Şimdi Ara

HTC DESIRE Z TEKNİK REHBERİ [root|s-off|goldcard] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
922
Cevap
16
Favori
66.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CM8 yeni sürüm android üzerine olacaktir. Bakalım ne yenilikler gelecek IceCreamSandwich'te göreceğiz. Tabi ki kurulacak desire z ye.
  • Peki çok teşekkür ederim bilgilerini paylaştığın için
  • Arkadaslar telefonum bozuk mu? Her islem saniyeler aliyor, bos ram 60mb civarinda geziyor, klavyeyi aciyorum homescreen ortalama 5 saniyede donuyor, neredeyse hic bir uygulama yuklu degil, tarayici sik sik kapaniyor, bazen home tusuna bastiktan sonra 10 saniye suruyor algilamasi, kamera 5 saniyeden uzun surede aciliyor, mesajlarin gelmesi iletileri actiktan sonra yarim dakika aliyor, benim icin garanti de cok onemli, ne yapmaliyim, hard resetler task killerlar ise yaramiyor, cok cok yavas! Neocore quadrant vs skorlari da kotu degil ama kullanima gelince 5800dan bile onlarca kat yavas, ne yapmaliyim ya, garantiye verilmez ki boyle bir sorun yuzunden... Lanet olsun, aldigima pisman etti o derece, rehbere ulasmam bile zaman aliyor. Ne yapmak gerek su aleti kendine getirmek icin? Cok yavas yahu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Arkadaslar telefonum bozuk mu? Her islem saniyeler aliyor, bos ram 60mb civarinda geziyor, klavyeyi aciyorum homescreen ortalama 5 saniyede donuyor, neredeyse hic bir uygulama yuklu degil, tarayici sik sik kapaniyor, bazen home tusuna bastiktan sonra 10 saniye suruyor algilamasi, kamera 5 saniyeden uzun surede aciliyor, mesajlarin gelmesi iletileri actiktan sonra yarim dakika aliyor, benim icin garanti de cok onemli, ne yapmaliyim, hard resetler task killerlar ise yaramiyor, cok cok yavas! Neocore quadrant vs skorlari da kotu degil ama kullanima gelince 5800dan bile onlarca kat yavas, ne yapmaliyim ya, garantiye verilmez ki boyle bir sorun yuzunden... Lanet olsun, aldigima pisman etti o derece, rehbere ulasmam bile zaman aliyor. Ne yapmak gerek su aleti kendine getirmek icin? Cok yavas yahu!

bence format atmayi dene. muhtemelen yazilimsal bi problem.

• quote:

Orijinalden alıntı: chemistanbullu

quote:

Arkadaslar telefonum bozuk mu? Her islem saniyeler aliyor, bos ram 60mb civarinda geziyor, klavyeyi aciyorum homescreen ortalama 5 saniyede donuyor, neredeyse hic bir uygulama yuklu degil, tarayici sik sik kapaniyor, bazen home tusuna bastiktan sonra 10 saniye suruyor algilamasi, kamera 5 saniyeden uzun surede aciliyor, mesajlarin gelmesi iletileri actiktan sonra yarim dakika aliyor, benim icin garanti de cok onemli, ne yapmaliyim, hard resetler task killerlar ise yaramiyor, cok cok yavas! Neocore quadrant vs skorlari da kotu degil ama kullanima gelince 5800dan bile onlarca kat yavas, ne yapmaliyim ya, garantiye verilmez ki boyle bir sorun yuzunden... Lanet olsun, aldigima pisman etti o derece, rehbere ulasmam bile zaman aliyor. Ne yapmak gerek su aleti kendine getirmek icin? Cok yavas yahu!

Yani sizin telefonlar da böyle değil, hızlı yani sizinkiler?

