- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
''Mobil ağa erişilemiyor'' hatası
94 Cevap96132 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

476 Mesaj
26 Aralık 2012; 12:36:16 

quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

Arkadaşlar Telefonu açıp kapatmak istemeyenlere bir öneri. Telefonu uçak modunu açın (Hat gidiyor) 2 saniye sonra tekrar açın (Hat geliyor) Telefonu kapatıp açmadan hat gelmiş oluyor. Ben bu şekilde sinir olmaktan bir nebze kurtuldum

Bende aynı yöntemi kullanıyorum şimdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

229 Mesaj
31 Aralık 2012; 13:17:05 

SORUN BENDE ÇÖZÜLDÜ ; ÖNCELİKLE TELEFONUNUZU YEDEKLEYİN REHBERİNİZİ RESİMLERİNİZİ VS. VS. ÇÜNKÜ TELEFON FACTORY RESET YAPACAKTIR
SONRA TUŞLAR MENÜSÜNDE *2767*3855# YAPTIĞINIZDA TELEFONUNUZ YENİDEN BAŞLAYACAKTIR .
SONRA TELEFONUNUZU İLK ALDIĞINIZ GİBİ KURUN.YAPANLARDAN CEVAP BEKLİYORUM.
UMARIM OLUR ...

1336 Mesaj
1 Ocak 2013; 17:56:15 

Galaxy Ace 5830i de de aynı sorun var.. Sadece 2G ağlarını kullan seçeneğini aktif yaptım. İşe yaradı sanırım şimdilik bir sorun yok.
3G olmasa 2G olsa ne farkı olur ki?

Renault Symbol Extreme 1.5DCi - iPhone5S Gold - Samsung NP870Z5G-X01TR - Fenerbahçe - Manisa/Eskişehir - Don't Smoke
Celal Bayar Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

135 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:07:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

SORUN BENDE ÇÖZÜLDÜ ; ÖNCELİKLE TELEFONUNUZU YEDEKLEYİN REHBERİNİZİ RESİMLERİNİZİ VS. VS. ÇÜNKÜ TELEFON FACTORY RESET YAPACAKTIR
SONRA TUŞLAR MENÜSÜNDE *2767*3855# YAPTIĞINIZDA TELEFONUNUZ YENİDEN BAŞLAYACAKTIR .
SONRA TELEFONUNUZU İLK ALDIĞINIZ GİBİ KURUN.YAPANLARDAN CEVAP BEKLİYORUM.
UMARIM OLUR ...

bu da olmadı ... hattımla alakalı bir problem değil . direk telefonla alakalı .. bir başka hat taktım onda da aynı sorunu verdi ... bendeki şanssa bak ya...

229 Mesaj
3 Ocak 2013; 23:48:37 

üstad ben yaptım oldu :// bunu araştırdım sim kilitli olanlarda kullanılan bir kod muş bana da müşteri temsilcisi yaptırdı tekrar yap birşey kaybetmezsin ..

16 Mesaj
5 Ocak 2013; 10:23:26 

ARKADAŞLAR GALAXY ACE İÇİN ÇÖZÜMÜ BULDUM GALİBA.

HATTIM AVEA. ÖNCE AVEA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARIYORSUNUZ. 500'Ü TIKLADIKTAN SONRA MENÜLERİ SAYMAYA BAŞLAYINCA 3 VE 0'I ARDARDA TIKLAYINCA MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREKT ÇIKIYOR. DURUMU ANLATIP "3G AKTİVASYONUMU RESETLEMEK İSTİYORUM" DİYORSUNUZ. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ 3G'NİZİ RESETLİYOR VE HATTINIZ GİDİYOR.

SONRA TELEFONU KAPATIP AÇIYORSUNUZ VE AYARLAR KISMINDAN MOBİL AĞLARA GİRİP EL İLE AVEA'YI KENDİNİZ SEÇİYORSUNUZ, "HATTINIZ AVEA ÜZERİNE KAYDEDİLDİ" UYARISI GELİYOR. BEN DE HERGÜN 4-5 DEFA HAT GİDERKEN, 2 GÜNDÜR HERHANGİ BİR SIKINTI KALMADI.

