Şimdi Ara

25 Yıllık Konsol Tarihindeki Açılış Sinematikleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
        Hadi biraz nostalji yapalım. Şimdiye kadarki tüm konsolların açılış sinematiklerini görmeye ne dersiniz? 2 videoya ayrılan ve yaklaşık 20 dakika süren bu nostalji tüneline 1985'te çıkan Sega Master System ile başlıyoruz, arada Nintendo 64, GameCube, Dreamcast, Playstation ve tüm konsollarının açılış sinematiklerini hatırlıyoruz.

Aşağıdan ilgili videoları izleyebilirsiniz. Bunun üzerine bir soru sorayım da âdet yerini bulsun. Hangi konsollara sahiptiniz ve aşağıdaki sinematiklerden kaçını net bir şekilde hatırlıyorsunuz?

• O müzikler...
  • Playstation 1 in açılışını duyunca tüylerim diken diken oluyor hey gidi günler hey...
  • sega game gearım var ama kalbi tekliyor hiç böyle net bi açılışını görmemiştim,
    ps2 daha geçen gün gördüm ve seviyorum açılışını,
    wii vardı da ben mi kaçırdımm,
    bu videoları çok beğendim hemen hemen bütün konsolları görmek güzel oldu =D
  • Wiide boot yok direk olarak safety screen çıkıyor homebrewle istediğin bootu koyabiliyorsun ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

Playstation 1 in açılışını duyunca tüylerim diken diken oluyor hey gidi günler hey...

aynen ne günlerdi ozamanlar :D nemesis kovalardı biz kaçardık :D
  • Yakında burası Oyun İstasyonu 3 ve Bilinmeyen Kutu 360 taraftar-oğlanlarının istilasına uğrar.
  • PS2, PS3, Wii, DS. Ama bunlar arasında en sevdiklerim geçen neslin PS2'sinin ve Gamecube'ünükiler. Çoğoşlar yahu.
  • evet wii açılışı yoktu nedense ilginç
  • Playstation 1'i duyunca irkildim. Çok fazla gereksiz konsol çıkarıtlmış. Ama Playstation 1 zamanının çok ilerisindeymiş yahu.
  • PSone açılışını çoktan unutmuşum. Çoktan oynamıyorum.
  • ahh o ps2 açılışı, konsolu her açtığımda beni benden alırdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Yakında burası Oyun İstasyonu 3 ve Bilinmeyen Kutu 360 taraftar-oğlanlarının istilasına uğrar.

kendini çok akıllı birşey mi sanıyosunda böyle yorumlar yapıyosun ?(bu arada çok güzel bi konu olmuş ...)
  • Ps3 Slim Model.
  • PS1 günlerini çok özledim.
  • sega mega drive oyunları daha cekmecemde
  • Snes candır. Şimdi oyunlardan o tadı alamıyoruz malesef.
  • retro diye buna derler
  • snes ve gb, gbci gba bu dördü açılırken insan huzur buluyor hiç bir cihaz böyle candan bi ses ile açılmıyor
  • sega genesisimle snes imi çoook özledim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.