SAMSUNG GALAXY S2 ŞARJ SÜRESİ>>3GÜN>> RESİMLİ
77 Cevap34085 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2934 Mesaj
18 Eylül 2011; 0:09:14 

Merhaba arkadaslar,

Çoğu S2 kullanıcısı şarjının 1 gün bile yetmediğinden şikayetci. Ben telefonu ilk aldığım hafta hariç, daha sonraki kullanımlarımda hiç 1 günde bitiremedim Malum ilk aldıgım hafta çok kurcalıodum teli 1 günde bitiodu şarjı. Oyun internet müzik vs...

Şimdi ise gün ışığı olarak 3 gün bana rahatca gidiyor

Günde yaklaşık 350-500SmS kesin atıyorum, enfazla 15-20dk konuşmam oluyo gün içersinde, gprs-veri ağı devredışı, wifi lazım olmadıkça açmıyorum. Ekran resimi olaraka gece istanbul boğazını çemiştim yatla tur atarken onu koydum (Not:Koyu ton temalar şarj için çok idealdir)
Sabah saat 08:30 da şarjdan alırım telefonumu 2 gün tam kullanırım 3. günü saat 23:00 civarında tekrar şarja takarım %1 kalıyo çnki

Buyrun buda Ekran resimim. Sizlerde paylaşırsanız şarj sürenizi memnun olurm

0

local://upfiles/18753/EB2E4EC299D84262B80E1256B3B22B7A.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerousx -- 18 Eylül 2011; 1:09:45 >

42 Mesaj
18 Eylül 2011; 10:26:13 

fw versiyonu nedir telefonun ? Yada cfw mi kullanıyorsun. Ben bu güne kadar en fazla 2 günü gördüm ötesinede çıkmadı

2934 Mesaj
18 Eylül 2011; 16:40:30 

quote:

Orijinalden alıntı: pasaxxx

fw versiyonu nedir telefonun ? Yada cfw mi kullanıyorsun. Ben bu güne kadar en fazla 2 günü gördüm ötesinede çıkmadı

Orjinal yazılımı, herhangi bir program vs.. kullanmıorum

3 Mesaj
21 Eylül 2011; 18:47:34 

kardeş sen günde 350-500 sms attigini yazmissin sen hiç yemek yemeden uyumadan mi yasiyosun:) ilgimi çekti:)

691 Mesaj
21 Eylül 2011; 20:27:09 

aynn bnde şu anda 3. gününde şarj %25:) tabi ne yapıyosun derseniz işe giderken müzik+film dönerkende aynı şekilde. gün içindede 2 3 tel görüşmesi o kadar:)

MSI Z87-GD65 GAMING / INTEL CORE I5 4670K / MSI 2GB GTX770 GAMING O.C. EDITION / GSKILL RIPJAWSX 12GB CL9 1600 MHZ DDR3 / CREATİVE SOUND BLASTER Z / CORSAIR 128GB FORCE GS + WD 2TB CAVIAR GREEN 64MB / COOLER MASTER HAF 912 750W PLUS / LOGITECH Z906 / SAMSUNG S22A350H / MSI GE70 2OE-265XTR / HTC ONE(M7)

1680 Mesaj
21 Eylül 2011; 20:34:51 

walla böyle diyosanız çok iyi.. geçende bi konu vardı 1 günü zor çıkarıyorum diyenlerle doluydu.. şu telefon aklımı çeliyo bugünlerde ama şarj olayı düşündürüyo işte...

This world will soon be annihilated

5448 Mesaj
21 Eylül 2011; 21:08:15 

O kadar para veriyorsunuz 300 TL'lik telefonda da yapabileceğiniz şeyleri yapıyorsunuz sadece. Sonra pili 3 gün gitti deyip seviniyorsunuz. Xperia Arc kullanıyorum bütün gün boyunca sömürürcesine kullanıyorum pili bitse de bitmese de her akşam fişe takıyorum. Cebimizdeki telefon dünya para edecekse eğer sonuna kadar kullanacaksın ki bir şeye benzesin.