• @TheAnonymous
    Sense Rom kullanıyorsan biraz normal öyle yavaşlaması.Arkada birkaç program açık kalmıştır , yeniden başlatınca biraz da olsa düzelir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chemistanbullu

quote:

Yani sizin telefonlar da böyle değil, hızlı yani sizinkiler?

hayir bende herhangi bi yavaslama yok. su an cm7 rom kullaniyorum ama orjinal eom yukluykende yavaslama yoktu

• Cyanogenmod sonunda 7.1 stabil çıkardı.
    http://download.cyanogenmod.com/?type=stable&device=vision

Yakında CM8 nightly'lere başlarlar yeni android (IceCream Sanswich) sürümlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 10 Ekim 2011; 14:59:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Cyanogenmod sonunda 7.1 stabil çıkardı.
    http://download.cyanogenmod.com/?type=stable&device=vision

Yakında CM8 nightly'lere başlarlar yeni android (IceCream Sanswich) sürümlü.

bunu kuralimmi yoksa icecreamsandwich i mi bekleyelim
  • CM8 oturana kadar zaman alır.
  • Ooohoo.Tam CM7 nightly'nin arada sırada verdiği hatalardan sıkıldık , Virtuous'a alıştık , iyice sevdik.Şimdi de stabil 7.1 çıktı.
    Yapılacak iş mi

Bu arada hala 160Mb boş ram'im var.Virtuous'u iyi yapmışlar.Gereksiz yere başlayan uygulamalar yok.Çalışan hizmetlerdeki uygulama sayısı sürekli az ve gerekli şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pea. -- 10 Ekim 2011; 18:13:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Ooohoo.Tam CM7 nightly'nin arada sırada verdiği hatalardan sıkıldık , Virtuous'a alıştık , iyice sevdik.Şimdi de stabil 7.1 çıktı.
    Yapılacak iş mi

Bu arada hala 160Mb boş ram'im var.Virtuous'u iyi yapmışlar.Gereksiz yere başlayan uygulamalar yok.Çalışan hizmetlerdeki uygulama sayısı sürekli az ve gerekli şeyler.

bende beyendim virtuous'u ama eger daha iyiyse cm 7.1i denerim ama once sizin tecrubelerinizi dinlemek isterim. stabil 7.1i kurayim mi yoksa cm8 i mi bekleyeyim?
  • Ben Sense'ten Locations , kamera kalitesi ve görsel öğeler yüzünden vazgeçemedim.Bir de nightly CM7'de mms alamama , uygulamalarda arada sırada yanıt vermeme sorunlarıyla karşılaştım.
    Sense'teki şeyler önemli değil , ben performansa bakarım diyorsanız CM7 , 8 , stabil , nightly vs fark etmez , Cyanogen performans konusunda çok iyi.

Deneyin gitsin , sizin bileceğiniz iş , biz ne desek boş
  • bende sense'in kamera performansindan vazgecemedim. eger cm8de kamera iyi olursa gecerim. cikmasini beklicem :) tesekkur ederim pea.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosysteam -- 10 Ekim 2011; 20:02:15 >
  • Android 4.0 da kamera baya güzelleşmiş diye söylenti var ama çıkınca anlarız nedir ne değildir.

CM 7.1 in son nightlyden bir farkı yokeğer onu soruyorsan son halini stabil olarak sürmüşlerdir piayasayı normal olarak. Ancak yeni androidle gelen özellikler cm8 de yer alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Android 4.0 da kamera baya güzelleşmiş diye söylenti var ama çıkınca anlarız nedir ne değildir.

CM 7.1 in son nightlyden bir farkı yokeğer onu soruyorsan son halini stabil olarak sürmüşlerdir piayasayı normal olarak. Ancak yeni androidle gelen özellikler cm8 de yer alacaktır.

tamam o zaman cm8i bekleyelim insallah biran once cikarirlar
  • Bende almayı düşünüyorum arkadaşlar ne dersiniz??
  • Burası teknik konu arkadaşım seni şuraya alalım:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=51655989
  • Pardon
  • telefonumu rootlayıp cyanegonmod 7 ye geçtim yalnız markette bazı uygulamalara bilgisayardan ulaşamıyorum.Bulunduğunuz ülkede yüklenemez gibi
    bir uyarı veriyor.Ne yapmam lazım?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.