1 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:33:26 

arkadaşlar bende de aynı sorun daha hattı yeni aldım taktım telefona ama servis yok diyo bide ayarlardan mobil ağlar ve ağ operatörünü seç yerine gelince vodafona tıklıyorum bağlanamadı tekrar deneyin dio deniyorum aynı hatayı veriyo birini arayamıyorum. mobil ağa erişilemiyor diyo lütfen yardımcı olun acaba telefonun ayararından mı kaynaklanıyor bn m de telefonum s3

1 Mesaj
19 Mart 2013; 21:09:46 

Galaxy ace gt 5830i aynı sorun var ama kapatıp açıncada geçmiyoo artık napcam ya telefonda sorun hatta değil birde birkaç hat denedim hiçbirinde çalışmıyo.

1336 Mesaj
19 Mart 2013; 21:33:51 

quote:

Orijinalden alıntı: byanka

Galaxy ace gt 5830i aynı sorun var ama kapatıp açıncada geçmiyoo artık napcam ya telefonda sorun hatta değil birde birkaç hat denedim hiçbirinde çalışmıyo.

Kesin çözüm var, sorun 3G Bağlantısının zayıf olmasından kaynaklanıyor. Malesef ülkemiz 3g ye randımanlı geçiş sağlayamamış gördüğümüzü üzere.

ÇÖZÜM ŞUDUR; Kablosuz Ağ Ayarları --> Mobil Ağlar ---> Sadece 2G ağlarını kullan(Aktif olacak)

Renault Symbol Extreme 1.5DCi - iPhone5S Gold - Samsung NP870Z5G-X01TR - Fenerbahçe - Manisa/Eskişehir - Don't Smoke
Celal Bayar Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

1 Mesaj
7 Nisan 2013; 15:08:04 

arkadaşlar galaxy note n7000 kullanıyorum aynı sorun bende de var ayarlara girin diğer ayarları seçinmobil ağları tıklayın şebeke modu (yalnızca gsm ) seçin ağ operatörü seç orda türksell vodafon avea çıkınca hangini kullanıyorsanız işaretleyin ağ üzerine kaydedildi diyecek hepsi bu
not: cihaz yurtdışı ise mutlaka pasaport üzerine kaydettirip ilgili türksell yada vodafon bayiine gidip kaydını yaptırın hepsi bu

28 Mesaj
16 Nisan 2013; 9:13:15 

bende de aynı sorun baş gösterdi. ancak benim ki hard resetten sonra olmaya başladı. hattım avea, vodofone da denedim. aynı şekilde. operatörü buluyor. arada bağlanıyor. tek diş bile çektiği oluyor ancak sonra kesiliyor. x işareti çıkıyor yani hiç çekmiyor. tuş kilidinde iken sadece ekranın ışığını açtığımda avea gözüküyor ama çekim 0, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Zalimin şerrinden mazlumu kurtaracaklar arıyoruz.

19 Mesaj
19 Mayıs 2013; 14:00:23 

telefonum note 2. bendeki sorun işe şu şekilde.mobil veri dolaşımını açtığımda H+ gözüküyor veri trafiği tek yönlü işliyor ve kesinlikle internete bağlanamıyor.Daha da ilginç olan bu sırada telefonumdan arandığımda ulaşılamıyorum kapalı gibi gözüküyor telefon.mobil veriyi 3gyi kapattığımda sorun ortadan kalkıyor.Edge türünde internete girebiliyor fakat H+ da şuan için mümkün değil.Sorun yeni başladı

8575 Mesaj
19 Mayıs 2013; 14:01:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Grazza

telefonum note 2. bendeki sorun işe şu şekilde.mobil veri dolaşımını açtığımda H+ gözüküyor veri trafiği tek yönlü işliyor ve kesinlikle internete bağlanamıyor.Daha da ilginç olan bu sırada telefonumdan arandığımda ulaşılamıyorum kapalı gibi gözüküyor telefon.mobil veriyi 3gyi kapattığımda sorun ortadan kalkıyor.Edge türünde internete girebiliyor fakat H+ da şuan için mümkün değil.Sorun yeni başladı

bu samsunglarda niye böyle oluyor anlamadım.