92 Mesaj
21 Eylül 2011; 21:14:53 

quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

O kadar para veriyorsunuz 300 TL'lik telefonda da yapabileceğiniz şeyleri yapıyorsunuz sadece. Sonra pili 3 gün gitti deyip seviniyorsunuz. Xperia Arc kullanıyorum bütün gün boyunca sömürürcesine kullanıyorum pili bitse de bitmese de her akşam fişe takıyorum. Cebimizdeki telefon dünya para edecekse eğer sonuna kadar kullanacaksın ki bir şeye benzesin.

Sonuna kadar katiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4294 Mesaj
21 Eylül 2011; 22:01:17 

Wifi 3g oyun bak nasıl bitiyor hatta yarım gün anca yeter

500 Mesaj
22 Eylül 2011; 16:12:51 

quote:

Orijinalden alıntı: gumuseller

kardeş sen günde 350-500 sms attigini yazmissin sen hiç yemek yemeden uyumadan mi yasiyosun:) ilgimi çekti:)

ben de onu soracaktım:) turkcel bile müşterilerine otomatik olarak 500 tane msj atmıyordur.kime nasıl ne zaman 500 tane mesaj atarsın be mübarek:)

gittikçe azalıyor hayat...

55 Mesaj
22 Eylül 2011; 16:27:59 

quote:

Abi şimdi bir yerde katılıyorum bir yerde katılmıyorum yorumuna. Bu tarz telefonları alıp da, en ufak bir uygulamasını bile kullanmayan binlerce insan var. Bunlara madem kullanmayacaksın o zaman neden alıyorsun be adam diyebilir miyiz? - Hayır. Para onların, keyif onların.

Sadece aksesuar, tasarım olarak bile alınabilir.

5448 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:33:46 

quote:

Orijinalden alıntı: stiletto

Abi şimdi bir yerde katılıyorum bir yerde katılmıyorum yorumuna. Bu tarz telefonları alıp da, en ufak bir uygulamasını bile kullanmayan binlerce insan var. Bunlara madem kullanmayacaksın o zaman neden alıyorsun be adam diyebilir miyiz? - Hayır. Para onların, keyif onların.

Sadece aksesuar, tasarım olarak bile alınabilir.

Sen de haklısın da bunlar benim kendi fikirlerim. Bana saçma geldiğini belirtirim ama yapma etme demem o kısmı beni ilgilendirmez. Burası forum ortamı sonuçta. O bizi ilgilendirmez bu bizi ilgilendirmez dersek forum mantığı yok olur zaten.

55 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:45:58 

quote:

Sen de haklısın da bunlar benim kendi fikirlerim. Bana saçma geldiğini belirtirim ama yapma etme demem o kısmı beni ilgilendirmez. Burası forum ortamı sonuçta. O bizi ilgilendirmez bu bizi ilgilendirmez dersek forum mantığı yok olur zaten.

öyle tabi hocam haklısın. Ben de zaten neden böyle birşey yazdın milletten sanane demedim, demem, diyemem. Ben de herhangi bir alternatif durumu belirttim, saygılar :)

3112 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:56:26 

quote:

+1, telefonlar gelişiyor ancak bataryalar yerinde sayıyor. Süper telefon üretiliyorsa, o süper telefon bütün nimetlerinden faydalanıldığında en az bir gün şarj süresi sunmalı. İlerde pil teknolojisi de gelişir de, süper özelliklere sahip telefonlarımızı şarj bitecek korkusu olmadan kullanırız umarım.

"Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk toplumudur. Bu toplumun fertleri ne kadar Türk kültürü ile dolu olursa, o topluma dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur."
Mustafa Kemal ATATÜRK

"Vatan sevgisiyle harmanlanmış fedakârlık duygusu, dejenere insanlara basit gelir."
Osman PAMUKOĞLU

691 Mesaj
26 Eylül 2011; 23:39:18 

quote:

çalışırken telefon elinde cakkıdı cakkıdı oynicak halimiz yok oyuncak deil bizde çocuk değiliz. haftasonu gün boyu wifi açık nete girdim gece 3 de bitti şarj bence gayet iyi.

