- x
ankara beltek kursları
9 Cevap1194 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

69 Mesaj
17 Eylül 2011; 23:39:55 

arkadaslar beltek kursuna yazılmak ıstıyorum onceden gıden varmı? tavsıye edermısınız artıları ve eksılerı neler ? bılgısayar desteklı elektronık devre kursuna gıdecem yardımcı olan cıkarsa cok sevınırım

235 Mesaj
18 Eylül 2011; 14:26:10 

Ben daha önce bir kaç kursuna gittim.Şimdi ne kadar para yatırılıyor bilmiyorum ama benim zamanımda sadece 10 TL yatırıyordun kayıt olurken ve gayet de iyi eğitim veriyorlar. Zaten Gazi Üniversitesi'nin hocaları giriyor derslere. Ben gitmenizi tavsiye ederim.

606 Mesaj
18 Eylül 2011; 15:45:36 

quote:

Orijinalden alıntı: turan_y

Ben daha önce bir kaç kursuna gittim.Şimdi ne kadar para yatırılıyor bilmiyorum ama benim zamanımda sadece 10 TL yatırıyordun kayıt olurken ve gayet de iyi eğitim veriyorlar. Zaten Gazi Üniversitesi'nin hocaları giriyor derslere. Ben gitmenizi tavsiye ederim.

Sen hangi kurslara gitmiştin?

235 Mesaj
18 Eylül 2011; 16:02:24 

Ben web tasarım kursu,solidworks katı modelleme kursu ve mikrodenetleyiciler kursuna gitmiştim.

215 Mesaj
11 Kasım 2011; 1:30:01 

Merhaba

Bende Beltek kursuna katılmak istiyorum. Üniversite(Matematik) mezunuyum ve Bilgisayara giriş C++ gibi dersler aldım. Bu dersler bilişim teknolojideki kurslardaki ön şartı sağlarmı??

C++ Programlama
Solidworks
Dış Ticaret
Bilgisayarlı Ön Muhasebe
Web Tasarımcısı-1
Görsel Programlama-1

Aklıma bu programlar takıldı. Bu programlardan hangisi yararlı iş alanında.Çünkü Sadece 2 veya 3 ayımı harcıyabilirim, almışken en iyisi hangisidir
Sizin önerilerniz??
Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum....

Çakışma olmadığı sürece aynı anda 2 kurs alabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mek38 -- 11 Kasım 2011; 1:30:52 >

147 Mesaj
5 Aralık 2011; 0:45:38 

quote:

Orijinalden alıntı: turan_y

Ben Ankara Üniversitesinde okuyorum Web tasarım dersıne katılmayı dusundum ama farklı Universitelerden öğrencileri GAzi kabul ediyor mu ?

Ankara Üniversitesi Öğrencileri
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 2010-2015

235 Mesaj
5 Aralık 2011; 1:17:07 

Bildiğim kadarıyla öyle bir sınırlama yok.Belli kriterler arıyorlar,onları sağlıyorsa herkesi alıyorlar diye biliyorum.

147 Mesaj
5 Aralık 2011; 1:38:29 

Kriter olarak temel bilgisayar dersleri yazıyor ben şuan o dersleri alıyorum heralde kabul ederler başvuru yaptım.

97 Mesaj
5 Aralık 2011; 18:57:35 

quote:

Orijinalden alıntı: usperanza

Ben Ankara Üniversitesinde okuyorum Web tasarım dersıne katılmayı dusundum ama farklı Universitelerden öğrencileri GAzi kabul ediyor mu ?

Bildiğim kadarıyla üniversitede okuyup okumaman bile önemli değil. (Bu arada aynı okulda aynı bölümdeyiz)

147 Mesaj
5 Aralık 2011; 19:02:21 

quote:

Orijinalden alıntı: metehanu

Bildiğim kadarıyla üniversitede okuyup okumaman bile önemli değil. (Bu arada aynı okulda aynı bölümdeyiz)

:)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Elektronik » ankara beltek kursları
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.719