Şimdi Ara

Annadan sonra ' sistem hatasi ' [COZULDU!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadslar kafayi yicem tum guncellemeri yapmistim dun sistem htasi demisti

oviden de smdi 2 kez guncelledim 272 mb olani , telefon acildi sistem hatasi verdi tkrar sonra telefonun acilmasi hatali saticinizla gorusun gibisinden bisey cikti telefonu kapayip acinca o yazi gelmiyor ama arada sistem hatasi geliyor iste :S napcam hic blmiyorm bi cocuk hard format atmis dzelmemis ancak flashla duzeltmis

ama flash atincada garanti disi kaliyor telefon istemiyorum flash atmak :S

Cozum:

arkadaslar ilk once resmlernizni videolarinizi , rehbernizi yedekleyin , sonra E: yani depo hafizasini bicimlendirin (herseyiniz gitcek telefon 0 olcak ) birde *#7370# den formati caktik mi tmmdir bu normal format.. bundan sora islem tmmdir arkadaslar , bu format olmassa hard format atin gerci 7370den drek oluyor sorun kalkiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DECB8E5A -- 17 Eylül 2011; 9:13:03 >

• Kim diyor flash atınca garanti dışı kalıyor diye eğer değiştirilmiş yani modifikasyon görmüş bir firmware kurarsan garanti dışı kalır ama gidipde orjinal firmware ile flash atarsan garanti dışı felan kalmaz.
  • ya dostm bide blmiyorum smdi onu ogrenmek flan cart curt...

neyse baska bi arkadasta sistem hatasi almis , birisi onermis hafza kartni bicimlendir eski annadan onceki programlardan kaynaklanior galba onunki duzelms galba bnde bicilendrsem mi hafza kartni
  • Ben de aynı hatayla karşılaştım. Hard format attım düzeldi.
  • bende bicimlendirdim depo hafizasni ve *#7370# yaptim duzeldi
  • [B]Navifirm Sıkıntısı çekenler için..Arkadaşlar Bütün C6-01,C7 ve N8'ler için linkler Eklenecektir.İndirmek isteyenler takip de kalsınlar.
    [CENTER]C6-01-Euro2Turkey-Black

N8-Euro2Turkey-DG

C7-Euro2-Turkey Frosty Metal

C7-Euro2-Turkey-Charcoal Black

Diğerleride kısa süre içinde eklenecektir.[/B][/CENTER]

• beyler hard resetten sonra ovi maps falan gidiyomuş o düzeliyyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Critos

beyler hard resetten sonra ovi maps falan gidiyomuş o düzeliyyomu

Konu 2011 de açılmış hortlatmayın.
  • ben aramaya ulaşamaıyorum onuı napacaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.