MSI Z87-GD65 GAMING / INTEL CORE I5 4670K / MSI 2GB GTX770 GAMING O.C. EDITION / GSKILL RIPJAWSX 12GB CL9 1600 MHZ DDR3 / CREATİVE SOUND BLASTER Z / CORSAIR 128GB FORCE GS + WD 2TB CAVIAR GREEN 64MB / COOLER MASTER HAF 912 750W PLUS / LOGITECH Z906 / SAMSUNG S22A350H / MSI GE70 2OE-265XTR / HTC ONE(M7)

5448 Mesaj
27 Eylül 2011; 8:26:20 

quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

çalışırken telefon elinde cakkıdı cakkıdı oynicak halimiz yok oyuncak deil bizde çocuk değiliz. haftasonu gün boyu wifi açık nete girdim gece 3 de bitti şarj bence gayet iyi.

Özelliklerinin %90'ını kullanmayıp da sevinenlerden bahsediyorum. Her dakika alıp eline oynayacaksın demiyorum. Ben de çalışıyorum sonuçta.

691 Mesaj
27 Eylül 2011; 19:53:02 

quote:

Özelliklerinin %90'ını kullanmayıp da sevinenlerden bahsediyorum. Her dakika alıp eline oynayacaksın demiyorum. Ben de çalışıyorum sonuçta.

Herseyini kullaniyorum hicbir sikintim yik. bu gibi cihazlara bu sarj normal.sanki s2 deilde n73 olsa her ozelligini kullancaz.

5448 Mesaj
27 Eylül 2011; 20:00:34 

quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Herseyini kullaniyorum hicbir sikintim yik. bu gibi cihazlara bu sarj normal.sanki s2 deilde n73 olsa her ozelligini kullancaz.

Tamam sen o kesimin içinde değilsen neden üzerine alınıyorsun ki?

691 Mesaj
27 Eylül 2011; 20:57:16 

kullanan herkes alınabilir bnde 3 gün gittiğinden bahsettim ve ona msjınız buna istinaden yazılmış zaten.

898 Mesaj
28 Eylül 2011; 0:23:47 

whatsapp yükle 1.5 güne iner, 3g'yi ve sync'i açık bırak 1 günü göremessin.

Şereftir seni sevmek, senle ağlayıp gülmek, GALATASARAY sevgisi, sürecek sonsuza dek...

Nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay, yüksel ta arşa kadar, şanlı GALATASARAY!

10298 Mesaj
28 Eylül 2011; 0:33:12 

quote:

+1

3G'yi, mobil interneti, senkronizasyonu, gps'i kapat, Ekranın parlaklığını kıs vs uğraş dur ne gerek var bunlara. Her akşam yatarken tak sabah çıkart en güzeli Bu dediğim işlemleri yaptığım da ATRİX 4 günü geçiyor çok rahat

iPhone 5 32 GB White iOS 6.1.2 JB | Aeria7 TANK Eclipse
Pentax K-5 / Pentax K10D | Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II / SMC Pentax-FA 1:4-5.6 35-80 mm Macro | TEAM 16 GB Class 10 | Lowepro Adventura 16
Apple MacBook Pro MD102TU/A
CPU: Intel® Core™ i7 | GPU: intel HD 4000 | RAM: 8 GB DDR3 1600MHz HDD: 750 GB | Display: 13.3'' Mat LED Ekran |

3722 Mesaj
28 Eylül 2011; 21:29:28 

MobileFun dan ben orjinal 2000mahlık batarya siparişi verdim o zaman görün siz :P

139 Mesaj
28 Eylül 2011; 22:51:54 

quote:

Orijinalden alıntı: onurnl

Sonuna kadar katiliyorum

ozman 300 tl lik dandik bi nokia yada 300 tl lik yine başka bi tel alsaydın niye gidipte 1 milyar verdin xperiaya anlamış deilim komik geldi mantık hatası var :S:S

7687 Mesaj
5 Ekim 2011; 12:42:24 

Ben iphone 3gs te. Ekran nerdeyse en kısık seviyede. 250-300 kadar mesaj atınca şarj bitiyor. kullanım süresi bu halde bile 4:30 saat falan yani. Sırf şarj için bi arayışa girdim s2 alacaktım s3 çıkacakmış 4-5 ay sonra. Onu beklemeye karar verdim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Ekim 2011; 13:21:09 

1 gunu cikarsin yeter de artar benim icin. Wifi 3g gps ekran parlakligi ne varsa acarim acimam.