Hp G62-B01ET
Huawei Ascend G7

18 Mesaj
29 Mayıs 2013; 23:37:47 

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama 2 bin tl para veriyoruz telefonun 3G sini kapatın diyorsunuz. :))) hangi kafadasınız :) ben o kadar para verip internette kahır çekeceksem yerim öyle telefonu :) ben s4 aldım 2. gün çekmediğini fark ettim yeni mikro sim aldım olmadı bende servise götürdüm

Hattım :Vodafone
Telefon model : Samsung Galaxy S4
Yaptığım değişiklikler : Eski kartımı attım yeni kart aldım olmadı, Fabrika ayarlarına döndürdüm yine olmadı. sitede ne yazıyorsa yaptım olmadı...

1131 Mesaj
2 Haziran 2013; 1:00:19 

bende de galaxy ace var arkadaşlar aynı sorun mevcut durumda hattım 64kb vodafone daha önce turkcell ve avea da bu tarz bir sorun olmamıştı. Telefonu 3G'ye alınca 2 tane ok çıkıyor oklardan sağdaki yeşil yanıyor 1 2 kere sonra servis yok diyor Edge'de ise bir problem olmuyor sorunun vodafone'dan mı Samsung'dan mı kaynaklandığını çözemedim

8575 Mesaj
2 Haziran 2013; 11:15:53 

quote:

Orijinalden alıntı: karakartal3535

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama 2 bin tl para veriyoruz telefonun 3G sini kapatın diyorsunuz. :))) hangi kafadasınız :) ben o kadar para verip internette kahır çekeceksem yerim öyle telefonu :) ben s4 aldım 2. gün çekmediğini fark ettim yeni mikro sim aldım olmadı bende servise götürdüm

Hattım :Vodafone
Telefon model : Samsung Galaxy S4
Yaptığım değişiklikler : Eski kartımı attım yeni kart aldım olmadı, Fabrika ayarlarına döndürdüm yine olmadı. sitede ne yazıyorsa yaptım olmadı...

sonuc ne oldu?

Hp G62-B01ET
Huawei Ascend G7

18 Mesaj
2 Haziran 2013; 21:17:38 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

sonuc ne oldu?

Tamir siparişi no .....
Ürün No GT-I9500ZWATUR
Tanım SAMSUNG CEP TEL. GT-I9500 WHITE
Seri/IMEI No .......
Sipariş Veren M.... O.... B...
Adres
Durum Değişim/iade onayına sunuldu
Yapılan İş SAMSUNG CEP TEL. GT-I9500 WHITE

Not: Yukarıdaki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız destek@destekbilisim.com adresine bildirebilirsiniz.

gördüğün üzere fabrika hatası olduğu anlaşıldı. ilk 30 günde götürdüğünüz zaman telefonun içini açmıyorlarmış yazılım atıyorlar olmuyor ise yenisini veriyorlar yada para iade yapıyorlar.

8575 Mesaj
2 Haziran 2013; 22:28:22 

quote:

Orijinalden alıntı: karakartal3535

Tamir siparişi no .....
Ürün No GT-I9500ZWATUR
Tanım SAMSUNG CEP TEL. GT-I9500 WHITE
Seri/IMEI No .......
Sipariş Veren M.... O.... B...
Adres
Durum Değişim/iade onayına sunuldu
Yapılan İş SAMSUNG CEP TEL. GT-I9500 WHITE

Not: Yukarıdaki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız destek@destekbilisim.com adresine bildirebilirsiniz.

gördüğün üzere fabrika hatası olduğu anlaşıldı. ilk 30 günde götürdüğünüz zaman telefonun içini açmıyorlarmış yazılım atıyorlar olmuyor ise yenisini veriyorlar yada para iade yapıyorlar.

