Arabistandan ucuz ne getirilebilir ? Neler ucuzdur ?
7 Cevap337 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2152 Mesaj
5 Ocak 2006; 9:54:18 

Arabistandan ucuz ne getirilebilir ? Neler ucuzdur ? Babamgil hacıdalar da... Ucuz ne getirebilir oralardan _?

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi | Apple Macbook Air 11" 128GB SSD 4GB Ram | Apple iPhone 5S 16GB Gold | Pioneer DDJ-WEGO DJ Controller | Samsung 40ES8000 Led TV |

747 Mesaj
5 Ocak 2006; 9:57:03 

Hurma

Bu arada Allah kabul etsin babanın hacılığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan_ece -- 5 Ocak 2006 9:57:22 >

767 Mesaj
5 Ocak 2006; 10:01:12 

varil petrol

şaka dostum ama hurma valla ne kadarda güzel olur.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

263 Mesaj
5 Ocak 2006; 11:36:08 

ben 4 defa gittim ama elektronik adına ucuz birşey görmedim.Ancak çok ucuza bavul vardı kaçırmadım ucuz kıyafet bulabilirsin.yalnız aynı ürünü birkaç yerde çok uç fiyatlarda görebilirsin.bir yerde 1 riyal olan malı başka yerde 10 riyale görmek gibi.mesela orjinal formalar ucuz.cep telefonu aynı para.

6357 Mesaj
5 Ocak 2006; 11:44:49 

Jeddah ta ucuz elektronik malzemeleri war

Walla forumda aktif olmayan elpusatoo ya sorarsan detaylı bilgi alırsın

Adamın bir ayağı arabistanda

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]

263 Mesaj
5 Ocak 2006; 12:00:47 

quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Jeddah ta ucuz elektronik malzemeleri war

Walla forumda aktif olmayan elpusatoo ya sorarsan detaylı bilgi alırsın

Adamın bir ayağı arabistanda

bak cidde konusu doğru olabilir.ben 2 kez gezebildim ciddeyi oda birkaç saat ve hür değildim
ciddenin çok farklı olduğu açık.yani mekke medineye göre özellikle alışveriş açısından çok farklı.elektronik anlamda.yanında bilen biri olmadı mı çok zor oluyor.capitol gibi bir mağazaya gittik.herşey pahalı geldi.bir walkman almıştım ,geldim baktım çok da ucuza almamışım..o zamanlar mp3 yoktu oranın halkı ailene yada arkadaşın bahsettiği gibi elpusatoo sana bilgi verir sanırım.allah kabul etsin.

no command

1986 Mesaj
5 Ocak 2006; 12:02:22 

parfüm getirebilirsin acayip ucuz.halaoğlu baya getirmişti.

programda çöken samsung ve htcler için bana ulaşın.

nokia samsung lg motorola htc blackberry sony ericsson hepsinin tamiri ve programları simlokları mevcuttur. tüm telefonların simlocku kırılır.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Ocak 2006; 12:10:57 

babanın arapçası yoksa pazarlıktan anlamıyorsa hurmayı bile ucuz alamaz...çünki oranın esnafı türkleri zengin biliyor biraz yağlı söylüyor fiyatları...benim çat pat arapçam olmasına rağmen kan ter içinde kalıyodum pazarlık için...ama bayada iniyolar pazarlık yapınca... ben gittiğimde 375 riyallik dijital foto yu 270 e almıştım yarım saat pazarlıktan sonra satıcı türkmenistanlıydı en sonunda bana dediki sen kayserilimisin...bu arada kayserililer ününüz oraya kadar gitmiş haberiniz olsun...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Arabistandan ucuz ne getirilebilir ? Neler ucuzdur ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188