508 Mesaj
11 Kasım 2011; 16:16:05 

Benim 3g devamlı açık 10-30 dakika arası görüşmem oluyor internete 3-4 saat giriyorum bu şekilde android 2.3.3 sürümünde rahat 15 saatlere kadar görüyordum, şu 2.3.5 güncellmesini yükledikten sonra 10 saati zor görüyorum . Güncelleme sonrası sizde de bu şekilde batarya problemi oldu mu .

51 Mesaj
11 Kasım 2011; 16:33:57 

quote:

aynen katılıyorum arkadaşım!

eğer pil süresi ise sizin için önemli olan, o zaman nokia1100 kullanın. yanına dabi media oynatıcı. tamamdır.

anti-fraud manager LG G2 Dell latitude E5410

2711 Mesaj
24 Kasım 2011; 13:58:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

MobileFun dan ben orjinal 2000mahlık batarya siparişi verdim o zaman görün siz :P

Dostum bataryayi aldın mi.. Eğer aldıysan Eski bataryaya nazaran ne ve ne kadar fark oluştu yazar misin.. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 3 Aralık 2011; 23:40:48 >

Not: Konular Hakkında Yazmış olduğum Yorumlar Sadece Beni İlgilendirir... Düşüncelerimin Her Zaman Arkasındayım..
. . . . >>> . . . Honda CBR 600 RR . . . <<< . . . .

. . . . Anlamı olmalıydı oysa geride kalanların . . . . . . . Bir daha böyle sevecek olsam . . . . . . . Bir kalemde Silerdim Seni . . . . . . . .

1171 Mesaj
24 Kasım 2011; 14:43:19 

Dangerousx elbette doğru söylüyordur, bunu tartışmak için yazmıyorum ama yalnızca ekran görüntüsünün çok geçerli bir kanıt olmadığını vurgulamam gerek. Benim de telefonum Galaxy S2 ve pili tam boşalmadan şarja takıp çıkarıp bir süre sonra tam dolmadan geri çıkarırsam, eski sayacın işlemeye devam ettiğini farkettim. Bilmiyorum sizde de öyle mi?

Bu arada ben ilk fırsatta teli şarja taktığımdan dolayın şarjın tam olarak ne kadar gittiğinden emin değilim. Gördüğüm rekor süre zannederim yaklaşık %25 şarj varken 22-23 saat gibiydi; günün önemli bir kısmında Wi-Fi ve 3G açık değildi ve az konuşma yapmıştım.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 24 Kasım 2011; 14:51:11 >

820 Mesaj
25 Kasım 2011; 21:48:06 

arkdaslar telefonu akşam yatmadan önce şarja taksam ve sabah çeksem bu batarya yada telefon için sorun olur mu .. benim bildğim şarj dolduktan sonra akım kesiliyor ama emin olmak istedim ama bence yine de bataryaya zararı vardır diye düşünüyorum

*PSN ID* : xxreflex41xx

508 Mesaj
25 Kasım 2011; 23:59:24 

Ben telefonu yogun kullaniyorum 3G devamli acik sekilde sarji gunde 10-11 saat ancak gidiyor .

2711 Mesaj
4 Aralık 2011; 0:11:09 

Bu batarya süresine ulaşabilmem için telefonda hangi ayarlari yapmam lazim arkadaşlar Telefonu yeni aldim ve hala çözemedigim noktalari var..

hangi menüden neyi kapatmaliyim veya açmaliyim... ?

Not: Konular Hakkında Yazmış olduğum Yorumlar Sadece Beni İlgilendirir... Düşüncelerimin Her Zaman Arkasındayım..

. . . . Anlamı olmalıydı oysa geride kalanların . . . . . . . Bir daha böyle sevecek olsam . . . . . . . Bir kalemde Silerdim Seni . . . . . . . .

