.
  • Riven'i kimse bilmiyor mu yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidy

Riven'i kimse bilmiyor mu yav

riven vasat
  • renekton al
  • riven mı siege minion mı?

siege minion,riven oynayanlardan gördüğüm kadarıyla minion ın takıma daha fazla katkısı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonoDi

riven mı siege minion mı?

siege minion,riven oynayanlardan gördüğüm kadarıyla minion ın takıma daha fazla katkısı oluyor

Neden ki?
  • Bende Riven almayı düşünüyorum ama Riven sadece Çok Zorda ondanmı beğenilmiyo yoksa "useless" , "underpower" da ondan mı beğenilmiyo? Zorsa kesinlikle alırım zor champlar daima güzeldir benim için.
  • oynayanlar oyunun içinde genelde çöp hero diye bagırıyodu oyun sırasında ama ben begeniyorum ama oynayanlar bufflanmadan riven almayın diyo...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MonoDi

riven mı siege minion mı?

Neden ki?

riven almayı düşünüyordum ama çıktığından beri hiç işe yarayan bi riven görmedim,ya oynayabilen çıkmadı karşıma yada şuan up kalmış bufflanana kadar useless
  • Riven tank kasılmalı bence. Ayrıca o kadar skil spamlayabilen manaless bir champ. Damage vurmasını mı bekliyorsunuz? Hoplatması stunı filan var tank yada offtank kasılırsa iyi sonuçlar alınır. Ayrıca level 1de en güçlü champlerden biri bence q skili 3 kez ard arda vuruyor ve 1 level için gayet iyi.
  • Riven...

Combo ile çok fazla vuruyor. Ultisi zaten...
  • Renek ya da irelia al derim riven hoplamalı zıplamalı görsellik harika ama işlev pek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObiWanKenoobi

Renek ya da irelia al derim riven hoplamalı zıplamalı görsellik harika ama işlev pek yok

Ama ben de hoplamalı zıplamalı kombocu heroları seviyorum, Renekton'da o kapasite var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ObiWanKenoobi

Renek ya da irelia al derim riven hoplamalı zıplamalı görsellik harika ama işlev pek yok

Ama ben de hoplamalı zıplamalı kombocu heroları seviyorum, Renekton'da o kapasite var mı?

videolarını izle
    http://lmgtfy.com/?q=Renekton

• Riven güçlü ama takıma hic bi faydası yok en azından benim gördügüm rivenların yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Riven tank kasılmalı bence. Ayrıca o kadar skil spamlayabilen manaless bir champ. Damage vurmasını mı bekliyorsunuz? Hoplatması stunı filan var tank yada offtank kasılırsa iyi sonuçlar alınır. Ayrıca level 1de en güçlü champlerden biri bence q skili 3 kez ard arda vuruyor ve 1 level için gayet iyi.

Riven'ın skilleri oyundaki en iyi AD oranlarına sahip. Hepside bonus attack damage dan damage alıyor, ultiside AD ni %20 arttırıyor. Stunu yok denecek kadar az, shieldi da ad yoksa yok denecek kadar az.

Riven assassin değil çünkü iyi bir gap closerı yok, CC si yok burst damage ı yok lane de pek bir işe de yaramıyor düzgün insanlara karşı.

Rivenı tank olarak kasarsan zaten işe yaramayan bir champı daha da mahvedecen.

Riven sadece noobstomp oyunlarında oynanacak bir şampiyon ya da zevkli bir şampiyon oynamayı seviyorsanız seçiceğiniz bir şampiyon.

Ranked de oynanabilirliği 0. Niye? Yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.