Şimdi Ara

HOTMAİL HACKLENDİ ŞİFRE ELE GEÇİRİLDİ NE YAPAYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
19.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımın hotmail şifresini ele geçirmişler mailini kullanamıyor.Güvenlik sorusunuda değiştirmişler haliyle mail adresini geri alabilmek için ne yapabiliriz.Birçok arkadaş bu konudan dolayı muzdarip bu işin ustaları bu konuya bir el atsın lütfen ne yapılabilir

• valla konunun ustası değilim ama soruyu değiştirmişlerse aklıma gelen tek şey kendisine bi mail göndersin şifremi unuttum diyince gizli soru deil diğer seçeneği tıklasın eğer o da olmazsa aklıma pek bişey gelmiyo
  • bu işin ustası değilim ama şifre başkasının eline geçmişse yapılacak pek fazla bişey yok gibi görünüyo yeni adres açmaktan başka
  • passport@css.one.microsoft.com bu adrse my account has broken down başlıklı bir mail atmak.

Dear Sir Madam
    I have been having proplem with my hot mail address.
    When I try to access to my account after "Buraya Hacklenen tarihi yazınız"
    I found out my password and the secret question have
    been chanced.When I send you a request about new
    password the informations also were not match the ones
    I remember and the ones you recorded.
    thanks your answer.
    my name is "İsiminiz"
    sign in "Mail adresiniz"
    my birthday "Doğum tarihiniz"
    country "Ülke"
    state "Şehir"
    zip or postal code "Posta Kodunuz"
    successfull sign "En son bağlandığınız tarih"
    Approximate date of account registration "Ne zamandır bu mail adresinizi kullandığınız"
    List as many former passwords you used with this account as far back as
    you can remember "Kullandığınız şifreler"
    List as many of your Folders as you can remember "mailde sakladığınız dosyalar veya klasörler varmıydı varsa hatırladıklarınız"
    my internet service provider is "internet servis sağlayıcınızın adı"
    I would like you to solve this problem.Could you
    change the password and send me new one so this can
    not use my account. If this is not possibble could you
    cancel my account.
    Thankyou in advance , sincerely..

bu maili hotmail e yolla... gerekli yerleri doldur.. Kolay gelsin...

• bir bardak soğuk su içebilirsin
  • şuana kadar çalınan onlarca adresi geri aldım legal yollarla. kimsenin bi bardak su içmesine gerek yok. gerekli olana dımları takip etmek yeterli

yukarıda arkadaşımızın verdiği örneği kendinize uyarlayıp gönderdiiğiniz takdir büyük ölçüde adresi tekrar geri alabilirsiniz
  • bunun için mail hesabı alırken altenatif mail hesabı seçeneği var eğr onu işaretlediyse şifremi unuttum dediğinde gizli soruyu cevaplamadan şifreyi alternatif hesaba göndermiş oluyoruz (doğru hatırlıyorum değilmi)
  • mailini ele geçirenden uygun bir dille iste
  • arkadaslar pekı yahoo ıcın ne yapılmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: KIRIKKALE

mailini ele geçirenden uygun bir dille iste

uygun dil =

• quote:

Orjinalden alıntı: yokat

quote:

Orjinalden alıntı: KIRIKKALE

mailini ele geçirenden uygun bir dille iste

uygun dil =

evet en uygunu

• quote:

Orjinalden alıntı: ysroguz

bir bardak soğuk su içebilirsin

Evet doğru söylüyor
  • This is an unmonitored mailbox. Diye cewap geldi bu nedemek oluyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

şuana kadar çalınan onlarca adresi geri aldım legal yollarla. kimsenin bi bardak su içmesine gerek yok. gerekli olana dımları takip etmek yeterli

yukarıda arkadaşımızın verdiği örneği kendinize uyarlayıp gönderdiiğiniz takdir büyük ölçüde adresi tekrar geri alabilirsiniz

senn dediğin legal yol sanırım gizli soru??
  • Zamanında bu konuya kendimce tepki verdim ve şimdi tekrar görüyorum ki bu konuda yine sorunlar ortaya çıkıyor.. Su içme buraya git ve verilenleri dikkatlice oku.
    http://forum.donanimhaber.com/m_2615098/tm.htm
    Kolay Gelsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: S1m0nE

Zamanında bu konuya kendimce tepki verdim ve şimdi tekrar görüyorum ki bu konuda yine sorunlar ortaya çıkıyor.. Su içme buraya git ve verilenleri dikkatlice oku.
    http://forum.donanimhaber.com/m_2615098/tm.htm
    Kolay Gelsin..

bende ayrıyeten teşekkür ederim.. doğru bir iş yaptıgımı özel ileti kutumun bu konu ile ilgili dolmasından anlamıştım ama.
    orada ki ilk olumsuzz cevabı veren kişi olarak seninde destek oldugunu gormek hoşuma gitti..

yeri gelmişken soyleyeyim. Ben orada Tek tek, en basit bir şekilde nasıl yapılacagını anlatmış olmama ragmen. Bütün millet Beleşçi olmuş.
    2 satır okumadan bana ulaşıp bana yaptırmaya çalışıyor. bazen boşa anlatmışım diye de düşünmüyor değilim. :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaviAteş -- 12 Ağustos 2006; 2:56:45 >

• UUU yeah hmn cvp gelmilş :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.