10 Mesaj
4 Aralık 2011; 21:28:57 

dün aldım bende onun için bakınıyorum telefondamı sorun var diye. 7-8 saat oldu şarzdan alalı ilk sarj olayı adamlar dedı 12 saat tut sarjda tam 12 saat almadım. aldıktan 7-8 saat sonra (bu arada habire kurcaladım :D) şarj yarı oldu. Dedım bune :S Bunun şarjı 24 saat bile gitmez ozaman dedım ve sımdı ıcım rahatladı :) benimde 2g küsür diyordu. Bu arada duvar kağıdını arkası siyah hareketli renkli noktalar var onu yaptım sarjı etkilermi

2711 Mesaj
5 Aralık 2011; 17:24:35 

quote:

Orijinalden alıntı: maXimump0wer

dün aldım bende onun için bakınıyorum telefondamı sorun var diye. 7-8 saat oldu şarzdan alalı ilk sarj olayı adamlar dedı 12 saat tut sarjda tam 12 saat almadım. aldıktan 7-8 saat sonra (bu arada habire kurcaladım :D) şarj yarı oldu. Dedım bune :S Bunun şarjı 24 saat bile gitmez ozaman dedım ve sımdı ıcım rahatladı :) benimde 2g küsür diyordu. Bu arada duvar kağıdını arkası siyah hareketli renkli noktalar var onu yaptım sarjı etkilermi

Dostum telefonunu kies ile güncelle ve 2.3.5 yani son sürüme yükselt... bak o zaman görüceksin batarya nasil uzun gidiyo.. benimki şuan 29. saate girdi ve hala %36 batarya gücü kaldi akşama biraz daha oyun fln kasicam ki yarin sıkıntı olmasin..

Bende geçen günlerde ve teli ilk aldigim zamanlarda sıkıntı yaşadim ama güncelleme ile batarya sıkıntım bitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Aralık 2011; 17:27:42 >

10 Mesaj
5 Aralık 2011; 20:22:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Dostum telefonunu kies ile güncelle ve 2.3.5 yani son sürüme yükselt... bak o zaman görüceksin batarya nasil uzun gidiyo.. benimki şuan 29. saate girdi ve hala %36 batarya gücü kaldi akşama biraz daha oyun fln kasicam ki yarin sıkıntı olmasin..

Bende geçen günlerde ve teli ilk aldigim zamanlarda sıkıntı yaşadim ama güncelleme ile batarya sıkıntım bitti..

dostum ben daha önce hiç kullandığım telefonlarda güncelleme yapmadım nerden nasıl yapabilirm ve güvenlimidir ?

2711 Mesaj
5 Aralık 2011; 21:55:54 

quote:

Orijinalden alıntı: maXimump0wer

dostum ben daha önce hiç kullandığım telefonlarda güncelleme yapmadım nerden nasıl yapabilirm ve güvenlimidir ?

Samsung'un sitesinden Kies yazilimini indireceksin..

Link; http://www.samsung.com/...=MOBILE.SOFTWARE.MANUAL

Yukaridaki linke tikladiginda, açilan sayfada Kies'i İndirin (windows) yazisi ona tiklacaksin ve indireceksin.. o programi indirdikten sonra kurup pc'e yeni başlat aticaksin... Daha sonra telefonunu pc'e USB kablosuyla bagladiktan sonra Kies programini açicaksin ve zaten Kies hemen seni uyaracak güncelleme var diye... daha sonra yapman gerekenler zaten kieste de yaziyo orayi okuyup yaparsin.. çok basit yani..

Güncellemeden önce bilgileri yedekle öyle yap...

3039 Mesaj
16 Aralık 2011; 19:21:55 

ben telefonu koydum hiç şarj etmeden beklettim. ram kullanımını 150 cıvarina aldım. 4. günde %45 kalmıştı. hehe ama ram kullanımı sureklı 300 lerde olursa 3 günden aza duser kullanmadan öyle birşeyde var. ama 2 tane 20 tl ye cin mali pil alıcaksın 2000 civarlarındakinden. kullan gitsin.

573 Mesaj
18 Aralık 2011; 21:03:14 

Şarj sıkıntısı çekenler bana PM yoluyla ulaşabilirler.İlaç bende :)

CEP TELEFONU AKSESUARCINIZ GELDİ...

http://www.facebook.com/ceptelefoncunuz

2934 Mesaj
18 Aralık 2011; 23:46:39 

Vaybe benim konu baya popüler olmuş

Ama bugün teli düşürmem sonuçu iç ekran kırıldı dokunmatik kısmında hiç sorun yok ekran gitti. Arıyorum tel çalıyor ama ekranda hiç görüntü yok :( 300-400TL kaçıcak gibi bana

1570 Mesaj
19 Aralık 2011; 15:05:10 

Geçmiş olsun..