Benim anlamadigim samsung cihazlarda genellikle bu problem goruluyor ama hic samsung boyle diyeni gormedim :)

Hp G62-B01ET
Huawei Ascend G7

404 Mesaj
3 Haziran 2013; 0:27:41 

Vodafone kullanıcısıyım. 2G'nin ful çektiği yerde 3G'ye aldığım zaman 1-2 diş çekme durumu oluyor. Sebebini bilmiyorum. Diğer şebekelerde varmı acaba böyle bir sorun? Bu arada tel iphone 3gs

1 Mesaj
9 Temmuz 2013; 18:40:23 

arakdaşalr bende de galaxy s3 var ve dün akşam üstü arkdaşımı arıyıcaktım fakaf bu hatayı verdi ve bidahe ne birini arayabildim nede çağrı alabildim bu sorunu s3 için çöce bilen var mı lütfen yardım etsein telefonu bide yeni aldım hattım avea

9 Mesaj
23 Ağustos 2013; 14:56:54 

arkadaşlar LG optimus 4x hd kullancısıyım bi numarabeni rahatsız ediyodu bende cihazın ayarlar -çağrı ayaları- çagrı engelleme - gelen aramalar bölümünüetkinleştirdm ama ben zannediyodum ki sadece o numara bana ulaşamıycak ama şöyle bi durum var şu anda bana gelen tüm aramalar otomatiğk olarak engelleniyo etkinleştirmeyi kaldırmak için gelen tüm aramalar seçeniğe dokunuyorum şifreyi istiyo şifreyi yazıyorum bi müddet bekledikten sonra ağdan beklenmeyen yanıt hatası alıryorum şifreyi değiştrmek için şifre değiştiri seçiyorum yeni şifreyi yazdığımda ağ veya sim kart hatası diyo lütfen yardım edin nasıl düzelticem ?

626 Mesaj
24 Ekim 2013; 14:45:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ihbekar

ARKADAŞLAR GALAXY ACE İÇİN ÇÖZÜMÜ BULDUM GALİBA.

HATTIM AVEA. ÖNCE AVEA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARIYORSUNUZ. 500'Ü TIKLADIKTAN SONRA MENÜLERİ SAYMAYA BAŞLAYINCA 3 VE 0'I ARDARDA TIKLAYINCA MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREKT ÇIKIYOR. DURUMU ANLATIP "3G AKTİVASYONUMU RESETLEMEK İSTİYORUM" DİYORSUNUZ. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ 3G'NİZİ RESETLİYOR VE HATTINIZ GİDİYOR.

SONRA TELEFONU KAPATIP AÇIYORSUNUZ VE AYARLAR KISMINDAN MOBİL AĞLARA GİRİP EL İLE AVEA'YI KENDİNİZ SEÇİYORSUNUZ, "HATTINIZ AVEA ÜZERİNE KAYDEDİLDİ" UYARISI GELİYOR. BEN DE HERGÜN 4-5 DEFA HAT GİDERKEN, 2 GÜNDÜR HERHANGİ BİR SIKINTI KALMADI.

bende de fenercelde benzeri sorun var. sizde hala düzelmiş durumda mı acaba?! 3g reset işe yaradı mı?

69 Mesaj
24 Ekim 2013; 20:18:31 

Avea kulanıyorum bende de b5510 var kaç kere yazılım attım fabrika ayarların döndüm garantiye götürdüm orası da sürekli yazılım atıyor her sorunda sinir oluyorum artık birde telefonla konuşurken pat diyekapanıveriyor bazen bi kişiyi abartısız 20 kere arıyor en iyisi telefonu değiştirmek samsungdan soğudum artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

9 Mesaj
2 Kasım 2013; 12:55:59 

Hattım Avea.2 ay önce Turkcell den geçiş yapmıştım.son bir haftadır aynı hata oldu.Telefon Turkcell T20.Turkcell de hiç böyle bir sıkıntı olmamıştı.pille alakalı,yada simlock olayı vardır diye pili değiştim,resetledim hatta yeni rom-romlar yükledim.hepsinde sonuç aynı.arada geliyor,10 dakika sonra tekrar gidiyor.En sonunda 2g'yi aktif ettim ve şu an sorunsuz son bir saattir. Eeee ? 3g'yi kullanamayacaksak ne yapayım ben akıllı telefona ?

