Şimdi Ara

Battlefield 3'ten Enfes Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
10.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        DICE, geçtiğimiz saatlerde Battlefield 3'ün için geçtiğimiz günlerde 'Operation Guillotine' adıyla yayınlanan gece çatışma videosu ve Caspian Border multiplayer haritası ile ilgili 8 yeni ekran görüntüsü paylaştı.

Battlefield 3'ün Guillotine videosu bugün uzun hâliyle gösterilecek, tek kelimeyle nefeslerimizi tuttuk videonun yayınlanmasını ve sizlerle paylaşma mutluluğunu yaşamayı bekliyoruz.

Bu arada bir önceki Battlefield 3 haberimizde oyunun modlarıyla ilgili detayları buradan ulaşabilirsiniz. Yeni ekran görüntüleri ise aşağıda. Harika görünüyorlar.

• 5.resim gerçek mi ? :)
  • Vay be. Bide bunlar X360 görüntüsü galiba resmin altında amblem var. X360 da bile mükemmel.
  • Gerçekten müthiş grafik var bir an önce çıksında oynıyalım.
  • resimlerin hepside birbirinden güzel
  • @traineryum
    Daha yüksek çözünürlük için oyunun künyesini kullanabilirsiniz. Tabi olduğu kadarıyla :)
    http://bolumsonucanavari.com/EkranGoruntuleriDetay-Battlefield_3-382-29252-0.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 16 Eylül 2011; 1:23:14 >
  • efsane!
  • xbox 360 görüntüleri ve çok güzel gözüküyor. Sabırsızlanıyorum.
  • bu ne lan animasyon gibi :)
  • Gerçekten de "enfes" kelimesini hakeden ekran görüntüleri
  • xbox360 yazıyor sağ altta bazıları 2005 oyunu gibi duruyor gibisinden laflar atarken xbox360'da süper görünüyor oyun.
  • tek kelime 'ohaaa'
  • süperr harika gerçekten valla gerçek gibi yaa
  • Oyunun grafikleri konusunda şuanda ilgimi çeken sadece ve sadece : Destruction 3.0 ile ortalığın nasıl dağılacağı.
    Birader parçalanma fizikleri gerçekçi olsun isterse benim önüme CS 1.5 versinler.
    BF 3'ün yeri her açıdan ayrı ama şu Destruction 3.0 için aklımı yerim.
    Crysis 2 beni bu konuda çoook ama çok üzmüştü ama BF 3'te garantimiz var.
  • Şu resme bayıldım

Büyük boyutlusu varmı acaba?

http://www.bolumsonucanavari.com/ires.aspx?imgtype=screenshot&id=29249&rs=700x600
  • oksijen tüpü getirin...nefes alamıyorum..
  • Ateri zamanlarında ne zaman iyi grafikli bir oyun görsem "olm grafiklere bak gerçek gibi " derdim.Bunu yeni nesilde ne zamandır söylemiyordum.Bu oyun bu cümleyi hakediyor."Olm grafiklere bak gerçek gibi !"
  • Crysis 2'yi ne çabuk unuttunuz.Bence Crysis 2'nin son çıkan patchlı hali parçalanmalar dışında Battlefield 3'ten daha iyi görünüyor.O oyunu o haliyle fullde oynatan pc Bf 3'ü de çok rahat bir şekilde fullde oynatabilir.
  • Sayın yöneticiler başka sitelerde bu görüntülerin yüksek çözünürlüklü hallerini neden arama gereği duyuyorum acaba?.
    Galeri mantığınız da hiç başarılı değil yavaş ve bence böyle bi site için yetersiz. :)
    Kolay gelsin.
  • pc kaldirmayacak ama bu oyunu oynayacagimdan eminim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.