Tüm acı ve ızdırapların gerçek sebebi, "sınırsız"ın kavranamayışıdır.

52 Mesaj
19 Aralık 2011; 19:16:23 

Hiç birşey yapmadan 3 günü görebilirsiniz fakat günde ortalama 400 mesaj atarak imkansız. 400 mesaj en az 200 dakika eder oda 3 saatten fazla eder. bırak mesaj atmayı telefonun isigi boş boş 3 saat açık kalsa her gün, gene 3 gün gitmez. arkadasin ekledigi resimde ki pil grafigide bunu kanıtlıyor.
bir diğer husus madem şarj uzun gitsin istiyorsunuz bir sürü telefon var. he bu telefon 1 günü çok zorlamazsaniz çıkartıyor. ben yolda mail lerime bakmayacaksam yada iki haber okuyup video izlemeyeceksem nette takilmayacaksam vs vs ne isim olur bu telefonla. sırf görüntü istiyorsanız iphone alın daha çok ilgi çekiyor.
Arkadasin biri bataryalarin gelismedigini yazmış. buna pek katilmiyorum 1.5 sene öncesine kadar 1300 mah bataryalar varken şimdi daha küçük boyutlarda 1750 mah bataryalar mevcut. bu bi ilerleme fakat yavaş bi ilerleme çünkü adamlar telefonu satıp işini bitirmek istemiyo yedek batarya piyasasınıda bu şekilde çoktan olusturdular bile. ileride kimse sevinmesin daha uzun gidecek diye o zamanda 4 çekirdekleri 6 cekirdekli telefon olacak bataryalarda 2000 mah civari olacak gene sıkıntı olacak bu belli birşey en azından benim görüşüm bu yönde.
İyi forumlarda..,

Vatan dan alışveriş yapıpta garanti vs. yüzünden mağdur olmayan 1 kişi bulabilirim! Mi acaba?

2934 Mesaj
19 Aralık 2011; 19:32:39 

quote:

Orijinalden alıntı: arakzid

Hiç birşey yapmadan 3 günü görebilirsiniz fakat günde ortalama 400 mesaj atarak imkansız. 400 mesaj en az 200 dakika eder oda 3 saatten fazla eder. bırak mesaj atmayı telefonun isigi boş boş 3 saat açık kalsa her gün, gene 3 gün gitmez. arkadasin ekledigi resimde ki pil grafigide bunu kanıtlıyor.
bir diğer husus madem şarj uzun gitsin istiyorsunuz bir sürü telefon var. he bu telefon 1 günü çok zorlamazsaniz çıkartıyor. ben yolda mail lerime bakmayacaksam yada iki haber okuyup video izlemeyeceksem nette takilmayacaksam vs vs ne isim olur bu telefonla. sırf görüntü istiyorsanız iphone alın daha çok ilgi çekiyor.
Arkadasin biri bataryalarin gelismedigini yazmış. buna pek katilmiyorum 1.5 sene öncesine kadar 1300 mah bataryalar varken şimdi daha küçük boyutlarda 1750 mah bataryalar mevcut. bu bi ilerleme fakat yavaş bi ilerleme çünkü adamlar telefonu satıp işini bitirmek istemiyo yedek batarya piyasasınıda bu şekilde çoktan olusturdular bile. ileride kimse sevinmesin daha uzun gidecek diye o zamanda 4 çekirdekleri 6 cekirdekli telefon olacak bataryalarda 2000 mah civari olacak gene sıkıntı olacak bu belli birşey en azından benim görüşüm bu yönde.
İyi forumlarda..,

neden imkansız olsun ne yani işim gücü bıraktım ben buraya yalan yanlış konumu açtım.

