Şimdi Ara

Türk Telekom Okulları Projesi, ülkemizin geleceğine katkı yapmaya devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ülkemizin en önemli teknoloji şirketlerinden Türk Telekom'un "Türkiye'ye Değer" sloganıyla imza attığı Türk Telekom Okulları Projesi meyvelerini toplamaya devam ediyor. Bu proje dahilinde açılan okullardan biri olan Van Türk Telekom Fen Lisesi'nde eğitim görerek ortaöğretim hayatlarını tamamlayan 47 öğrenci üniversiteli oldu.

Van Türk Telekom Fen Lisesi'nde eğitim alan 47 öğrencinin 9'u mimar ve mühendislik olmak üzere, tıp, diş hekimliği, eczacılık, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi çeşitli bölümlere girmeye hak kazandı. Hatırlanacağı gibi aynı proje kapsamında açılan Siirt Türk Telekom Fen Lisesi'nden mezun olan 49 öğrencinin 49'u da üniversiteye girmeye hak kazanmış ve bu öğrencilerin 17'si geleceğin doktorları olarak üniversite kapısından girmişti.

Türk Telekom'un Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı ile hayata geçirilen "Türk Telekom Okulları Projesi" toplam 76 adet eğitim binasını kapsıyor. 30 bini aşkın öğrenciye modern eğitim imkanlarını sunan proje, ayrıca, Türkiye’de eğitim alanında bugüne kadar hayata geçirilen en büyük sosyal sorumluluk projesi olarak dikkat çekiyor.

• Türk telekom asıl işi olan net ve tel hariç herşeyle uğraşıyor. Senelerdir millete attığı kazığı unutturmak için göstermelik şeyler yapıyor. Türk telekomun "biz yaptık" diye hava attığı bu tür şeyleri, orta sınıf zenginlikte bir insan bile yapıyor zaten. Neyin havasını yapıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingozzz -- 16 Eylül 2011; 17:31:51 >
  • Dünyanın en yavaş internetlerinden birisi,Dünyanın en pahalı interneti,Dünyanın en arızalı interneti.
    Türk Telekoma etmediğim küfür kalmamıştır heralde.Artık ağzınla kuş tutsa bana yaranamaz onlardan gelcek olan hayır gelmez olsun.
    Bi insanla bu kadar dalga geçilmez.
  • İnşallah türk telekom yetkililerinden biri bu konuyu görüyordur ve ne kadar rezil bir şirket olduklarının farkındadırlar umarım.Verdiğin paranın %10'unu bile karşılığını alamadığın bir şirket.
  • hadi ordan.. vergi indirimi olmasa bir kuruş para harcamazsınız bu işlere.. geleceğe yatırımmış.
  • turk telekom önce bızım mahalleye alt yatırım yapsın 3 yıldır 2mbpsa ınternet hızım cıkmadı, bır yalvarmadıgım kaldı dıcem lakın yalvardımda yınede olmadı her ay 1 mbps ıcın 58 tl öduyorum
  • Türk Telekommu ?
  • Konu ttnet'se tartışmaya bile gerek yok her türlü sınıfta kalır!
  • dedenet hızında bağlandıktan sonra istediği kadar yatırım yapsın, kablosuz internetin kabloludan hızlı olduğu bir ülkede yaşıyoruz...
  • şu ttnet yatırımlarını direk fiber nete yapmış olsaydı ne küfür yicekti nede tepki cekecekti.
    özelleştirme yapıldı işe yaradımı bence daha iyi yönetildi fakat daha iyi olabilir.insan hep daha iyisini ister fakat ttnetde bizde hep iyi para aldı.
  • ttnet öncelikle bize kaliteli ve uygun fiyatlı internet sunsun sonra hayır işleriyle uğraşsın. yoksa türk telekomun sadece kullanıcılarına mı hayrı yok?!
  • Ayda 20 TL hava parası harcı alıyor yapsın bir zahmet. Arada bir göz boyamak lazım tabi.
  • TTNET destek hesabımız ile donanımhaberdeyiz yazıyor yukarıda. İnşallah bu mesajları görüyorlardır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunescan

TTNET destek hesabımız ile donanımhaberdeyiz yazıyor yukarıda. İnşallah bu mesajları görüyorlardır...

görüyodur görmesine de, sallıyo mudur orası muamma.

adamlar mahkeme kararını takmadı. bizi mi takar
  • bu şirkete yorum bile yazılmaz aslında ama aynı fikirde olduğumu belirtmek için yazıyorum.
    Ne yaparsan yap boş
    Reklamına kimi alırsan al gene boş..
    Amuda kalksan gene boş...

Ne yaparsan yap yaranamayacaksın.Önce senden millet kazığın acısını sormalı...Araya özelliştirme soksan hatta en özel olsan bişey ifade etmeyecek.Battın sen, yan gideceksin!
  • Vergiden muaf olmayacaklarını bilseler 1 kuruş karşılıksız sosyal proje yaparlar mı acaba?
  • Ttnet gidip avrupaya fiber döÅ?eyip cem yılmazı reklamlarda oynatacaÄ?ına gitsin önce Å?u 50 yıllık bakır kabloları deÄ?iÅ?tirsin
  • Bizim altyapı işleri ne oldu?
  • La bi gidin şu interneti halledin sayfalar zor yüklemiyor bu kazık fiyata. Şu yapılan işin hiç bi önemi yok gözümde önce ana işini başarıyla yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

İnşallah türk telekom yetkililerinden biri bu konuyu görüyordur ve ne kadar rezil bir şirket olduklarının farkındadırlar umarım.Verdiğin paranın %10'unu bile karşılığını alamadığın bir şirket.

Onlar bu yorumları tınlamıyorlar bile.

Gelen paraya bakıyorlar anca.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.