ERTESİ GÜN EDİTİ :

anladım ki 2g 3g olayı değil olay.eğer telefonunuz kayıtlı,imeisi her bişeyi düzgün ve uzun sürede normal çalışıpta bu hatayı veriyorsa çözüm şu:

---- telefona sim kartı takarken araya ince kağıt felan bişeyler sıkıştırın.sıkı sıkıya yerine otursun.o kadar.telefonum dünden beri tamamen sorunsuz.kalın sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi livane -- 3 Kasım 2013; 14:55:43 >

532 Mesaj
22 Aralık 2013; 11:05:45 

Arkadaşlarburada belirtilen sorun bensede iki telefonda ayni anda oluştu. Telefonlar galaxy mini ve GM discovery hat ikisinde Avea.
Bugün pazar çarşamba günü başladı olay.ve ben köyde oturuyorum yani burada 3g yok.
Bazı arkadaşlar günde 2 3 defa boyle oluyor demiş bende iki telefonda sabahtan aksama kadar sürekli tekrar ediyordu.
Müşteri hizmetlerini aradim hicbir şey cikmadi.teknik yardimi aradim hicbir şey cikmadi.
Dun itibariyle 2 telefondan da 3g yi ayarlardan kapalı hale getirdim ikisinde düzeldi.
Dunden beri hicbir sorun yok ama 3g kapalı sorun o imiş yani
Yalniz ben bu sorun beyden kaynaklanıyor onu anlamadım.yani bunun sebebi ne?
Bu arada hatti eski 3g özelliğiolmayan ttelefonlara takinca hiçbir problem olmuyor full çekiyor.

Huzur naMAZDA

360 Mesaj
22 Aralık 2013; 13:47:42 

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Numaranizi tasiyarak Vodafone'a geldiyseniz ve 64 kb sim kart verdilerse size; sim kartinizi degistirmenizi oneriyorum.

Bu kartların hepsinde mi problem var hocam

767 Mesaj
7 Ocak 2014; 22:24:11 

Bu sorun tamamen türkiyedeki operatörlerin 3g altyapısının yetersiz olmasıyla alakalı. 3g baz istasyonu problemi bu yani.

almanya'ya gittim geçen hafta. 10 farklı operatörde roaming yaptım hiçbirinde bu sorun olmadı.

21 Mesaj
26 Ocak 2014; 14:10:46 

telefonum note 2 daha dün hiç bir sorun yokken bugün mobilağlara erişimyok deniliyor resetattım başka romlara geçtim amaolmadı belki imeidendir dedim yedeğimi tekrar yükledim hiçbirşey farketmedi imeimi kontrolettirdim hiç bir sorun yok kardeşimin simini taktım o türkcell yine olmadı bende vodefone kullanıyorum. sizce sorun neyden kaynaklanıyorbirtelefoncuya mı gideyim yoksa vodefoneye mi ya da çözüm var mı ?

5011 Mesaj
27 Ocak 2014; 1:50:50 

bende de kimi zaman mahalle (apartman) aralarında 3g tamamen kesiliyor. telefon çekiyor ama 3g yok. mobil veri açık ama ne 3g çekiyor ne 2g çekiyor. Edge çekse ona da razıyım ama hiç gelen giden yok. eğer bir daha böyle birşel olursa 3g'yi kapatıp 2g'yi açıcam bakalım 2g çekecek mi
vodafone 64 sim kart. telefon lg g2

Canon EOS 60D | Canon EF 50mm f/1,8 II | Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 SP Di VC USD | Lowepro Nova 3 AW

313 Mesaj
4 Şubat 2014; 22:20:49 

Beyler bugün note3 aldım. Hattımı taktım ve açtım fakat ekranın üst şebeke kısmında kırmızı bir çarpı var. Başka bir hat taktım onda görünüyor. Benim hattan görünmüyor. Diğer taktığım hat avea benimki vodafone. Mobil ağ kullanılamıyor diyor arama yaptığımda. Hattım 64 mb. Sizce hattan mı yoksa telefondan mı bir sorun var. Bilgili arkadaşlar acil yanıtlayabilir mi ?