1)3G ve tüm bağlantılar kapalı. (işim olmadığı sürece açık tutmam)
2)Beyaz parlak tonlarda ekran resimi koymam siyah yonlarda koyu renkler seçerim
3)Ekran ışık seviyesi sonuna kadar açık deil, düşürüyorum.
4)Günde ortalama 300Sms atıyorum, bazı günler 200, bazı gün gelior 300 ü geçio.
5)Telefon orjina romu kullanıyor, ıvır zıvır şeyler kurmadım.

Bu şekilde kullandığımda 3. günün gecesi şarjım bitiyor

Kimisi diorki, madem sadece msj atıosun ne aldın Galaxy S2 ??? Böle saçma bi sorumu olur arkadaşlar

Ben sadece deneme amaçlı yaptığım bi çalışma bu. Yoksa ben 1 gün en fazla 2. gün takıyorm şarja telefonu. işyerinde yemek saatinde oyun oynuyorum. uzak masaüstü bağlantısı kuruyorum, uzaktan kamera sistemimi izliyorum vs.. vs..

52 Mesaj
20 Aralık 2011; 13:37:40 

Peki.

Vatan dan alışveriş yapıpta garanti vs. yüzünden mağdur olmayan 1 kişi bulabilirim! Mi acaba?

1031 Mesaj
20 Aralık 2011; 17:27:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Dangerousx

neden imkansız olsun ne yani işim gücü bıraktım ben buraya yalan yanlış konumu açtım.

1)3G ve tüm bağlantılar kapalı. (işim olmadığı sürece açık tutmam)
2)Beyaz parlak tonlarda ekran resimi koymam siyah yonlarda koyu renkler seçerim
3)Ekran ışık seviyesi sonuna kadar açık deil, düşürüyorum.
4)Günde ortalama 300Sms atıyorum, bazı günler 200, bazı gün gelior 300 ü geçio.
5)Telefon orjina romu kullanıyor, ıvır zıvır şeyler kurmadım.

Bu şekilde kullandığımda 3. günün gecesi şarjım bitiyor

Kimisi diorki, madem sadece msj atıosun ne aldın Galaxy S2 ??? Böle saçma bi sorumu olur arkadaşlar

Ben sadece deneme amaçlı yaptığım bi çalışma bu. Yoksa ben 1 gün en fazla 2. gün takıyorm şarja telefonu. işyerinde yemek saatinde oyun oynuyorum. uzak masaüstü bağlantısı kuruyorum, uzaktan kamera sistemimi izliyorum vs.. vs..

günde 300 sms le gene de 1 gün akşamını zor getirir telefon...
ben baktım ortalama 2 mesaj yazmada %1 azalıyor batarya...

2934 Mesaj
20 Aralık 2011; 18:14:03 

quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

günde 300 sms le gene de 1 gün akşamını zor getirir telefon...
ben baktım ortalama 2 mesaj yazmada %1 azalıyor batarya...

Senin Telefonunda sıkıntı var ozaman hocam garantiye gönder

1031 Mesaj
20 Aralık 2011; 21:20:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Dangerousx

Senin Telefonunda sıkıntı var ozaman hocam garantiye gönder

bence sen sallıyorsun hocam...
1 günde 300 500 sms i hangi ara atıyorsun...
günde o kadar mesaj atabilmek için yemeyip içmeyip sms e odaklanmak gerek...
hayır bide çalıştığını söylüyorsun...
ne ara vakit buluyorsun...

2934 Mesaj
23 Aralık 2011; 0:12:57 

quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

bence sen sallıyorsun hocam...
1 günde 300 500 sms i hangi ara atıyorsun...
günde o kadar mesaj atabilmek için yemeyip içmeyip sms e odaklanmak gerek...
hayır bide çalıştığını söylüyorsun...
ne ara vakit buluyorsun...

Hocam sms pakedim ay sonunda 3000 kalıyor, buda günlük 200+ sms ediyor. Hergün atıyorum diye bişi yokki evet şuanda çalışıyorum işten güçten 100 150 sms anca oluyor günlük. ben bu konuyu açtığımda doğru düzgün bir işim yoktu. gün içersinde çok vaktim oluyordu. şuan tel serviste. Göndermeden önce 2 gün rahat kullanıyordum.

yine aynı ayarları yapsam 3 günü görücektir neden durduk yere yalan atayım. iteyen inanır isteyen inanmaz

52 Mesaj
23 Aralık 2011; 3:37:12 

Delinin biri kuyuya bir taş atar kırk akıllı cikaramaz..,

773 Mesaj
25 Aralık 2011; 13:08:42 

ekranı parlaklığını düşürdüm, arka plana siyah resim koydum, 3g kapattım, wifi kapattım, mail senkronizasyonu kapalı, twitter, facebook vb. sosyal medya senkronizasyonu da kapalı, fotoğraf çekme, videonun yanına yaklaşma, telefom görüşmelerimi daha kısa tut blah blah blah...
ne kaldı?

onu kapat, şunu kapat, bunu açma, onu kıs.. Kullanamayacaksak neden alacağız bu telefonu? Gösteriş olsun diye mi?

Elimdeki nokia 6230'dan farkı mı kalıyor. O da aynı işi görüyor. Aranınca açıyorum, smsleri alıyorum. Daha az ödüyorum...

Adam gibi bir cihaz çıkana kadar hala beklemedeyim... Gerçekçi olmak lazım.

The Loudest one in the room is the Weakest one in the room...

Satılık Domainler

2934 Mesaj
25 Aralık 2011; 14:22:48 

quote:

Orijinalden alıntı: sene1983

ekranı parlaklığını düşürdüm, arka plana siyah resim koydum, 3g kapattım, wifi kapattım, mail senkronizasyonu kapalı, twitter, facebook vb. sosyal medya senkronizasyonu da kapalı, fotoğraf çekme, videonun yanına yaklaşma, telefom görüşmelerimi daha kısa tut blah blah blah...
ne kaldı?

onu kapat, şunu kapat, bunu açma, onu kıs.. Kullanamayacaksak neden alacağız bu telefonu? Gösteriş olsun diye mi?

Elimdeki nokia 6230'dan farkı mı kalıyor. O da aynı işi görüyor. Aranınca açıyorum, smsleri alıyorum. Daha az ödüyorum...

Adam gibi bir cihaz çıkana kadar hala beklemedeyim... Gerçekçi olmak lazım.

Konuyu tam okumadınız sanırım hocam.

Sadece test amaçlı bir çalışma. Maximum şarj süresine nasıl ulaşır, ve kaç gün gider düşüncesiyle yaptığım bir çalışma. eğer tüm yorumlarımı okuduysanız sizin dediklerinizden bahsetmiştim.

Herşeyi kapıcaksam neden alayım zaten S2 gibi bir telefonu. Normal kullanımımda kullanımıma bağlı 1 veya 2 gün gidiyor ve tüm özelliklerini kullanıyorum.

Wifi açar oyun oynarsam 1 günde bitiyor

97 Mesaj
29 Aralık 2011; 12:12:00 

Hocam olay paket veride. Paket veri sürekli olarak arka planda uyanık tutuyor telefonu. Paket veriş alımını kapatırsanız şarj süreniz daha uzun gidecektir. Ayrıca 3G yerine EDGE kullanmanızı tavsiye ederim. Böylece 3,5 günü görmüştüm. Hat da önemli. Vodafone hat, diğer operatörlere göre şarjı daha çabuk bitiriyor. Duruma Vodafone bizim 3G bandımız daha güçlü diye bir cevap verse de sinyal almada hattın çok sık baz istasyonu değiştirdiği için böyle olduğunu belirtenler de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamımkankam -- 29 Aralık 2011; 12:31:00 >

Macintosh LC "Pizza Box" 16 MHz 68020 İşlemci, Mac OS 6.0.6, 30–80 MB Hard Disk, 2 MB RAM (max 10 MB), 256 KB Video Ram (max 512 KB)

97 Mesaj
29 Aralık 2011; 12:26:57 

Ayrıca telefonunuzu şarj etmek için şarjının 0 lanmasını beklemeyin, bu durum batarya kullanım ömrünü kısaltacaktır.

Macintosh LC "Pizza Box" 16 MHz 68020 İşlemci, Mac OS 6.0.6, 30–80 MB Hard Disk, 2 MB RAM (max 10 MB), 256 KB Video Ram (max 512 KB)