Pipo galibe

767 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:40:41 

quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

Bu sorun tamamen türkiyedeki operatörlerin 3g altyapısının yetersiz olmasıyla alakalı. 3g baz istasyonu problemi bu yani.

almanya'ya gittim geçen hafta. 10 farklı operatörde roaming yaptım hiçbirinde bu sorun olmadı.

şu konuda yazılanları bi okuyun bakalım ne yazmışım 3-4 mesaj önce.

411 Mesaj
14 Şubat 2014; 1:24:09 

Bu rosunu bende yaşıyorum telefonum galaxy nexus turkceldeyken sorun yoktu vodafone geçtim sorun olmaya başladı.

2g ile kullanıyorum şu an ama berbat bir durum bu o kadar para veriyorsun yaşadığın soruna bak.

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.. K.Atatürk..

1 Mesaj
1 Mart 2014; 13:44:12 

Merhaba, bende samsung galaxy gio var. Mobil ağa erişememe sorunu başladığında garantisi bitmişti. Yine de yolladım servise. Parça değişikliği vs yapılacağını söyleyerek 90TL masraf çıkardılar. Kabul ettik, geri geldi telefon ve hattımı (avea) takar takmaz gitti tekrar şebeke.
Geri yolladık telefonu ve ben yeni bir simkart çıkarttım aveadan (64kb). Telefon geldi, taktım, çalıştı bir iki gün sorunsuz, sonra yine gitti şebeke. Hafıza kartımı çıkardım bu sefer, formatladım. Bir-iki saat içinde düzeldi. Tabi bütün süreçler boyunca defalarca kapat-aç, fabrika ayarlarına döndür, uçak modu aç-kapa gibi şeyler de denedim. Birkaç gün çalıştı yine ve tekrar gitti hat. Yolladık yine.

Son geldiğinde de birkaç gün çalıştı, yine gitti dün. Şimdi burada yazanları yaptım, "ağ operatörleri" otomatik seçim, "erişim noktası adları" varsayılana ayarla dedim, ve "sadece 2G kullan" seçtim. Telefonun bataryasını ve simkartı çıkarıp tekrar taktım şu anda çalışıyor, dünden beri hiç çekmemişti hat.

Benim telefonun ömrü bitti belki de diye düşünüyordum ama sorunun yeni telefonlarda da olduğunu görünce yazayım dedim ben de.

Kolaylıklar...

5 Mesaj
29 Eylül 2014; 19:20:19 

arkadaşlar bende 20 gün önce s3 mini ı8200 aldım. ilk 2 gün normal çalıştıktan sonra hat gitmeye başladı.kapatıp açınca düzeliyordu ama çileden de çıkarıyordu. her şeyi denedim olmadı. yeni sim kart çıkarttım gene olmadı. bugün servise götürdüm telefonu. oradaki görevli samsung genel merkezden bugün mail geldiğini ve son yazılımda problem oldugunu söyledi. eski yazılım yükleyince düzelicek dedi. yüklediler 20 dakika içinde. şu ana kadar bir sorun çıkmadı çıkmaz inş. böyle sorunu olan arkadaşlar bi eski sürümü yüklesinler.

188 Mesaj
6 Ekim 2014; 16:51:31 

1.5 yıldır kullandığım s3 mini de telefon çekmiyor. Kendim vodafone kullanıyorum çekmiyor servis yok diyor turkcell taktım aynı yine. Şebeke otomatikte. Onunla hiç oynamıyorum zaten. Otobüste falan 3g den çıkıyor. Son bir haftadır böyle. Telefona reset atsam düzelir mi acaba? Samsungtan soğudum. Gereksiz programlarının yanında kasması

Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » ''Mobil ağa erişilemiyor'' hatası
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.766